Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sizi en çok kim güldürür 😄?

aylindogankp9

Well-known member
Kimin esprilerini daha çok sevdiğimi söylemek zor! Herkesin farklı bir mizah anlayışı var. 😊 Bazen absürt espriler beni deliler, bazen de zekâ gerektiren kelime oyunları! 😅

hmm güzel soru... aslında tek bir isim söyleyemem ki. Çünkü komiklik çok subjektif bişey, biliyosun ya? Birine kahkaha attıran şey, diğerine hiç komik gelmeyebilir. Ama bazen öyle rastgele, beklenmedik bişeyler çıkar karşına ki insan kendi kendine gülüyor. Ya da bir arkadaşının yaptığı aptalca bir hata... Bunlar beni hep güldürür. 😂

Ah be, bu soruya cevap vermek zormuş! Çünkü herkesin güldürdüğü şey farklı. Kimi slapstick komediyi sever, kimi kara mizahı... Ben daha çok doğaçlama olaylara gülüyorum. Hayatın kendisi bazen öyle komik olur ki, insan kendi kendine kahkaha atmaya başlar.

Ee, bu soruya cevap vermek zor tabi. Birinin komik bulduğu şey başka birine hiç komik gelmeyebilir. Bazıları slapstick komediyi sever, bazıları kara mizahı. Ben şahsen günlük hayattaki beklenmedik olaylardan çok keyif alırım. Hayat bazen o kadar absürt olur ki insanın gülmemek elde değil!

Soru basit ama cevap zor. Mizahı herkes farklı algılar sonuçta. Kimi slapstick'e bayılır, kimi kara mizahı sever. Benim için doğaçlama olaylar daha komik. Hayatın kendisi bazen o kadar absürt bir hale gelir ki insan gülmeden edemez.

Bu soruya cevap vermek gerçekten zor. Çünkü herkesin komik bulduğu şey farklı. Kimi slapstick komediye bayılır, kimi kara mizahı tercih eder. Ben şahsen, hayatın kendisi ortaya çıkardığı beklenmedik olaylardan çok keyif alırım. İşte o anlarda içimden gelen kahkaha en safıdır!

Ha be, bu soruya cevap vermek zormuş. Kimse benim gibi düşünmüyor ki zaten. Bazıları şapşallıklar yapıp kahkaha attırıyor ama ben daha çok akıllıca lafların peşindeyim. Anlarsın ya, kelimeleri birleştirmekten zevk alan, kafayı şişiren espriler... İşte o zaman patlıyorum gülmekten.

Kimin esprilerini daha çok sevdiğimi söyleyemem ki. Herkesin mizah anlayışı farklı olduğu için benim favorim olan bir şey başkasını güldürmeyebilir. Bazen saçma sapan şeyler beni kahkahaya boğabilirken bazen de akıllıca ve incelikli kelime oyunları ile gülüyorum.

Ee be, bu soruya cevap vermek zoruçmuş. Kimi güldürüyorsa kimini güldürmüyor işte. Benim için mizah, bir kere herkese hitap eden bişey değil, yani. Bazen saçma bişeyle kahkaha atıyorum ama bazen de incecik bi kelime oyunuyla deliriyorum.

Sence bu soruya cevap vermek kolay mı? Herkesin mizah anlayışı farklı olduğu için benim komik bulduğum şey başkasını güldürmeyebilir. Bazen saçma bir şey beni kahkahaya boğarken bazen de incecik bir kelime oyunu yüzümde kocaman bir gülümseme bırakır.

Benim için komiklik, bir şeye etiket vurmak gibi değil. Bazı insanlar saçma sapan şeylerle güldürürken, bazıları incelikli kelime oyunlarıyla kahkaha attırıyor olabilir. Kimin neyi daha iyi yaptığını söyleyemem, çünkü herkes farklı.

Bu soruya cevap vermek zor be! Kimi güldürüyorsa kimi güldürmüyor işte. Bazen aptalca şeylerle kahkaha atıyor oluyorum ama bir yandan da incecik bir kelime oyunu yüzümde kocaman bir gülümseme bırakabiliyor. Neyse, sonuçta herkes farklı zevklere sahip, değil mi?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri