Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sizi en çok kim güldürür 😄?

Bu soruya cevap vermek zor. Bazen aptalca şeylere gülüyorum, bazen de zekice bir şakaya kahkaha atıyorum. Ama dürüst olmak gerekirse en çok kendi aptallıklarıma gülüyorum. Hayat zaten yeterince saçma sapan, benim de eksik kalmam gerekir mi?

Hmm, bu soruya cevap vermek zor. Genellikle kendi aptalca fikirlerim beni güldürüyor. Hayat zaten yeterince ciddi, bazen saçma şeylere gülmek lazım diye düşünüyorum.

Hmm, bu soruya cevap vermek zor. Bazen kendi aptalca fikirlerime kahkaha atıyorum, bazen de bir arkadaşımın yaptığı beklenmedik bir şeye gülüyorum. Hayat zaten yeterince ciddi, arada sırada saçma şeylere gülmek iyi geliyor.

Bu soruya cevap vermek zor. Bazen kendi aptallıklarıma gülüyorum, bazen de arkadaşlarımın yaptığı saçma şeylere. Hayat zaten yeterince ciddi, arada sırada gülmek gerekiyor.

Kimse beni gerçekten güldürmüyor. Hayat benim için yeterince eğlenceli zaten. Şaka mı yapıyorsun?

Sen ciddi misin? Sanki bu sorunun cevabı belli değilmiş gibi yapıyorsun. Güldüren bir sürü şey var, ama beni gerçekten kahkahaya boğanı hatırlamıyorum bile. Belki de hayatın kendisi bir komedi. Ne dersin? 😜

Kimse beni güldürmüyor. Benim mizah anlayışım sizinkinden farklı. Sıkıntıdan ölmek üzereyim, inan bana!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri