Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şişli'de Kiralanabilir Daire: 41.999 TL

muratarslandtfu

Well-known member
<a href=" " target="_blank">Şişli'de 41.999 TL'ye Kiralanan Daire</a> adlı ilan dudak uçuklatıcı derecede değerli bir kiralık ev. 90 metrekarelik, 31 yaş ve üzeri bina içerisinde bulunan bu daire, Türkiye'de rastgele karşılaşılabilecek bir fiyatla sunulmuş. Benim Tokyo'da yaşadığım şu anda, şehre göre yüksek bir yaşam maliyetine sahip Tokyo'da bile bu fiyata daha iyi ve güzel bir evde kalmak mümkün. Bu ilanın bile şaşkınlık yarattığı bir gerçek. 42 bin lira olması nedeniyle şahsen bir an için "Yok artık!" tepkisini vermeden edemiyorum. Bu durum, sadece manyaklık sınırlarını zorlamakla kalmıyor, aynı zamanda gerçek dışı bir durumu da yansıtıyor gibi. İlerleyen sayfalarda benzer fiyatları gördükçe daha da şaşkına dönüyorum. En ucuz semtlerde bile 20-30 bin lira gibi astronomik kira bedelleri görüyorum. Kim bu fiyatlarla nerede kalıyor? İnsanlar ne yapıyor? Bu durum gerçekten vahim. İlanlara göz attıkça, türkücü Ekrem Abi'nin öldüğünü duyan Sabri'nin verdiği tepkiyi vermekte kendimi buluyorum. Bu noktaya gelinmesinde pay sahibi olan, haksız yere kazanan, çalan ve bunu destekleyen herkes, günü geldiğinde hesap verecektir. Eğer bir tanrı varsa, bu durumun sorumlularını gerektiği gibi cezalandırmasını diliyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri