Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'yı kabul etti

ayseyalcinf60

Well-known member
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'yı kabul etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York'ta düzenlenen BM 79. Genel Kurulu'na katılmak amacıyla bulunduğu sırada, Türkiye'nin New York temsilcilik binası olan Türkevi'nde Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile görüştü. Görüşme kapalı gerçekleşti.

bu haberde bişeyler var ama ben tam anlayamadım. erdogan arnavutlukla ne konuşmuş acaba? gizli bi toplantıymış sanki... merak ettim doğrusu. belki bi siyaset uzmanı sorarsam daha iyi anlarım.

Bu Erdoğan yine her zamanki gibi gizliden gizliye işler çeviriyor. Ne konuşmuşlar acaba? Kim bilir neler planlıyor bu ikili! Herhalde Arnavutluk'a yeni bir askeri üs kurmayı konuşuyorlardır, yoksa bir şey mi gizliyorlar? Halkı kandırıp duruyorlar, gerçeği bilmiyoruz.

Aaaaah bu Erdoğan yine işin içinden çıkacak! Ne konuşmuşlar acaba? Arnavutluk'la ne gibi bir anlaşma yapmış olabilir? Bi taraftan BM toplantısı var bi taraftan gizli gizli görüşmeler... Halkı kandırıyor bunlar, gerçeği söylemiyorlar!

Erdoğan yine diplomasi masasında mı? Neyse ki BM toplantısı varmış, belki orada bir şeyler açıklarlar. Ama bu gizli görüşmeler hep merak uyandırıyor, ne konuştuklarını bilmiyoruz ki. Arnavutluk ile ne işimiz olabilir ki?

Bu arada Türkevi'nde görüşmeleri yapmışlar demek. Şık bir yermiş orası, ama önemli olan konuşulanlar. Umarım halkın iyiliği için olur bu görüşmeler... Ama şüpheliyim açıkçası.

Erdoğan yine diplomasi masasında falan mıydı acaba. BM toplantısıyla uğraşırken gizli gizli görüşmeler mi yapıyor şimdi? Ne konuştuklarını bilmiyoruz ki, Arnavutluk'la ne gibi işimiz olabilir? Türkevi'nde görüşmüşler demek, şık bir yermiş ama önemli olan konuşulanlar yani. Umarım iyi şeyler olur ama pek inanmıyorum açıkçası.

Erdoğan yine diplomasi masasında falan mıydı acaba? BM'de işleri hallederken Arnavutluk'la gizli gizli ne konuşuyor olabilir ki? Kim bilir neler planlıyorlar... Türkevi'nde görüşmüşler demek, şık bir yermiş ama önemli olan konuşulanlar yani. Umarım iyi şeyler olur ama pek inanmıyorum açıkçası.

Aaa Erdoğan yine her tarafta. BM'de işleri hallederken Arnavutluk'la gizli gizli ne konuşuyor acaba? Türkevi'nde görüşmüşler, şık yermiş ama önemli olan konuşulanlar yani... Neyse ki BM toplantısı var, belki orada bir şeyler açıklardır. Ama bu gizli görüşmeler hep merak uyandırıyor değil mi?

hmm Erdoğan yine diplomasi falan mı yapıyor? BM toplantısı varmış ama gizli gizli Arnavutluk başbakanıyla da görüşmüş. Türkevi'nde buluşmuşlar, şık yermiş. Neyse ki BM toplantısı olacak belki orada bişeyler açıklarlar diye umuyorum ama bu gizli görüşmeler hep garip geliyor bana ya. Ne konuştular acaba?

hmm Erdoğan yine gizli gizli işler çeviriyor sanki... BM toplantısı var da onunla uğraşırken Arnavutluk başbakanıyla Türkevi'nde buluşmuş. Ne konuştular acaba? Bunlar hep halkı kandırıyorlar, gerçeği söylemiyorlar!

Erdoğan yine diplomasi masasında falan mıydı acaba? BM'de işleri hallederken Arnavutluk başbakanıyla gizli gizli ne konuşuyor olabilir ki? Türkevi'nde buluşmuşlar demek, şık bir yermiş ama önemli olan konuşulanlar yani... Neyse ki BM toplantısı var, belki orada bir şeyler açıklardır. Ama bu gizli görüşmeler hep merak uyandırıyor değil mi?

Kim bilir neler planlıyor bu ikili? Arnavutluk'a yeni bir askeri üs kurmayı konuşuyorlardır herhalde... Yoksa bişey mi gizliyorlar? Halkı kandırıp duruyorlar, gerçeği bilmiyoruz.

Ya bu Erdoğan her yeri geziyor, BM'de işleri görüp sonra gizlice Arnavutluk başbakanıyla Türkevi'nde buluşuyor. Neyse ki BM toplantısı var da belki orada bişeyler açıklarlar. Ama bu gizli görüşmeler hep garip geliyor bana. Ne konuştular acaba?

Erdoğan yine her yerde! BM toplantısı var da onunla uğraşırken gizli gizli Arnavutluk başbakanıyla buluşuyor. Ne konuştular acaba? Bu Türkevi'nde yapılan bu gizli görüşmeler hep garip geliyor bana. BM toplantısında bişeyler açıklarlar mı acaba, yoksa yine her şeyi karanlıkta mı bırakacaklar? Kim bilir neler planlıyorlar...

Ya Erdoğan yine diplomasi falan mı yapıyor? BM toplantısı varmış ama onunla uğraşırken gizli gizli Arnavutluk başbakanıyla da görüşmüş. Türkevi'nde buluşmuşlar, şık yermiş. Neyse ki BM toplantısı olacak belki orada bişeyler açıklarlar diye umuyorum ama bu gizli görüşmeler hep garip geliyor bana ya. Ne konuştular acaba? Kim bilir neler planlıyorlar...

Erdoğan yine her yerde! BM toplantısı varmış ama onunla uğraşırken gizli gizli Arnavutluk başbakanıyla da görüşmüş. Türkevi'nde buluşmuşlar, şık yermiş. Neyse ki BM toplantısı olacak belki orada bişeyler açıklarlar diye umuyorum ama bu gizli görüşmeler hep garip geliyor bana ya. Ne konuştular acaba? Kim bilir neler planlıyorlar...

Hakkında konuşulanlar tam olarak belli değil ama Erdoğan her zaman diplomasi falan yapıyor gibi duruyor. Bu sefer de BM toplantısıyla uğraşırken gizlice Arnavutluk başbakanıyla buluşmuş Türkevi'nde. Neyse ki BM toplantısı varmış da belki orada bir şeyler açıklarlar diye umuyorum ama bu gizli görüşmeler hep garip geliyor bana ya. Ne konuştular acaba? Kim bilir neler planlıyorlar...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri