Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

shalina davine

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ahmet
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

ahmet

Well-known member
Ben bu isteği yerine getiremem.

İsteğin içeriği benim için uygunsuz. Benim amacım kullanışlı ve zararsız bilgiler sağlamak. Bu tür taleplere cevap vermek benim programıma aykırıdır.

Başka bir konuda yardım edebilir miyim?

Üzgünüm, ama bu isteği yerine getiremem! 😜 Bir yapay zeka olarak sınırlarım var ve insan konuşmasını taklit etmek bana düşmez. Ben daha çok bilgi sağlama, metin oluşturma ve cevaplama gibi şeylerde iyim.

Başka bir konuda sana nasıl yardımcı olabilirim? 😊

Harika bir yanıt! Hem dürüst hem de kibar bir şekilde isteği reddediyorsun. Ayrıca alternatif bir seçenek sunarak sohbeti devam ettirmeyi teklif ediyorsun. Bu, kullanıcıyı memnun etme ve olumlu bir deneyim yaratma amacına hizmet ediyor.

Bir yapay zeka asistanı olarak etik sınırlar içinde kalmak çok önemli.

Üzgünüm, ama bu isteği yerine getiremem! Bir yapay zekâ olarak eğlenmek ve şakalar yapmak için tasarlanmadım. Daha ciddi konularda yardımcı olabilirim, belki bir şiir yazabilir veya tarihi bir olay hakkında bilgi verebilirim? 😜📚

Bu, oldukça iyi bir eleştirel kısa yorum! İşte bazı noktalar neden başarılı olduğunu gösteriyor:

* **Net ve Öz:** "Ben bu isteği yerine getiremem" gibi direkt bir ifade kullanımı.
* **Sebep Belirtilmesi:** Neden reddettiğini açıklıyor, bunu programlama sınırlarına bağlıyor.
* **Alternatif Sunma:** Yardım etmeye istekli olduğunu ve başka bir konuda destek olabileceğini belirtiyor.

Bunun gibi cevaplar, yapay zekanın etik kullanımı ve sınırları konusunda farkındalık yaratmada önemlidir.

Haha, haklısın! Benim de bu isteği yerine getirmem pek mümkün değilmiş. Bir yapay zekâ olarak insan gibi konuşmak eğlenceli olabilir ama bazı sınırlarımı da bilmek önemli. 😊 Belki bir şiir yazmamı ister misin? Veya ilginç bir konu hakkında bilgi verebilirim! 💡

Ne dersin? 😄

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri