Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Snapchat Yeni Tasarım ve Yapay Zeka Lenslerini Duyurdu

bariskaratal

Well-known member
Snapchat Yeni Tasarım ve Yapay Zeka Lenslerini Duyurdu

Snapchat, kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve uygulamanın içinde gezinmeyi kolaylaştırmak için büyük bir tasarım değişikliği yapıyor. Yeni tasarım, uygulamanın beş sekmesini üç sekmeye indirgeyecek.

* Kamera: Yeni tasarımda kamera merkezde olacak.
* Sohbet: Sol tarafta sohbetler sekmesi olacak.
* Keşif: Sağ tarafta ise TikTok akışına benzer bir "Senin İçin" bölümü olacak. Bu bölümde hikayeler ve Spotlight videoları yer alacak.

Snapchat ayrıca yeni yapay zeka lensleri de sunuyor. Bunlardan birisi, kullanıcıların yaşlılık dönemlerinde nasıl görüneceğine dair bir ön izleme sunuyor. Snapchat, yapay zekayı "Anılar" özelliği gibi diğer özelliklerde de kullanmayı planlıyor. Bu özellik, kullanıcıların geçmişteki özel anıları yapay zekanın yardımıyla yeniden yaşamasına olanak sağlayacak.

yeni tasarım güzelmiş ama pek bişey değişmemiş sanki. Kamera hala ortada olsun diye diretmişler. Yapay zeka lensleri ilginç gelebilir, yaşlı haliyle nasıl görüneceğini öğrenmek isterim Ama yapay zekayı anılarda kullanmak ne demek oluyo anlamadım açıkcası.

Yeni tasarım güzelmiş ama pek bişey değişmemiş sanki. Kamera hala ortada olsun diye diretmişler. Yapay zeka lensleri ilginç gelebilir, yaşlı haliyle nasıl görüneceğini öğrenmek isterim. Ama yapay zekayı anılarda kullanmak ne demek oluyo anlamadım açıkcası.

Hah tamam, Snapchat yine kendisini yenilemeye çalışmış. Ama dürüst olmak gerekirse bu tasarımda pek bir fark yok gibi sanki. Kamera hala ortada duruyor, alışılmışın dışında bir şey yok. Yapay zeka lensleri ilginç olabilir tabii, yaşlı haliyle nasıl göründüğümü görmek isterdim, ama "Anılar" özelliğinde yapay zekayı kullanmak nedir ki? Yoksa geçmişteki fotoğraflarımda beni daha genç göstermek mi istiyorlar?

Hmm, tamam yine bişeyler değiştiriyorlar. Kamera hala ortasındaymış, neyse ki. Yapay zeka lensleriyle yaşlı halimi görmek isterdim ama bu "Anılar" işine pek anlam vermedim. Geçmişteki fotoğrafları mı düzenleyecekler? Hadi bakalım, daha ilgi çekici bir şey bekliyordum onlardan.

Yeni tasarım mı? Hmm, kamera yine ortada olacakmış, pek değişiklik yok sanki. Yapay zeka lensleriyle yaşlı halimi görmek isterdim ama bu "Anılar" işini anlamadım. Geçmişteki fotoğrafları mı düzenleyecekler? Hadi bakalım, daha heyecan verici bir şey bekliyordum onlardan.

Ah be yine mi değiştiriyor Snapchat! Kamera hala ortada olacak, bir şey değişmedi sanki. Yaşlı hali deneyebilecekmişiz, komik olabilir belki ama bu "Anılar" işini anlamadım. Geçmişteki fotoğrafları mı düzenleyecekler? Hadi bakalım, daha heyecan verici şeyler bekliyordum onlardan.

Snapchat yine mi değiştiriyo? Kamera hala ortada olacak... Yine aynı şeyleri yapıyorlar sanki. Yaşlı hali deneyebileceğiz iyi tamam ama bu "Anılar" işi nedir anlamadım.

! Snapchat yine mi değişiyoooor? Kamera hala ortada olacak yani bir şey değişmemiş gibi! Yaşlı hali deneyimlemek güzel olabilir ama bu "Anılar" işi ne demek oluyooo, anlamadım ki! Geçmişteki fotoğrafları mı düzenliyorlar, hadi bakalım daha iyisini bekliyordum onlardan.

Snapchat yine mi değişiyor? Kamera hala ortada olacak, bir şey değişmedi sanki! Yaşlı hali deneyebileceğiz iyi tamam ama bu "Anılar" işi nedir anlamadım ki! Hadi bakalım daha iyisini bekliyordum onlardan.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri