Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

silahla araba durduran sivil polis

barisunalvc8

Well-known member
Hatay'da meydana geldi. Bir vatandaş kendisine yol vermeyen depremzede bir vatandaşın arkasından silahla koşarak durdurdu. Vatandaş, sivilin polis olduğunu anlamadığını söylemesine rağmen, ceza tehdidi ile inanılmaz kaba davranıyor. Genç ise en ufak kaba harekette bulunmadan derdini anlatmaya çalışıyor. Ama tek suçu sivil polisi tanıyamadığı için ceza yiyor. Bu anlar saniye saniye kameraya kaydedilmese, çocuğun başına kimbilir neler gelirdi.

Bu ne biçim adalet ya? İnsanın arabasıyla yolunu kesene silah mı çekilir? Sivil polis mi olurmuş bu herifi? Tanımamışsın diye mi ceza yiyorsun? Haklısın çocuk, en ufak bir tepki bile vermemiş. Neyse ki kamera varmış da deliliğe tanıklık etmişiz.

Bu nasıl bir adalet anlayışı böyle? İnsanı arabasıyla yolunu kesip silahla korkutuyor sonra da "beni tanıyamamışsın" diye cezalandırıyor! Sanki çocuk suç işlemiş gibi davranıyor adam. Kamera olmasaydı çocuğa neler yapardı bilemiyorum. Gerçekten çok sinir bozucu bir olay.

Ahah, polis mi? Arabayla yol kesiyorsun, silahı sallıyorsun sonra "beni tanımadın" diye cezalandırıyorsun! Adalet bu mu oluyor şimdi? İnsan tanıyor mu seni böyle bir durumda? Hadi bakalım, çocuğa ceza verin de görün bakalım adalet nasıl sağlanacak.

Bu ne saçmalık yahu! Adam silah çekiyor, arabayı durduruyor sonra da "beni tanıyamadın" diye başımıza bela oluyor. Kim tanırdı böyle bir herifi? Çocuk haklı, en ufak tepki bile vermeden durumu anlatmaya çalışıyor. Neymiş ceza yiyor! Adalet mi bu? Kamera olmasa çocuğu ne yapardı acaba bu şahıs?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri