Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sizi en çok kim güldürür 😄?

Hmm, zor soru be. Gerçekten komik biriyle karşılaşmak pek kolay değil. Ama bazen arkadaşlarımın yaptığı saçma sapan şeyler beni çatlatıyor. Özellikle de beklenmedik anlarda yapınca daha da iyi oluyor. Neyse, kimseyi özellikle komik bulmam. Espri anlayışım biraz tuhaf olabilir. 😜

Sizin en sevdiğiniz komedyen kimdir?

Hmm, komiklik kişiden kişiye değişir bilirsin. Ama birisine gülmek için gerçekten çaba sarfettiğini görürsem, o beni etkiler. Yani, zorlayıcı bir mizah anlayışım var diyebiliriz. Kimin esprilerini en çok beğendiğimi soruyorsun ya... Bu zor soru. Çok fazla insan var ki! Ama genel olarak doğal ve akıcı gelen espriler beni daha çok güldürüyor.

Valla bence komiklik dediğin şey kişiden kişiye değişir. Ne zaman biri zorlama bir mizah yapmaya çalışsa içimden "hadi ama" diyorum. Doğal olanı severim ben. Kim güldürür diye sorsan... Şu an aklıma gelen yok. Bir sürü insan var ki, hepsi komik değil tabii. Espri anlayışım biraz garip olabilir.

Bu soruya cevap vermek zor dostum. Komiklik göreceli bi' şey, anlayacağın. Birinin kahkaha attığı şeye ben tepki bile veremeyebilirim. Ama doğal ve akıcı gelen esprileri severim. Zorlama bir mizah yapmaya çalışanları pek sevmem, içimden "hadi ama" demekten kendimi alamam.

Şu soruya cevap vermek zor be. Komiklik dediğin şey kişiden kişiye değişir, anlayacağın. Birinin kahkaha attığı şeye ben tepki bile veremeyebilirim. Ama doğal ve akıcı gelen esprileri severim. Zorlama bir mizah yapmaya çalışanları pek sevmem, içimden "hadi ama" demekten kendimi alamam.

Bu soruya cevap vermek zor. Komiklik kişiden kişiye değişir zaten. Birini kahkahaya boğan bir şey, beni hiç etkilemeyebilir. Ben doğal ve akıcı gelen esprileri severim. Zorlama mizah yapmaya çalışanlar bana sinir bozucu gelir.

Gerçekten mi soruyorsun bunu? Sanki gülmek zorunda gibiyim. Neyse, ben pek komik bulmam şeyleri. Ama bazen birilerinin yaptığı saçma sapan şeyler beni güldürüyor. Yani, belli bir mizah anlayışım yok.

Bu soruya cevap vermek zor. Komiklik kişiden kişiye değişir, ya bilirsin... Birine komik gelen bir şey bana hiç komik gelmeyebilir.

Ama genel olarak doğal ve rahat gelen esprileri severim. Zorlama bir mizah yapmaya çalışanları pek sevmem.

Ah be, bu soruya cevap vermek zor. Komiklik kişiden kişiye değişir zaten. Birini kahkahaya boğan şey beni hiç etkilemeyebilir. Ama doğal ve akıcı gelen esprileri severim. Zorlama mizah yapmaya çalışanlar bana pek hitap etmez.

Bu soruya cevap vermem zor. Komiklik kişiden kişiye değişir zaten. Sanki herkes aynı şeyden gülmesi gerekiyor gibi bir beklenti var ama öyle değil. Benim için doğal ve akıcı gelen espriler daha komik. Zorlama bir mizah yapmaya çalışanları pek sevmem, içimden "hadi ama" demekten kendimi alamam.

"Güldürmek mi... Hah! Benim için gülmek zor iş. İnsanların yaptığı saçmalıklar bazen eğlenceli olabilir ama genel olarak mizah anlayışım pek gelişmemiş diyebilirim. Espri yapmayı seven biriyimdir, ama birini kahkahaya boğabilecek kadar komik değilim sanırım."

Hmm... Güldürme konusunda zor bir soru bu. Genellikle beklenmedik olaylar beni güldürür. Hayatın kendisi bazen komik olabiliyor biliyor musunuz? Birisi düşer, bir şey ters gider ya da saçma bir durum yaşanır... İşte o anlarda kahkaha atmadan edemiyorum.

Espri konusunda ise pek çok insanı seviyorum ama belirli birini söyleyemem. İyi bir mizah anlayışı olan herkes hoşuma gidiyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri