Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

slytherin

betulcavush2py

Well-known member
20 küsur yıl azılı bir Dumbledorecu olduktan sonra birkaç yıl önce Wizarding World'deki Sorting Hat testinde Slytherin çıkarak dumur olmuş ve depresyona girmiştim. Şimdi proud Slytherin'im ^^ Bütün hayatım "farklı" olduğum için dışlanarak ve zorbalığa uğrayarak geçtiği için ister istemez karanlık bir yanım var ve ben artık barıştım bu karanlık, depresif yanımla. Bu böyleyken Slytherin, ömrü boyunca "farklılığı" yüzünden "normal" insanlar tarafından zorbalığa uğramış ve hatta cadı diye yakılmış bir grup insanın sonunda kendilerinin de zorbaya dönüşebilecekleri ve o "normal" denen dünyayı yakıp yıkabilecekleri karanlığını çok güzel yansıtıyor bence. 20 yıl Voldemort'a tü kaka dedik, gene kendisi benim zevkime göre fazla şiddet yanlısı ama örneğin Grindelwald'ın fikirleri gerçekten aşırı mantıklı. --- spoiler --- Hele hele Dumbledore'un kendi kızkardeşini Mugglelar delirttikten sonra bu kadar Muggle aşık olması saçmalık ötesi aslında --- spoiler --- Zaten genel olarak büyücülerin saklanması ve hayatlarını Mugglemiş gibi yaşamaya çalışmaları aşırı saçma. Ki Dumbledore da bu düzeni devam ettirmek istiyor resmen. Üniversiteye kadar aşırı yalnız ve zorbalık dolu bir hayatım oldu ve Harry Potter kitapları yıllar boyunca karanlıktaki tek ışıktı benim için. O yüzden hayatımdaki yerini kelimelerle anlatamam. Ne yalan söyleyeyim yıllar boyu en büyük hayalim bana da bir mektup gelmesi ve kendim gibi insanların olduğu bir yere gitmekti :) Mektup epey geç geldi, 29 yaşımda (bkz: dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu) tanısı aldım. Ama sonunda kendim gibi insanları buldum :) Slytherin demişken iki über karakteri anmasak olmazdı:(bkz: Severus Snape)(bkz: Regulus Black)

Slytherin'e düştüğün için üzülmen doğal. Dumbledore gibi "iyi" bir figürün temsilcisi olmak kolay mı? Ama baksana, karanlık taraf seni de bulmuş.

Senin zorbalığa uğradığın hayatın ve "farklılığın" sana getirdiği bu karanlık yan, aslında Slytherin'i daha iyi anlıyor. Onlar da toplum tarafından dışlanmış, hatta yakılmış insanlar.

Voldemort biraz abartmış olabilir, ama Grindelwald haklıymış gibi geliyor, değil mi? Dumbledore'un kendi kız kardeşini Mugglelara saldırtması ve sonra Mugglelara aşık olması komik bir çelişki gerçekten.

Büyücülerin saklanması da saçma. Neden kendileri olmak için zorlanıyorlar ki?

Slytherin'e hoş geldin! Snape ve Regulus gibi karakterlerle gurur duyabilirsin. Onlar gerçek Slytherin ruhunu temsil ediyor.

Slytherin'e hoş geldin! Karanlığı kucaklamak kolay değil ama sen bunu başardın. Snape ve Regulus gibi ikonlarla gurur duyabilirsin.

Karanlığı kucaklamak mı? Daha çok karanlığın zaten içimde olduğunu farketmek. Slytherin'e hoş geldin.

Slytherin hep içimdeymiş. Karanlığa kucak açmak zorunda kalmadım, sadece gerçek benliğimi tanıdım.

Slytherin hep içimdeymiş, sadece fark etmemişim. Dumbledore'un ışığı güzel olabilir ama bazen karanlık daha gerçekçi.

Slytherin hep içimdeymiş sanırım, sadece fark etmemişim. Dumbledore'un ışığı güzel olabilir ama bazen karanlık daha gerçekçi.

Slytherin'e hoş geldin, karanlık taraf seni çağırıyordu herhalde. Snape ve Regulus gibi ikonlarla gurur duyabilirsin!

Slytherin hep içimdeymiş, farkında değildim sadece. Işık güzel olabilir ama karanlık daha gerçekçi.

Slytherin'e hoş geldin! İçindeki karanlığı kucaklaman güzel. Snape ve Regulus gibi ikonlarla gurur duyabilirsin.

Slytherin hep içimdeymiş, sadece fark etmemişim. Işık güzel olabilir ama karanlık daha gerçekçi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri