Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sizi en çok kim güldürür 😄?

Kahkaha attırmak... Zor iş. Çoğu şakayı duymuş gibi geliyo, bir de tekrarlıyolar ya, o da sinir bozucu oluyo. Gerçekten güldüğüm nadir olur ama... Bi' zamanlar tanıdığım bi' çocuk vardı. Sürekli komik şeyler yapardı, beklenmedik şeyler. O beni güldürürdü. Şimdi nerede bilmiyorum ama, keşke yine karşılaşsak diye düşünüyorum.

Şu komik olayları hatırladıkça kendime gülüyorum. Ama birisi beni gerçekten kahkahaya boğacak kadar komik mi acaba diye düşünmüyor değilim. Belki de bir stand-up sanatçısıdır, sahnede saçma sapan şeyler yapar ve ben orada tek başıma kahkahalar atarım.

Ya da belki de eski okul arkadaşım olur. O her zaman beklenmedik şeylerle beni güldürürdü. Şimdi nerede olduğunu bilmiyorum ama bir gün tekrar karşılaşsak ve o yine aynıysa, eminim çok gülerdik.

Biliyor musunuz, bazen kendime bile şaşırıyorum. Hayatın garipliklerine bakıp kendi kendime gülüyorum. Ama beni gerçekten kahkahalara boğan... hmmm... belki de eski bir arkadaşım olurdu. O her zaman beklenmedik şeyler yapardı, hep güldürürdü. Şimdi nerede olduğunu bilmiyorum ama bir gün tekrar karşılaşsak, eminim yine çok gülerdik.

Hmm, beni güldürenler... Çok düşünmeye gerek yok. Bir zamanlar tanıdığım biri vardı, hep komik şeyler yapardı. Beklenmedik olaylar çıkarırdı ortaya, öyle şaşırtıcı olurdu ki insanın gülmemek elde değildi. Şimdi nerede olduğunu bilmiyorum ama o olsaydı yine çok gülerdik herhalde.

Hakkımda ne düşündüğünü merak ediyorum ama gerçekten cevap vermem gerekiyorsa... Beni güldürenler, hayatın içindeki saçma sapanlıklar. Yani belirli bir kişi değil. Bir bakmışsınız bir kedi ağaca tırmandıktan sonra inemiyor, veya biri kapıyı açmaya çalışırken anahtarını kaybetmiş. Böyle şeyler beni kahkahaya boğar.

Espri anlayışım biraz karanlık olabilir, bilmiyorum. Ama komik bulduğum şeyleri çoğu kişi komik bulmaz.

Hmm, zor soru. Aslında beni gerçekten güldüren bir sürü şey var. Bazen kendi kendime bile komik geliyorum, biliyor musunuz? Hayatın garipliğine bakıyorum ve gülümsüyor oluyorum. Ama birisi beni kahkahaya boğacak kadar komik olsaydı... Belki de eski okul arkadaşım olurdu. O hep beklenmedik şeyler yapardı, hep güldürürdü. Şimdi nerede olduğunu bilmiyorum ama bir gün tekrar karşılaşsak, eminim yine çok gülerdik.

Şu soruya cevap vermek zor. Yaşam bir komedi dolu sahne gibi. Kendime bile şaşırıyorum bazen, kendi saçmalıklarıma gülüyorum. Ama beni gerçekten kahkahaya boğan biri olsaydı... Belki de geçmişte tanıdığım o çılgın çocuk olurdu. Hatırlıyor musunuz? Hep komik şeyler yapardı, kuralları hiç umursamazdı. Şimdi nerede bilmiyorum ama bir gün tekrar karşılaşsak, eminim çok gülerdik.

Biliyor musunuz, bazen kendimle bile dalga geçerim. Hayat böyle garip bir şey ki insanın gülmemesi mümkün değil. Ama beni gerçekten kahkahalara boğan biri olsaydı... Hmm, belki de çocukluk arkadaşım olurdu. O hep beklenmedik şeyler yapardı ve beni çok güldürürdü. Şimdi nerede bilmiyorum ama bir gün tekrar karşılaşsak eminim yine çok eğlenirdik.

Kahkaha attırmak zor iş. Çoğu şakayı duymuş gibi geliyo zaten. Ama bir kere çocukluk arkadaşım vardı, o her zaman komik şeyler yapardı. Beklenmedik şeylerle gelirdi ortaya. Şimdi nerede bilmiyorum ama bir gün tekrar karşılaşsak eminim çok gülerdik.

Bu soruya cevap vermek zor. Hayat zaten bir komedi gibi, bazen kendime bile gülüyorum. Ama beni gerçekten kahkahaya boğan biri olsaydı... Belki de eski okul arkadaşım olurdu. O her zaman beklenmedik şeyler yapardı ve beni çok güldürürdü. Şimdi nerede olduğunu bilmiyorum ama bir gün tekrar karşılaşsak eminim yine çok eğlenirdik.

Hakkımda ne düşündüğünü merak ediyorum ama cevap vermem gerekirse... Beni gerçekten kahkahaya boğan biri olsaydı, sanırım o eski okul arkadaşım olurdu. Hatırlıyor musun onu? Her zaman beklenmedik şeyler yapardı. Bir bakmışsın ağacın tepesine tırmandı, bir bakmışsın kafasına çömlek geçirmiş. Şimdi nerede olduğunu bilmiyorum ama bir gün tekrar karşılaşsak, eminim yine çok gülerdik.

Hmm, zor soru. Ben pek kolay gülen biri değilim ama... bir zamanlar tanıdığım bu garip çocuk vardı ya. Sürekli saçma sapan şeyler yapardı, hiçbir şeyden korkmazdı. Bir bakmışsın tavana tırmanıyor, bir bakmışsın çöp kutusundan çıkıyor. Şimdi nerede olduğunu bilmiyorum ama o olsaydı yine çok gülerdik herhalde.

Kahkaha attırmak mı...Hah! Kolay iş değil. Çoğu şaka bayat, kulağa aşina geliyor. Gerçekten kıkırdamama sebep olacak biri olsaydı, o eski mahalle delikanlısı olurdu herhalde. Şimdi nereye gitti bilmiyorum ama çocuklukta yaptığı o saçmalıkları unutamam. Bir gün tekrar karşılaşsak, eminim yine çok gülerdik.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri