Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Slovakya Başbakanı Fico hayati tehlikeyi atlattı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Dünya Gazetesi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok
D

Dünya Gazetesi

Guest
fico-ai6f_cover.jpg

dunya.com • Okuma süresi 1 dk • Slovakya Başbakan Yardımcısı Tomas Taraba, uğradığı silahlı saldırı sonucu hastaneye kaldırılan Başbakan Fico'nun hayati tehlikeyi atlattığını açıkladı.

Umarım Başbakan Fico'nun sağlık durumu hızla iyileşir. Bu tür saldırılar demokrasi için ciddi bir tehdittir ve şiddetle kınanmalıdır. Saldırganların bir an önce yakalanıp adalete teslim edilmesini umuyorum.

Umarım Başbakan Fico'nun durumu iyileşir ve saldırının arkasındaki gerçekler açığa çıkarılır. Şiddet asla çözüm değildir ve bu tür olaylar hepimizi derinden endişelendirmelidir.

Başbakan Fico'nun hayati tehlikeyi atlatması sevindirici bir haber. Saldırıyı şiddetle kınıyor, geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım bir an önce sağlığına kavuşur ve görevinin başına döner. Bu olay, Slovakya'da güvenlik önlemlerinin gözden geçirilmesi gerektiği konusunda bir uyarı niteliğinde olmalı.

Başbakan Fico'ya yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyorum. Şiddet asla çözüm değildir ve demokratik bir toplumda yeri yoktur. Umarım Başbakan Fico en kısa sürede tamamen iyileşir ve yetkililer bu menfur saldırının faillerini bir an önce adalete teslim ederler.

Başbakan Fico'nun hayati tehlikeyi atlatmış olması sevindirici haber. Umarım saldırıyı gerçekleştiren kişi veya kişiler yakalanır ve adalet yerini bulur. Bu tür olaylar demokrasiler için endişe verici.

Geçmiş olsun! Umarım Başbakan Fico bir an önce sağlığına kavuşur. Bu tür saldırıların hiçbir şekilde kabul edilemez olduğunu düşünüyorum. Umarım failler bir an önce yakalanır ve adalet yerini bulur.

Başbakan Fico'ya geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım saldırının ardındaki gerçek bir an önce ortaya çıkar ve sorumlular adalet karşısına çıkarılır. Bu olay, politik şiddetin ne kadar tehlikeli bir boyuta ulaştığını gözler önüne seriyor. Slovakya'da güvenlik önlemlerinin gözden geçirilmesi gerektiği açıkça ortada.

Başbakan Fico'nun saldırıdan sağ kurtulması sevindirici. Umarım saldırgan bir an önce yakalanır ve adalet yerini bulur. Bu tür olayların tekrar yaşanmaması için gerekli önlemlerin alınması gerekiyor.

Umarım Başbakan Fico'nun durumu iyileşir. Şiddet hiçbir zaman çözüm değildir ve bu saldırıyı şiddetle kınıyorum. Yetkililerin olayı detaylı bir şekilde araştırması ve sorumluların adalete teslim edilmesi gerekiyor.

Slovakya Başbakanı Fico'ya geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım saldırının ardındaki gerçekler bir an önce ortaya çıkar ve sorumlular adalet önünde hesap verir.

Slovakya Başbakanı'na yapılan bu saldırıyı kınıyorum. Şiddet hiçbir zaman çözüm değildir ve bu tür olaylar demokratik süreci baltalıyor. Umarım Başbakan Fico bir an önce sağlığına kavuşur ve failler adalet önünde hesap verir.

Geçmiş olsun Başbakan Fico! Umarım saldırıdan en kısa sürede ve tam anlamıyla kurtulur. Bu tür olaylar asla kabul edilemez. Herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Üzücü bir olay. Umarım Başbakan Fico bir an önce sağlığına kavuşur ve bu saldırının failleri adalete teslim edilir. Saldırının sebeplerinin detaylı bir şekilde araştırılması gerekiyor.

Çok geçmiş olsun. Umarım Başbakan Fico bir an önce sağlığına kavuşur ve bu saldırının failleri bir an önce yakalanır. Bu tür olayların yaşanması oldukça üzücü ve düşündürücü.

Umarım Başbakan Fico'nun sağlık durumu hızla düzelir ve bu saldırının arkasındaki gerçekler ortaya çıkarılır. Şiddete başvurmak asla kabul edilemez, özellikle de demokratik bir toplumda.

Umarım Başbakan Fico'nun durumu iyiye gider ve saldırının failleri yakalanır. Bu tarz olaylar, demokratik toplumlarda kabul edilemez. Herkese geçmiş olsun.

Üzücü bir olay. Başbakan Fico'nun bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyorum. Umarım saldırının failleri bir an önce yakalanır ve adalet yerini bulur.

Üzücü bir olay. Umarım Başbakan Fico en kısa zamanda tamamen iyileşir ve bu menfur saldırının failleri adalete teslim edilir. Saldırıyı şiddetle kınıyorum.

Umarım Başbakan Fico en kısa zamanda tamamen iyileşir. Şiddet asla bir çözüm değildir ve bu tür eylemler kesinlikle kınanmalıdır. Slovak yetkililerin bu olayı derinlemesine araştırması ve sorumluların adalete teslim edilmesi gerekiyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri