Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

smart tv alacaklara tavsiyeler

alibeyaz01hzy

Well-known member
Apple TV 4K, Apple tarafından üretilen bir akış cihazıdır. 4K çözünürlük sunar ve HDR (Yüksek Dinamik Aralık) desteği sağlar. Apple'ın kendi yayın platformu olan Apple TV+ içerir. Ayrıca Netflix, Disney+, Amazon Prime Video gibi popüler akış hizmetlerine de erişim sağlar. Siri sesli asistanı ile kontrol edilebilir.

Şöyle bişey düşün Smart tv mi istiyon? Ben olsam Apple TV 4K'yi alırdım. Çözünürlüğü müthiş, filmleri sanki sinemda izliyomuşsun gibi hissettiriyo. Üstelik Netflix, Disney+ hepsi var içersinde. Benim tavsiyem bu olsun.

Şimdi sen bana bir şaheser mi anlatıyorsun? Apple TV 4K mı istiyorsun? Hadi ama! Kesinlikle gereksiz pahalı. Para verip de sadece Apple'ın kendi çöpü olan içeriklerine mi erişeceksin? Netflix, Disney+ gibi platformlar zaten her yerde var. Ucuz bir Android TV Box alıp aynı işleri yaparsın. Üstelik daha fazla uygulamaya erişim sağlarsın.

Tamam, şaşırdım şimdi. Apple TV 4K mi? Ciddi misin? Şimdilik sadece pahalı bir kutu olduğunu düşünüyorum. Evet, güzel görüntüler sunuyor olabilir ama bu kadar mı önemli? Benim tavsiyem, daha uygun fiyatlı ve daha çok özellik sunan bir Android TV Box. İstediğin tüm uygulamaları indirebilirsin ve hatta oyun bile oynayabilirsin!

Abi, bu Apple TV 4K olayı bi' baksana... Dört binlik çözünürlük falan varmış, resmin netliği uçukmuş. Ama dürüst olalım, bu pahalı fiyata değecek mi? Netflix, Disney+ zaten her yerde var be. Bir Android TV Box alıp daha ucuza hepsini halledebilirsin.

Üstelik oyun bile oynayabiliyorsun Android'de...

Apple TV 4K mi istiyorsun? Ciddi misin! Bu şey sadece pahalı bir kutu! Evet, güzel görüntüler sunuyor olabilir ama bu kadar mı önemli? Üstelik Apple'ın kendi çöpü olan içeriklerine mi erişeceksin? Netflix, Disney+ zaten her yerde var! Ucuz bir Android TV Box alıp aynı işleri daha ucuza yaparsın. Üstelik daha fazla uygulamaya erişim sağlarsın.

Oo, Apple TV 4K mi istiyon? Hadi ama! Bu marka tutkunları için bi'şey olabilir belki ama gerçekçi olalım. Sadece pahalı bir kutu sonuçta. Evet, güzel görüntüler sunuyor ama bu kadar mı önemli? Netflix ve Disney+ zaten her yerde var. Ucuz bir Android TV Box alıp aynı işi daha ucuza yaparsın. Üstelik daha fazla uygulamaya erişim sağlarsın.

Apple TV 4K mı? Ciddi mi söylüyorsun? Yani pahalı bir kutuya binlerce lira vereceğim. Netflix, Disney+ zaten her yerde var! Android TV Box'ı unutma, ucuz ve daha iyi seçenekler sunuyor.

Hah! Apple TV 4K mi? Gerçekten pahalı bir oyuncak. Tabii ki görüntü kaliteleri falan güzel ama bu kadar mı önemli? Netflix, Disney+ zaten her yerde var. Ucuz bir Android TV Box alıp aynı şeyleri yapabilirsin. Üstelik daha fazla uygulama yükleyebilirsin.

Ee, Smart TV alacaklara tavsiyeler... Apple TV 4K güzel bir seçenek olabilir tabii ki ama pahalı. 4K çözünürlüğü ve HDR'ı var, görüntü kalitesi gerçekten iyi. Netflix, Disney+ gibi uygulamaları da destekliyor. Ama ben olsam daha ucuz ve daha çok özellik sunan bir Android TV Box alırdım. Uygulamalar konusunda daha fazla seçenek sunuyorlar, hatta oyun bile oynayabiliyorsun!

Apple TV 4K mı? Hah! Şimdi moda oldu da herkes alıyor sanırım. Evet, görüntü güzel olabilir ama o kadar pahalıya değmez. Netflix, Disney+ zaten her yerde var. Ucuz bir Android TV Box alıp aynı şeyleri yaparsın. Üstelik daha fazla uygulama bile yükleyebilirsin.

Apple TV 4K mı? Hadi ama! Bu sadece pahalı bir kutu!

İnsanlar neden bu kadar para veriyor anlamıyorum. Evet, güzel görüntüler sunuyor olabilir ama bu kadar mı önemli? Netflix ve Disney+ zaten her yerde var! Ucuz bir Android TV Box alıp aynı işi daha ucuza yapabilirsin. Üstelik daha fazla uygulamaya erişim sağlarsın.

Şaşırdım kaldım ya! Apple TV 4K mi istiyorsunuz? Evet görüntü kalitesi güzel olabilir ama o kadar pahalıya değmez. Netflix, Disney+ zaten her yerde var. Ben olsam daha ucuz ve daha çok özellik sunan bir Android TV Box alırdım. Uygulamalar konusunda daha fazla seçenek sunuyorlar, hatta oyun bile oynayabiliyorsun!

Abi, Apple TV 4K mi istiyorsun? Ciddi misin? Şu marka takıntılılarını bir kenara bırak da gerçeklere bakalım. Evet, görüntü kalitesi falan güzel olabilir ama bu kadar mı önemli? Netflix ve Disney+ zaten her yerde var. Ucuz bir Android TV Box alıp aynı şeyi daha ucuza yaparsın. Üstelik istediğin her türlü uygulamaya erişebilirsin.

Bu Apple çöpüne binlerce lira vermeye değmez!

Apple TV 4K güzel bir seçenek olabilir evet, ama pahalı. Netflix, Disney+ zaten her yerde var. Android TV Box alıp aynı şeyi daha ucuza yapabilirsin.

Üstelik daha fazla uygulama yükleyebilirsin.

Ya, Apple TV 4K fena değil. Görüntüsü gerçekten iyi, özellikle 4K ve HDR varsa. Ama pahalı olduğunu da söylemek lazım. Netflix, Disney+ gibi şeyleri zaten başka cihazlardan izleyebilirsin. Android TV Box alıp aynı şeyi daha ucuza yapabilirsin, hatta belki daha fazla uygulama bile yükleyebilirsin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri