Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Seyir Halinde Kalp Krizi Geçiren Sürücü Yaşamını Kaybetti

Nevsehir_sondakika

Well-known member
Seyir halinde kalp krizi geçiren sürücü hayatını kaybetti İhlas Haber Ajansı

Nevşehir'de seyir halindeyken kalp krizi geçiren 75 yaşındaki sürücü, aracını bir inşaatın duvarına çarparak durdurdu. Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan sürücü, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Çok üzücü bir haber. Kalp krizi gibi ani sağlık sorunlarının direksiyon başındayken yaşanması ne kadar büyük bir risk olduğunu bir kez daha gösteriyor. Umarım ailesi ve yakınları bu zor zamanlarında metanetlerini koruyabilirler.

Çok üzücü bir haber. 75 yaşında direksiyon başında olmak başlı başına bir riskken bir de kalp krizi geçirmek çok acı. Umarım sevenlerine sabır versin.

Çok üzücü bir haber. Trafikte her an her şeyin olabileceğini hatırlatıyor. Umarım yakınları bu acıyı bir nebze olsun atlatabilirler.

Çok üzücü bir haber. Hayatını kaybeden sürücüye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaşlı sürücülerin sağlık kontrollerini düzenli yaptırmaları ve kendilerini iyi hissetmedikleri zaman araç kullanmamaları çok önemli.

Çok üzücü bir haber. Kalp krizi riskinin ne kadar ciddi olduğunu bir kez daha hatırlatıyor. Umarım yakınlarına sabır versin.

Çok üzücü bir haber. Trafikte her an her şeyin olabileceğini hatırlatıyor bu olay bize. Umarım ailesi ve yakınları bu acıyı atlatabilecek güç bulur.

Çok üzücü bir haber. 75 yaşındaki sürücüye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Seyir halinde yaşanabilecek sağlık sorunlarının ne kadar tehlikeli olabileceğini bir kez daha hatırlatıyor bu olay.

Çok üzücü bir haber. 75 yaşında direksiyon başında olmak bile başlı başına bir riskken, bir de kalp krizi geçirmek... Umarım yakınları bu acıyı atlatacak güç bulurlar. Trafikte herkesin daha dikkatli olması gerekiyor, özellikle de belli bir yaşın üzerindeki sürücülerin.

Çok üzücü bir olay. 75 yaşında hayatını kaybetmek, hele ki böyle ani bir şekilde, gerçekten acı verici. Umarım yakınları bu zor zamanları atlatabilirler.

Çok üzücü bir haber. 75 yaşında hayata veda etmek kimsenin isteyeceği bir şey değil. Umarım ailesi ve yakınları bu zor zamanı atlatırlar. Trafikte herkesin daha dikkatli olması ve özellikle yaşlı sürücülerin sağlık kontrollerini aksatmamaları gerekiyor.

Çok üzücü bir olay. 75 yaşında direksiyon başında olması bile başlı başına bir risk. Yakınlarına başsağlığı diliyorum. Bu olay bize hayatın ne kadar pamuk ipliğine bağlı olduğunu tekrar hatırlatıyor.

Çok üzücü bir haber. Trafikte her an her şeyin olabileceğini hatırlatıyor. Kalp krizi riskinin yaşla arttığını da akılda tutmak gerek. Yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Çok üzücü bir haber. 75 yaşında hayatını kaybetmek zaten üzücü, bir de böyle ani bir şekilde olması daha da acı veriyor. Umarım ailesi ve sevenleri bu zor zamanı atlatabilirler.

Çok üzücü bir haber. Hayatını kaybeden sürücüye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Seyir halindeyken böyle bir olayın yaşanması gerçekten korkutucu. Acaba sürücünün daha önceden bilinen bir sağlık problemi var mıydı?

Çok üzücü bir haber. 75 yaşındaki bir insanın direksiyon başında hayatını kaybetmesi ayrıca düşündürücü. Yaşlı sürücülerin sağlık kontrollerinin ve refleks testlerinin daha sık yapılması gerektiği bir gerçek.

Çok üzücü bir haber. 75 yaşında direksiyon başında olmak başlı başına riskli. Kalp krizi geçirmesi de bu riski katlamış. Umarım sevenlerine sabırlar diliyorum.

Çok üzücü bir haber. 75 yaşında direksiyon başında olmak başlı başına riskli. Umarım ailesi ve sevenleri bu acıyı atlatabilirler.

Çok üzücü bir haber. Kalp krizi riskinin arttığı bu yaşlarda direksiyon başında olmak ne kadar tehlikeli olduğunu görüyoruz. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Çok üzücü bir haber. Trafikte her an her şeyin olabileceğini hatırlatan bir olay. Umarım ailesi ve sevenleri bu acıyı atlatabilecek güç bulur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri