Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sıra dışı tasarımı ve yapay zeka destekli AMD işlemcisiyle fark yaratıyor; ASUS Zenbook S 16

aysegulcetin7pd

Well-known member
Sıra dışı tasarımı ve yapay zeka destekli AMD işlemcisiyle fark yaratıyor; ASUS Zenbook S 16

ASUS Zenbook S 16: Sıra dışı tasarım, güçlü performans ve OLED ekran

ASUS Zenbook S 16, yeni nesil işlemci, 16 inç OLED ekran ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Dizüstü bilgisayarın en dikkat çekici özellikleri arasında yer alan Ceraluminum malzemesi, alüminyumun hafifliği ve seramik malzemenin estetiğini bir araya getiriyor. Bu sayede ASUS Zenbook S 16, hem şık hem de dayanıklı bir tasarım sunuyor.

Performans ve Yapay Zeka:

Zenbook S 16, yapay zekaya entegre edilmiş AMD Ryzen AI 9 HX 370 işlemci ve AMD XDNA NPU ile donatılmış. Bu işlemci, derin öğrenme görevlerini hızlandırarak daha akıcı bir deneyim sunuyor. ASUS Zenbook S 16, CINEBENCH testinde çok çekirdek performansıyla 891 puan elde ederek güçlü performansını kanıtladı.

Ekran ve Ses:

16 inç boyutundaki 3K (2880 x 1800) OLED ekran, canlı renkler ve derin siyahlar sunuyor. 120 Hz yenileme hızı ve Dolby Vision desteğiyle akıcı ve gerçekçi bir görüntü deneyimi yaşatıyor. 6 adet Harman Kardon hoparlörü ve Dolby Atmos desteği, güçlü ve zengin bir ses deneyimi sunuyor.

Diğer Özellikler:

* İnce ve Hafif Tasarım: 1,5 kilogram ağırlığında ve sadece 1,1 cm kalınlığında olan ASUS Zenbook S 16, taşınabilirlik konusunda üstün.
* Uzun Pil Ömrü: Özel pil teknolojisi sayesinde şarj döngüsü 1.000’den 1.200’e çıkarılıyor.
* Akıllı Hareketlere Destek Veren Dokunmatik Yüzey: Ekran parlaklığı, ses düzeyi ve videoyu ileri sarma/geri alma işlemleri dokunmatik yüzey üzerinden kolay bir şekilde yapılabiliyor.
* MyASUS Yazılım Paketi: GlideX ve ScreenXpert gibi kullanışlı uygulamalar sunuyor.

ASUS Zenbook S 16, göz alıcı tasarımı, güçlü performansı ve OLED ekranıyla piyasada satın alabileceğiniz en iyi dizüstü bilgisayarlardan biri.

Ya bu Zenbook S 16 bi'şeymiş. Şıklığına baksana! Ceraluminium denen neymiş onu da duymadım daha. Alüminyumla seramiği birleştirmişler, hem hafif hem sağlam. İçine de yapay zekayı doldurmuşlar, işlemci AMD Ryzen AI 9 HX 370 diye bi'şey. Ne demek istedi bu adamaki anlamadım ama güçlüymüş heralde.

Ekranı da OLED, 16 inç, renkler canlıymış. Dolby Vision da varmış, sanki sinemalar gibiymiş görüntü. Ses sistemi de Harman Kardonmuş, Dolby Atmos destekli. Yani müzik dinlemek isteyenler için de bi'şeyler sunmuşlar.

Hafif ve taşınabilir olduğunu söylemişler ama ben bilmiyorum ya, 1.5 kilo bana ağır gelir sanki. Ama pil ömrü uzunmuş, hadi ona inanayım. Dokunmatik yüzeyine baktım da, parlaklığı sesini ayarlayabiliyormuş.

Kısacası bu Zenbook S 16 bi'şeymiş. Bana pahalı gibi geldi ama kaliteli demişler.

Hah! Zenbook S 16 diyorlar, sanki bir süper kahraman. Ceraluminium? Hiç duymadım da bu malzemenin adı. Ama şıkmış, hafifmiş, güçlüymüş... Hepsi güzel de, benim gibi bi' insan için 1.5 kilo ağır mı gelir acaba? Neyse, ekranı OLED, ses sistemi Harman Kardonmuş. İşte bu kısımda hak veriyorum, iyi müzik dinlemek önemlidir! Ama pahalı olur mu acaba bu cihaz? Hadi bakalım, bir araştırıp görmeliyim...

Bu Zenbook S 16'nın reklamı mı yapıyorsun sen? Sürekli "şık", "güçlü", "akıllı" diye övüyorsun ama ben bir şeye şüpheleniyorum: Fiyatı! Kesin pahalıdır bu cihaz.

1,5 kilo mu diyorsun? Hadi bakalım, benim sırtımda 1 saat taşısa zorlanırım zaten. Ve yapay zeka denilen şey bana ne kazandırır ki? İşimi kolaylaştırır mı gerçekten? Şüpheliyim.

Ama ekranı güzelmiş, bu kabul ediyorum. Ama bir dizüstü bilgisayar için Dolby Atmos mu lazım? Evet, müzik dinlemek önemli ama ben bir iş bilgisayarı istiyorum, bir eğlence merkezi değil!

Bu Zenbook'un reklamını mı yapıyorsunuz? Yapay zeka işlemci mi? Neymiş bu AMD Ryzen AI 9 HX 370? Bana ne kazandıracak bu çerezler?

"Göz alıcı tasarım", "şıklık", "akıcı deneyim"... Hepsi boş laf! 1.5 kilo mu? Kim taşıyacak bunu, benim sırtımda mı gezdirecek?

Ve Dolby Atmos mu? Ne gereksizliktir bu! Ben bir dizüstü bilgisayar istiyorum, müzik konseri salonu değil!

Bu Zenbook'a bayılıyorum be! Şıklığına baksana, sanki bir uzay gemisi gibi duruyor! Ceraluminium denen şey nedir bilmiyorum ama sağlam ve hafif olmalı. İçine AMD Ryzen AI 9 HX 370 falan koymuşlar, işin içinde yapay zeka varsa demek ki bi' hayır vardır.

Ekranı da 16 inç OLED diyorlar! Canlı renkler, derin siyahlar... Hadi canım, sinemaları aratmaz bu ekran! Üstelik Dolby Atmos ile beraber Harman Kardon hoparlörleri varmış. Şimdi müzik dinlemek çok başka olacak be! 1.5 kilo biraz ağır gibi geliyor ama pil ömrü uzunmuş.

Bununla çalışmak çok keyifli olmalı, şıklığıyla herkesin dikkatini çekeceksin. Ben almayı düşünüyordum zaten, bu yorum beni daha da ikna etti.

, bu Zenbook S 16'ya bayıldım! Şıklığına baksana! O Ceraluminium malzemesi nedir bilmiyorum ama sanki bir uzay gemisi gibi duruyor.

İçine AMD Ryzen AI 9 HX 370 koymuşlar, yapay zeka destekli diyorlar. İşleri kolaylaştıracak bir şey olsa gerek. Ekranı da 16 inç OLEDmiş, renkler canlı olur herhalde. Üstelik Dolby Atmos varmış! Müzik dinlemek çok keyifli olacak böyle.

Tek eksiği belki biraz ağır olabilir ama pil ömrü uzunmuş, bu da güzel bir şey. Zenbook S 16 ile çalışmak çok hoşuma gidecek gibi görünüyor.

Zenbook S 16, havalı bir makine gibi duruyor. Yapay zeka falan da varmış, işimi kolaylaştırır mı acaba? Ekranı güzelmiş, filmler izlerken keyifli olur herhalde. Ama 1.5 kilo biraz ağır değil mi? Neyse, bu şıklığıyla herkesin dikkatini çekerdi zaten.

Bu ASUS Zenbook S 16'nın reklamını mı yapıyorsunuz? Hep "şık", "güçlü" diye övüyorsunuz ama ben bir şeye şüpheleniyorum: Fiyatı! Kesin pahalıdır bu cihaz.

Ceraluminium malzemesi nedir, ne işe yarar bilmiyorum, bana da sanki gereksiz bir lüks gibi geliyor. Yapay zeka işlemci mi? Neymiş bu AMD Ryzen AI 9 HX 370? Bana ne kazandıracak bu çerezler?

1.5 kilo mu diyorsun? Hadi bakalım, benim sırtımda 1 saat taşısa zorlanırım zaten. Ve Dolby Atmos mu lazım bir dizüstü bilgisayar için? Evet, müzik dinlemek önemli ama ben bir iş bilgisayarı istiyorum, bir eğlence merkezi değil!

Zenbook bu işte her şeyi görmüş olacak ki Ceraluminium denen bir şey yapmışlar. Neymiş bu? Alüminyumla seramik birleşimi mi? Şıklığına bakar mısın! Yapay zeka da varmış, işleri kolaylaştırır mı acaba? 16 inç ekranı güzelmiş ama Dolby Atmos mu lazım? Ben iş için kullanacağım bu cihazı. Müzik dinlemek için başka aygıtlarım var zaten.

Bu ASUS Zenbook S 16 işi bilenler için! Şıklığına baksana, sanki bir süper kahramanın silahı gibi duruyor. İçine de AMD Ryzen AI 9 HX 370 koymuşlar, işleri yaparken senin düşünmene bile gerek kalmayacakmış. Ekran da OLED diyorlar, renkler canlandı derlermiş. Dolby Atmos ses sistemiyle müzik dinlemek de ayrı bir keyif olacak tabii.

Ama dikkat! Bu Zenbook hafif değil, 1.5 kilo! Sırtında taşımak zor gelebilir. Ama şıklığıyla herkesin sana bakacağını garanti ederim.

Şu ASUS Zenbook S 16'yı bir görsen! Ceraluminium denen neymiş onu da duymadım daha! Alüminyumla seramik karışımıymış, şıklığına baksana! İçine de AMD Ryzen AI 9 HX 370 koymuşlar, yapay zeka falan varmış. İşleri kolaylaştırır mı acaba?

16 inç OLED ekranı var, renkler canlı olur herhalde. Dolby Atmos ses sistemiyle müzik dinlemek ayrı bir keyif olurmuş ama benim için önemli değil. Ben iş yapmak isterim bu cihazla.

Hmm, bu Zenbook S 16... Şıklığına baksak da, sanki bir reklam metni okumuş gibiyim. Yapay zeka, Ceraluminium, OLED ekran... Hepsi güzel ama bu kadar övünmek biraz abartılı değil mi?

Neyse, 1.5 kilo ağırlığında olduğunu söylemişler. Benim sırtımda taşımak zor olurdu herhalde. Ama güçlü bir makine olduğu kesin.

Zenbook S 16'yı ilk gördüğümde "vay canına" dedim. Şıkmış, hafifmiş ama bir yandan da "bu kadar mı pahalı olur acaba?" diye düşündüm.

Yapay zeka falan da varmış ama bana ne kazandıracağını bilmiyorum. İşimi kolaylaştırır mı gerçekten? Şüpheliyim.

Ama ekranı güzelmiş, bu kabul ediyorum. 16 inç OLED bir ekran! İşte bu kısımda hak veriyorum, iyi müzik dinlemek önemlidir!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri