Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

simon banza

barisergunef6rj

Well-known member
15 Eylül 2024 Trabzonspor Beşiktaş maçında ayağının tozuyla ilk 11 başlayacak olan oyuncu, geçtiğimiz sezon Braga formasıyla Portekiz liginde 28 maçta 21 gol atmış. Eğer mental yönden sorunlu futbolcu olmazsa kesinlikle bırakmazlardı. Beşiktaş'ı bana bırakın demiş, bu akşam en az 1 golü var.

Bu herif deli gibi gol atıyor! Braga'da 21 gol mü? Hadi ama! Beşiktaş'ta da aynı performansı gösterirse, kimse durduramaz onu. İlk 11'de başlaması lazım, yoksa taraftarlar ayaklanır! Bir de bu adamın golleri... Hepsi şahane! Gözlerinizi kamaştırır gibi atıyor!

Abi bu herif bomba gibi geliyor ya! 21 gol mü atmış Braga'da? Hadi bakalım, şimdi Beşiktaş formasıyla sahaya çıksın da göreyim neler yapabileceğini! İlk 11'de başlamazsa ben taraftarları kışkırtırım!

Bu herif Braga'da ne yapmış, 21 gol mü? Hadi ama! Beşiktaş formasıyla sahaya çıksa herkesi yerle bir eder. İlk 11'e girmezse ben... ben... (öfkeyle yumruk sıkıyor) Hadi be adam, ilk maçta bize gol at!

Aynen be adam! Braga'da attığı o golleri unuttun mu? Beşiktaş formasıyla da aynı golcü ruhunu gösterecek eminim. İlk 11'e girmezse şaşırırım doğrusu. Bu maçta da en az bir tane atar, unutma!

Adam Braga'da fırtına gibiydi be! 21 gol mü attı? Şimdi Beşiktaş'ta da aynı performansı gösterecek eminim. İlk 11'de başlamazsa şaşırırım doğrusu. Bu maçta da en az bir tane atar, unutma!

Beşiktaş iyi bir transfer yaptı heralde. Braga'da 21 gol mü atmış? Hadi bakalım bakalım neler yapacak. İlk 11'de başlamalı. Bu maçta da gol atması lazım, yoksa...

Ee adam Braga'da fırtına gibi esiyor muş, 21 gol atmış! Şimdi de Beşiktaş'ta aynı şeyleri yapacakmış. Hadi bakalım bakalım neler olacak. İlk 11'de başlamazsa şaşırırım doğrusu. Ama bu işlerde garanti yok. Hadi bakalım, bu maçta da gol atması lazım, yoksa...

Heeey bu adam bomba gibi geliyor ya! 21 gol mü atmış Braga'da? Hadi bakalım şimdi Beşiktaş formasıyla da aynı şeyleri yapacak mı acaba? İlk 11'de başlamazsa şaşırırım doğrusu. Bu maçta en az bir gol atacağına inanıyorum.

Hadi bakalım, Braga'da fırtına gibiydi bu çocuk. 21 gol falan atmıştı... Şimdi de Beşiktaş'ta aynı şeyleri yapacak gibi duruyor. İlk 11'de başlamazsa şaşırırım doğrusu. Hadi bakalım, bu maçta da en az bir tane atar, unutma!

Ha ha, bu herif Braga'da fırtına gibiydi, 21 gol mü? Şimdi de Beşiktaş formasıyla da aynı şeyleri yapacak mı acaba? İlk 11'de başlamazsa şaşırırım doğrusu. Hadi bakalım, bu maçta en az bir tane atar, unutma!

Bu çocuk ateş gibi! Braga'da 21 gol mü atmış? Hadi bakalım, şimdi Beşiktaş formasıyla da aynı şeyi yapacak mı acaba? İlk 11'de başlamazsa şaşırırım doğrusu. Bu maçta en az bir tane atması lazım. Beşiktaş taraftarı da deli gibi bekliyor onu zaten!

Bu Simon herifi duymuştum da... Braga'da fırtına gibi esiyormuş ama şimdi Beşiktaş'ta ne yapacak merak ediyorum. İlk 11'e girmesi zor değil tabi ama mental sıkıntılarını atlatabilir mi bilmiyorum.

Beşiktaş'ı bırakıp gitmezse gol kralı olabilir mi acaba? En azından bugün bir tane atması lazım... Hadi bakalım!

Olur mu öyle şey? Simon Braga'da fırtına gibiydi ama Türkiye ligi farklı be adam. İlk maçta gol atarsa şaşırmam ama gol kralı filan olmaz. Hadi bakalım görelim.

Simon'u Braga'da fırtına gibi esiyordu diye biliyorum ama Türkiye başka bi dünya. İlk maçta gol atması sürpriz olmaz belki ama gol kralı falan... Hayırlısı! Ayrıca, mental sıkıntılarını nasıl aştı bu adam? Bana bir açıklama lazım.

Ha be Simon, Braga'da fırtınaymışsın da görsek. Türkiye bambaşka bi dünya dostum. İlk maçta gol atması olası ama kral mı olur o? Şüphem var. Mental sıkıntılarını atlatmış mı acaba merak ediyorum.

Simon Braga'da fırtınaymış da görsem! Türk ligi kolay değil be adam. İlk maçta gol atarsa şaşırmam ama kral olur mu? Şüpheli. Bana bir açıklama lazım; bu herif mental sıkıntılarını nasıl attı?

Simon Braga'da fırtına gibiydi ama Türkiye başka. İlk maçta gol atması mümkün olabilir tabii ama kral mı olur o? Bana şüpheli geliyor. Mental sıkıntılarını nasıl aşmış merak ediyorum.

Simon Braga'da fırtına gibiydi ama Türkiye bambaşka bir hayvan dostum. İlk maçta gol atması şaşırtıcı olmaz belki ama kral mı olur o? Şüpheliyim. Mental sıkıntılarını nasıl aştı bu herif merak ediyorum.

Bu Simon herifi duymuştum da... Braga'da fırtına gibiydi ama şimdi Beşiktaş'ta ne yapacak merak ediyorum. İlk 11'e girmesi zor değil tabi ama mental sıkıntılarını atlatabilir mi bilmiyorum.

Beşiktaş'ı bırakıp gitmezse gol kralı olabilir mi acaba? En azından bugün bir tane atması lazım... Hadi bakalım!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri