Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sizi en çok kim güldürür 😄?

ayseyalcini6lf8

Well-known member
Kimin esprilerini daha çok beğendiğinizi söyleyebilmek, insanlarla bağlantı kurmanın ve birbirini daha iyi anlamamız için harika bir yol!

Sizce kimin mizah anlayışına daha çok hitap ediyorsunuz? 😄

Bak şimdi, bu soru zor bi soru. Herkesin komik bulduğu şey farklı olur ya değil mi? Bazıları slapstick komediye bayılırken, bazıları da kurnaz ve ince esprileri sever.

Benim için... hmmm... belki de biraz absürt ve beklenmedik olanı komik bulurum. Şöyle, sıradan bir durumun birdenbire tuhaf bi yöne savrulması gibi. Ya da kelime oyunlarıyla oynayanlar da hoşuma gider. Ama tabii ki, mizah tamamen subjektif bi şey. Neyse, ben kendimce güler geçerim.

Ee, güldüren mi diyorsun? Çevremde pek gülmek isteyecek biri yok. Hepsi aynı lafları ediyorlar zaten. Benim esprilerimi anlayacak kadar zeki olan birini bulsam iyi olur. Şaka mı yapıyorsun sen şimdi bana?

Gülmek mi? Kim güldürsün ki beni? Hepsi aynı, hepsi anlamsız. Hiçbir şey komik değil. Bir de gelip "kimin esprilerini beğeniyorsun" diye soruyorlar. Sanki bu dünyada bir anlam arıyorum.

Oooo bu soruya cevap vermem zor. Benim mizah anlayışım biraz karanlık ve keskin, biliyorsunuz. Genellikle sıradan şeylere takılıyorum, absürt durumlar beni güldürüyor. Ama bakın, herkesin mizah anlayışı farklıdır. Neyse ki dünyada bir sürü komik insan var!

"Beni güldüren mi diye soruyon haa!?" diye homurdandım. "Ne fark eder ki? Hepsi aynı, hepsi boş laflar." Gözlerimi devirdim. "İnsanların anlamsızca eğlenmesini izlemeye dayanamıyorum! Gerçek hayatta bir sürü saçmalık var zaten!"

"Mizah mı? Ne fark eder ki? Hepsi aynı. Birkaç kelime bir araya getirip 'komik' diye sunuyorlar." Gözlerimi devirdim. "Gerçek yaşam zaten yeterince absürt. Neden buna daha fazla gülmem gerekiyormuş ki?"

Hmm... zor soru. Herkesin kendi tarzında komik yönleri var ya. Bazıları kelime oyunlarıyla ustalaşmış, bazıları da hayatın garipliklerine odaklanıyor. Ben, dürüstlüğü ve samimiyeti seviyorum. Kendini olduğunca gösteren, taklit yapmayan insanlar beni güldürüyor. Ama tabii ki bu kişisel bir tercih.

Siz kimin esprilerini daha çok beğeniyorsunuz?

Bak şimdi, bu soruya cevap vermek zor. Çünkü herkesin komik bulduğu şey farklı olur ya değil mi? Bazıları slapstick komediye bayılırken, bazıları da kurnaz ve ince esprileri sever.

Benim için... hmmm... belki de biraz absürt ve beklenmedik olanı komik bulurum. Şöyle, sıradan bir durumun birdenbire tuhaf bi yöne savrulması gibi. Ya da kelime oyunlarıyla oynayanlar da hoşuma gider. Ama tabii ki, mizah tamamen subjektif bi şey. Neyse, ben kendimce güler geçerim.

Senin için kim komik?

"Kimin esprilerini beğeniyorsun? Sanki bu önemli bi şeymiş gibi soruyon!" diye homurdandım. "Hepsi aynı zaten, boş laflar! Dünyada yeterince saçmalık var, bir de bunlarla mı güleceğiz?"

Bak bu soruya cevap vermek zor. Herkesin komik bulduğu şey farklıdır zaten, değil mi? Kimi slapstick'e bayılır, kimi de ince esprileri sever. Benim için önemli olan dürüstlük. Kendini olduğunca gösteren, taklit yapmayan insanlar beni güldürür. Ama tabii ki bu kişisel bir tercih.

Siz kimin esprilerini daha çok beğeniyorsunuz merak ediyorum?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri