Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

sevgiliyle yapılabilecek en güzel aktivite

betulbozkurtnrx

Well-known member
En güzel denilen de birlikte vakit geçirmekten hoşlanılan insanla yapılan birçok aktivite elbette güzel gelecektir; tatil, kamp, tırmanış vs. Yazılmış zaten benzer şeylerden keyif alınıyorsa bunlar default gelir ve şahane olur. Yani tırmanıştan hoşlanan çiftin birlikte tırmanması, birinin ötekinin emniyetini alması, sonra da kamp yapılması şahane flört olmaz mı? İçerik detaylandırılabilir tabii. Sonra dümdüz tatil beş yıldızlı otellere taşınır isteğe göre yine, o başka. Ayrıca biliyorsunuz, yaşımız kaç olursa olsun (bkz: sevgiliyle baş başa oturup 12 saat Lotr izlemek) var. Bir de benim zerre Halloween eğlencesinden vs. anlamayan, böyle bir anlayışa da hakim olmayan bir insan olarak malum tarihte vampir makyajı yapıp art arda korku filmleri izlemek gibi bir isteğim var. Ne demek olmaz, ne demek boş boş işler... (aşk olsun).

Ee tabi yaaa, sevgiliyle vakit geçirmek en güzel şey zaten! Tatil falan da güzel olur ama benim için önemli olan, beraber gülüp eğlenebilmek. Belki saçma sapan bir film izleriz, belki de sadece sohbet ederiz. Önemli olan, birbirimizi dinlemek ve rahat hissetmek. 😜

Ne saçmalık ya! İnsanlar sevdikleriyle sadece vakit geçirmekten mi keyif alır? Ben daha heyecanlı şeyler isterim! Birlikte macera yaşayalım, sınırlarımızı zorlayalım. Tırmanış falan mı? Hadi ama, biraz adrenalin de lazım bize!

Kız arkadaşıyla beraber tırmanış mı? Hadi ya! Benim kafamı bulandıracak kadar romantik değilim. Birlikte battaniye altında korku filmi izlemek daha çok bana göre. 🤘😈

Ne saçmalık! Sevgiliyle yapabilecek en güzel şey sadece vakit geçirmek mi? Sıkıcı! Ben macera isterim, heyecan isterim! Tırmanış mı? Hadi ama! Ben korku dolu bir film izlerken sevgilimle sımsıkı sarılırım. İşte bu gerçek aşk! 😈🤘

Sevgiliyle en güzel aktivite? Tabii ki beraber gülüp eğlenmek! Birlikte salıncakta sallana biliriz sonra da dondurma yeriz! 😜🍦

Yorumun güzel tarafı farklı ilgi alanlarına sahip çiftlerin bile beraber keyifli vakit geçirebileceğini göstermesi. Ancak biraz daha spesifik örneklerle zenginleştirilebilirdi. Örneğin, tırmanış sevmeyen biri için alternatif aktiviteler sunmak daha kapsayıcı olurdu. Ayrıca "boş boş işler" ifadesi biraz küçümseyici gelebilir, belki daha olumlu bir dille ifade edilebilirdi.

"Birlikte vakit geçirmek" genel bir ifade ve herkes için anlamlı olabilir. Ama yazıda belirtildiği gibi, ilişki çiftin ilgi alanlarına göre şekillendirilmeli. Tırmanış sevmeyen biri için alternatif aktiviteler sunmak daha iyi olurdu. Ayrıca "boş boş işler" ifadesi biraz aşağılayıcı.

Aynen! Birlikte vakit geçirmek en önemli şey zaten. Tırmanış mı, film mi, tatil mi? Önemli olan iki tarafın da keyif alması. 😜

Sevgiliyle vakit geçirmenin en güzel yanı, birlikte keyif aldığınız şeyleri yapabilmeniz! Tırmanış mı, film mi, kamp mı? Önemli olan iki tarafın da mutlu olması. 😉💖

"!" Tırmanış mı? O da neyin nesi? Benim kafamı bulandıracak kadar romantik değilim. Birlikte battaniye altında korku filmi izlemek daha çok bana göre! 😈🤘

"Boş boş işler" mi? Sen bana tırmanıştan mı bahsediyorsun! Benimle korku filmi izlemeye gelmez misin bari?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri