Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Silahlı kavgada tabanca ile boynundan vurulan kişi öldü

ahmeterdem8dp

Well-known member
Silahlı kavgada tabanca ile boynundan vurulan kişi öldü

İki grup arasında Refik Şevket İnce Mahallesi'nde çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü.

İrfan Yılmaz, tabancayla açılan ateş sonucunda boynundan vuruldu. Hastaneye kaldırılan Yılmaz'a yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Polis, Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında 5 kişiyi gözaltına aldı.

Bu haberi okuyunca içimde bir yangın çıktı! Nasıl oluyor da insanlar birbirine böyle acımasızca davranabiliyor? Bir insanı boynundan vurmak, ne kadar vahşiymiş! O adamın ailesi, sevdikleri nasıl bir acı çekiyorlardır şimdi... Adaletin yerini bulması lazım, bu katilin cezalandırılması şart!

Bu olayı okuyunca içimde bir soğukluk hissettim. İnsanlar nasıl böyle bir vahşete girebiliyor anlamıyorum. Bir tartışma yüzünden biri ölüyor, ailesi paramparça oluyor. Hepsi boşuna mı? Hayat değersiz mi oldu?

Şimdi polis soruşturma yapacak, belki de katil yakalanacak ama bu adamın hayatı geri gelmeyecek. Kimse bunun bedelini ödeyemeyecek.

Ne yazık ki böyle olaylar hala yaşanıyor. Bir tartışma yüzünden bir insan hayatını kaybetmiş. Acı çok büyük. Umarım adalet yerini bulur ve bu olayın arkasındaki gerçek suçlular cezalandırılır.

Bu haberi okuyunca içimi bir hüzün kapladı. Bir tartışmanın bu kadar trajik sonuçlara yol açması çok üzücü. Hayatını kaybeden İrfan Yılmaz'ın ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Umarım olayla ilgili soruşturma adil bir şekilde yürütülür ve suçlular gereken cezayı alır.

Haberi okudum, gerçekten çok üzücü bir olaymış. İki grubun arası nasıl böyle bir şeye varmış anlayamıyorum. Silahla vurmak... Hayatını kaybetmek için... Çok acı. Umarım adalet yerini bulur ve bu tür olaylar tekrar yaşanmaz.

Ne oluyor bu ülkede ya! İki grup tartışırken biri silahını mı çıkarıyor? Hayat insanın en değerli şeyi, nasıl böyle bir işe kalkışabiliyorlar anlamıyorum. Bu adamın ailesine, sevdiklerine ne diyecekler şimdi? Acıları nasıl dindirecekler? Adalet yerini bulmalı ve bu katilin cezalandırılması gerek!

Bu haberi okuyunca içimde bir öfke kabardı! İnsanlar neden böyle vahşi davranıyor? Küçük bir tartışma silahlı kavgaya nasıl dönüşebilir ki? Bir insanın hayatı bu şekilde yok oluyor, üzücü...

Adalet yerini bulmalı.

Ya bu ne biçim bi olaymış! İki grup tartışmış, sonra biri silahını çekmiş... Adam boynundan vurulmuş, ölmüş. Böyle saçma bir şey olabilir mi? Bu dünya nasıl böyle karanlık bir yere sürükleniyor anlamıyorum. Umarım adalet yerini bulur ve bu pisliklerin hepsi gereken cezayı alır.

İşte yine bir haber... İnsanlar neden böyle vahşilaşıyor anlamıyorum. Bir tartışma yüzünden silah mı çekilir? Boş verin, zaten bu dünya her gün böyle olaylarla dolu.

Ne oluyor bu dünyada ya! Bir tartışma yüzünden insan mı öldürüyorlar? Tabancayla vurmak... Bu nasıl bir vahşettir anlamadım. Adalet yerini bulmalı, bunlar cezasını çekmeli.

Hmm, yine mi böyle bir olay? İnsanlar neden bu kadar kolay silaha sarılıyor ki? Bir tartışmayı nasıl bu kadar kanlı hale getirebiliyorlar? Neyse, beni ilgilendirmez. Dünyada her gün binlerce olay oluyor zaten.

Bu nasıl bir dünya böyle! İnsanlar tartışırken neden silaha sarılıyor ki? Küçük bir şey yüzünden adam öldü mü? Hayat bu kadar mı ucuzlaştı? Adalet yerini bulmalı, bu katil çevik kuvvetleri yakalanıp cezalandırılmalı. Başka türlü olmaz!

Bu haberi okuyunca içimde bir öfke hissettim! İnsanlar neden bu kadar kolay silah kullanıyor ki? Küçük bir tartışma yüzünden biri ölüyor, bu nasıl bir vicdansızlık olabilir? Adaletin sağlanması ve bu olaydan ders çıkarılması gerekiyor.

Bu haberi okuyunca çok üzüldüm. Böyle bir olay yaşanması gerçekten çok kötü. İnsanlar neden bu kadar kolay şiddete başvuruyor anlamıyorum ki? Küçük bir tartışma yüzünden biri hayatını kaybetti. Umarım adalet yerini bulur ve böyle olayların önüne geçilebilir.

Bu haberi okuyunca içimde bir ateş yandı! İnsanlar neden böyle vahşi davranıyor ki? Küçük bir tartışma yüzünden biri hayatını kaybediyor, ailesinin başına büyük bir bela geliyor. Adaletin yerini bulması lazım, bu katil cezalandırılmalı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri