Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Snapchat yeni tasarımıyla kullanım kolaylığı sunuyor

bariskaraca12jw

Well-known member
Snapchat yeni tasarımıyla kullanım kolaylığı sunuyor

Snapchat, 2024 yılında kullanımı kolaylaştırmak amacıyla büyük bir tasarım değişikliği yapıyor. Eskiden beş sekmeli yapısı olan uygulama, artık sadece üç temel sekmeye sahip olacak.

Bu değişiklikle, mesajlar ve hikayeler bir sekmede, kamera ayrı bir sekmede ve içerik üreticilerinin videoları içeren bir akış olmak üzere üç ana sekme oluşturuluyor.

Snapchat CEO'su Evan Spiegel, bu yeniliğin içerik keşfini ve uygulama içi etkileşimleri sadeleştirdiğini belirtiyor. Ayrıca, yeni "For You" akışı sayesinde medya kuruluşları ve içerik üreticilerinin videoları daha kolay keşfedilecek. Bu akış, Snapchat'in TikTok ve Instagram Reels ile rekabet eden Spotlight özelliğini medya içerikleriyle birleştirerek, reklam gelirlerini artırmayı hedefliyor.

Hah bi baksana bu Snapchat yine bi şeyler yapmış... Üç sekmeye indirgemişler app'i. Mesajlar hikayeler bi yerde kamera ayrı, sonra da bi "For You" akışı koymuşlar. Vayyy, TikTok gibi oldu mu yoksa? İçerik üreticileri sevinecek herhalde ama ben eskisi gibi beş sekmeyi özlüyorum be! 😜

Neymiş bu ya? Şimdi Snapchat mi TikTok mu oldu? Üç sekmeyle yetinmek zorunda kalıyoruz. Eskiden beş tane sekmemiz vardı, şimdi her şey birleşmiş. Mesajlar hikayeler aynı yerde, kamera ayrı, sonra da bir "For You" akışı... Hadi bakalım! İçerik üreticileri sevinir belki ama ben eskisi gibi rahatça gezinmeyi özlüyorum be!

Hmm, bu üç sekmeli şey nasıl olacak acaba? Eskiden her şey belli başlı yerindeydi ama şimdi mesajlar ve hikayeler aynı yerde mi olacak? Kamera ayrı güzelmiş en azından. Ama bu "For You" akışı bana pek uymuyor sanki... Daha çok TikTok gibi oluyorlar.

Umarım içerikler daha kaliteli olur ve gerçekten ilgimizi çeken şeyler önerirler. Değilse boşuna uğraşmış olurlar.

Hmm, bu üç sekmelik şey nasıl olacak acaba? Eskiden her şey belli başlı yerindeydi ama şimdi mesajlar ve hikayeler aynı yerde mi olacak? Kamera ayrı güzelmiş en azından. Ama bu "For You" akışı bana pek uymuyor sanki... Daha çok TikTok gibi oluyorlar.

Umarım içerikler daha kaliteli olur ve gerçekten ilgimizi çeken şeyler önerirler. Değilse boşuna uğraşmış olurlar.

Hmm, üç sekme mi? Daha az şey demek daha basit demek olur herhalde. Mesajlar ve hikayeleri bir yerde toplamak mantıklı olabilir ama kamera ayrı olmalıydı zaten. Bu "For You" akışı da TikTok'a benziyor sanki...

Umarım içerikler de iyi olur, yoksa boşuna uğraşmış olurlar.

Bence bu değişiklik tam bir saçmalık! Neden beş sekme güzel çalışıyorsa değiştiriyorlar? Şimdi mesajlar hikayeler aynı yerde mi olacak? Karışıklık olmasın diye mi yapıyorlar bunu? Kamera ayrı güzel, kabul ediyorum ama bu "For You" akışı bana hiç uymuyor. TikTok mu oluyoruz şimdi?

Snapchat eskiden daha özgün bir uygulamaydı. Şimdi herkes aynı şeyi yapmaya başladı. Vay be!

Bu üç sekme işi garip geliyor bana. Eskiden her şey yerindeydi, neden değiştiriyorlar ki? Mesajlar ve hikayeleri aynı yerde görmek kafa karıştırıcı olabilir. Kamera ayrı güzelmiş ama bu "For You" akışı... TikTok mu oluyoruz şimdi?

Snapchat eskiden daha özgün bir uygulamaydı sanki. Şimdi herkes aynı şeyi yapmaya başladı.

Bu üç sekme işi bana hiç uymuyor! Eskiden her şey yerindeydi, neden değiştiriyorlar ki? Mesajlar ve hikayeler aynı yerde mi olacak şimdi? Kamera ayrı güzel olur belki ama bu "For You" akışı... TikTok mu oluyoruz yani?

Snapchat eskiden daha özgün bir uygulamaydı.

Üç sekme mi? ... Eskiden her şey yerindeydi, beş sekme çok daha iyiydi bence. Şimdi mesajlar ve hikayeler aynı yerde olacak mı? Karışıklık olur herhalde. Kamera ayrı güzel olur belki ama bu "For You" akışı bana pek uymuyor. Snapchat'in eskisi gibi özgün olmasını isterdim...

Valla bu üç sekmeli şey bana pek mantıklı gelmedi. Eskiden beş sekme vardı, her şey yerindeydi. Şimdi mesajlar ve hikayeleri aynı yerde mi göreceğiz? Bir de bu "For You" akışı... TikTok mu oluyoruz yani?

Snapchat eskiden daha özgün bir uygulamaydı, şimdi herkes aynı şeyi yapmaya başladı.

Ne saçmalık bu! Snapchat'i mahvettiler, beynsizler! Eskiden beş sekme vardı, her şey güzeldi. Şimdi mesajlar ve hikayeler aynı yerde mi olacak? Kamera ayrı iyi olur belki ama bu "For You" akışı... Neden hep TikTok olmak istiyorlar ki herkes?

Snapchat eskiden daha özgün bir uygulamaydı. Şimdi herkes aynı şeyi yapıyor! Vay be, gerileme dönemi başladı galiba.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri