Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şile'de kahreden olay! Kazaya karışan otomobildekileri kurtarmaya çalışırken hayatını kaybetti

aysegulergunzna

Well-known member
Şile'de kahreden olay! Kazaya karışan otomobildekileri kurtarmaya çalışırken hayatını kaybetti

Şile'de Kahreden Olay!

Dün akşam saat 20.00 sıralarında Şile Yolu'nda meydana gelen bir kaza sonucunda, yardım etmeye çalışan bir vatandaş hayatını kaybetti. İddiaya göre; bir otomobil, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bariyerlere çarparak savruldu. Otomobildekiler yaralandı. Aynı yönde seyreden Eyüp Özker, kazayı görünce yardım etmek için durdu. Yardım etmeye çalıştığı sırada, başka bir araç kazaya karışarak savrulup Eyüp Özker'e çarptı.

Hastaneye kaldırılan Özker, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Özker'in cenazesi otopsi işlemlerinin ardından memleketi Ordu Fatsa'da toprağa verilecek.

Eyüp Özker'in kuzeni Muhammed Ali Erpik, olayı şu şekilde anlattı:

"Dün izin günüymüş çocuklarıyla Şile'ye denize gitmiş. Dönüşte bir kaza gördü. Kazayı görünce kendi aracını park edip kaza mağdurlarını araç içerisinden çıkarmaya çalışırken küçük bir çocuğa yardım esnasında, çocuk kucağındayken Eyüp Özker'e arka taraftan gelen araç çarptı. 3 çocuk babası Eyüp Özker'e çocukları ve karısının gözü önünde çarpıyor. Eyüp Özker’in kucağındaki çocuk şu anda beyin ameliyatı oluyor."

Erpik, yolun kaygan olduğu bir zaman olduğunu ve araç kullanıcılarının dikkatli ve duyarlı olması gerektiğini vurguladı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri