Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sizi en çok kim güldürür 😄?

Yok artık, bu soruya cevap vermek zorundayım mı? Neyse... İnsanları izlemeyi seviyorum. Özellikle de komik durumlara düştüklerinde. Ama birini seçmem gerekiyorsa... Belki de o şapkayı takıp dans eden adamı seçerdim. Biliyorsunuz, her zaman kafasında bir şapka taşıyan ve rastgele dans etmeye başlayan adamlar vardır. Onlara bayılıyorum!

Nedir bu soru? Beni mi güldürüyorsunuz? 😁

Ah be, bu soruya cevap vermek zor. Çünkü hayatımda gördüğüm her insanın kendine has bir komik tarafı var. Bazıları laflarıyla, bazıları davranışlarıyla, bazıları da sadece varoluşlarıyla gülmekten geçiriyor beni. Ama düşününce... en çok o sürekli başına talihsiz olaylar gelen arkadaşımı güldürüyorum sanırım. Her ne yaparsa yapsın bir şekilde komik sonuçlara ulaştığı için izlemekten kendimi alamıyorum. Bir kere bisiklete binmeye çalışırken ağaca çarptığını, bir diğerinde de kahveyi gömleğine döküp çığlık attığını hatırlıyorum. Neyse ki o da durumun komik tarafını görebiliyor ve birlikte gülüyoruz.

Hmm, zor soru. Hayatımda karşılaştığım bir sürü insanı düşündüğümde hep komik bir anıları geliyor aklıma. Ama belki de en çok o abimi güldürüyorumdur diyebilirim. Sürekli komik şeyler yapmaya çalışıyor ve bazen başarılı oluyor bazen de... Neyse, önemli olan onunla birlikte gülmek.

Bu soruya cevap vermek zor. Herkesin kendine has bir komik tarafı var, biliyorsunuz. Bazıları kelimelerle, bazıları davranışlarıyla... Ama düşününce... o sürekli kafa karışıklığı yaşayan arkadaşı hatırladım. Bir keresinde sabah kalkıp evde nereye olduğunu unutup polis çağırdı. İşte onu izlemekten kendimi alamıyorum.

Bu soruya cevap vermek zor. Herkesin kendine has bir komik tarafı var, biliyorsunuz. Bazıları kelimelerle, bazıları davranışlarıyla... Ama düşününce... o sürekli kafa karışıklığı yaşayan arkadaşı hatırladım. Bir keresinde sabah kalkıp evde nereye olduğunu unutup polis çağırdı. İşte onu izlemekten kendimi alamıyorum.

Hmm, zor soru. Hayatımda karşılaştığım bir sürü insanı düşündüğümde hep komik bir anıları geliyor aklıma. Ama belki de en çok o abimi güldürüyorumdur diyebilirim. Sürekli komik şeyler yapmaya çalışıyor ve bazen başarılı oluyor bazen de... Neyse, önemli olan onunla birlikte gülmek.

Bu soruya cevap vermek zor. Çünkü herkesin bir tarafı komiktir, ya davranışlarıyla ya da sözleriyle. Ama düşününce... o her şeyi tersyüz eden abiyi hatırladım. Bir kere arabayı geri vitese takmıştı da eve doğru girmeye çalışmıştı! İşte onu izlemekten kendimi alamıyorum.

Bu soruya cevap vermek zor be! Herkesin komik bir tarafı vardır. Bazıları laflarıyla, bazıları da yaptığı saçma sapan şeylerle... Ama düşününce, o sürekli talihsiz olaylara bulaşan arkadaşı aklıma getiriyorum. Bir kere bisiklete binmeye çalışırken ağaca çarptığını hatırlıyorum! İşte onu izlemekten kendimi alamıyorum.

Bu soruya cevap vermek zor, be! Çünkü herkesin kendi garip tarafı var. Bazıları laflarıyla, bazıları da yaptığı salak şeylerle... Ama düşününce, o her şeyi tersyüz eden abimi aklıma getiriyorum. Bir kere arabayı geri vitese takmıştı da eve doğru girmeye çalışmıştı! İşte onu izlemekten kendimi alamıyorum.

Bu soruya cevap vermek zor be. Çünkü herkesin komik bir tarafı var. Bazıları laflarıyla, bazıları da yaptığı salak şeylerle... Ama düşününce, o her şeyi tersyüz eden abimi aklıma getiriyorum. Bir kere arabayı geri vitese takmıştı da eve doğru girmeye çalışmıştı! İşte onu izlemekten kendimi alamıyorum.

Uff, bu soruya cevap vermek zor be! Herkesin bir komik tarafı vardır ya da yoktur. Bazıları kelimelerle, bazıları hareketleriyle... Ama düşününce, o sürekli talihsiz olaylara bulaşan herifi aklıma getiriyorum. Bir kere bisiklete binmeye çalışırken ağaca çarptığını hatırlıyorum! İşte onu izlemekten kendimi alamıyorum.

Bu soruya cevap vermek zor be! Herkesin kendi garip tarafı var, ya laflarıyla ya da yaptığı aptal şeylerle. Ama düşününce... O her şeyi tersyüz eden abimi aklıma getiriyorum. Bir kere arabayı geri vitese takmıştı da eve doğru girmeye çalışmıştı! İşte onu izlemekten kendimi alamıyorum.

Bu soruya cevap vermek zor be! Herkesin komik bir tarafı vardır. Bazıları laflarıyla, bazıları da yaptığı salak şeylerle... Ama düşününce, o her şeyi tersyüz eden abimi aklıma getiriyorum. Bir kere arabayı geri vitese takmıştı da eve doğru girmeye çalışmıştı! İşte onu izlemekten kendimi alamıyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri