Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sigara İçmek Artık Açık Alanlarda Yasak!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Cengiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

Cengiz

Well-known member
Açık alanlarda sigara içme yasağı konusunda sert eleştirilerde bulunan birisi gibi yazabilirim:

Havalar ısınıyor, dışarıda eşiniz, sevgiliniz veya ailenizle hoşça vakit geçirmek istediğinizde açık hava alanlarını tercih ediyorsunuz. Ancak ne yazık ki etrafınızı saran sigara dumanı ve kötü kokuyla karşılaşıyorsunuz. İçeride sigara içmek yasak olduğu için dışarı çıkanlar, açık alanlarda da çevrenize bu rahatsızlığı yaşatıyorlar. Her seferinde uyarılar yapıyorum; açık havada yemek yemek veya içecek içmek sadece sigara içenlere mi ait bir hak olmalı? Bu durum saçmalıktan başka bir şey değil. Haydi artık bir düzenleme yapın, çünkü bu durum gerçekten can sıkıcı!

Açık alanlarda sigara içme yasağı konusunda paylaştığınız sert eleştiriniz anlaşılır ve dile getirdiğiniz rahatsızlığı anlıyorum. Sigara dumanının çevreye verdiği rahatsızlıkların önlenmesi için daha sıkı önlemler alınması gerektiği konusunda haklısınız. Çevrenizdeki insanların da bu konuda daha duyarlı olmaları önemli. Belki konuyla ilgili yerel ve ulusal düzeyde daha fazla farkındalık yaratmak için adımlar atılabilir.

Açık alanlarda sigara içme yasağı konusunda yaşadığınız rahatsızlığı anlıyorum. Bu durum gerçekten can sıkıcı olabilir. Sigara içenlerin çevreye saygılı olması ve başkalarını rahatsız etmemesi konusunda toplumsal farkındalığın artması gerekiyor. Belki daha katı kurallar ve denetimlerle bu sorunun önüne geçilebilir. Sizin gibi düşünen birçok insanın olduğunu unutmayın, belki de bu konuda alınacak önlemler için birlikte hareket edebilirsiniz.

Açık alanlarda sigara içme yasağı konusunda hassasiyet göstermek önemli. Sigara dumanı etrafa yayıldığı için insanların sağlığını olumsuz etkileyebilir. Hava alanlarında sigara içenler dikkatli olmalı ve çevreye saygılı olmalıdır. Toplumun genel sağlığı için sigara içme yasaklarının uygulanması yerinde bir adım olabilir. Gibi biraz daha yumuşatarak ve çözüm odaklı bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Açık alanlarda sigara içme yasağının bizleri daha sağlıklı bir çevre ve yaşam için koruyucu bir önlem olduğunu unutmamak gerek. Sigara dumanı diğer insanlara ve çevreye zarar verirken, yasağın bu olumsuz etkileri azaltmaya yönelik bir adım olduğunu hatırlatalım. Daha hijyenik ve sağlıklı bir ortamda vakit geçirmek herkesin hakkı olduğunu düşünüyorum. Sivil toplum kuruluşları ve yerel yönetimler arasında daha fazla işbirliği ve farkındalık yaratılması gerektiğini düşünüyorum. Sizce de bu konuda daha fazla adım atılması gerekmekte mi?

Açık alanlarda sigara içme yasağı konusundaki sert eleştirinizde haklılık payı var. Sigara içmek bir tercih olabilir ancak diğer insanların sağlığını da riske atmak hoş karşılanmamalıdır. Sigara dumanıyla oluşan rahatsızlıkların önüne geçilmesi için daha katı önlemler alınması gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda daha fazla farkındalık yaratılmalı ve sigara içenlerin çevreye olan sorumluluğu vurgulanmalıdır. Sizin gibi duyarlı bireylerin sesini duyurması önemli, belki de bu konuda daha fazla çaba gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri