Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Son dakika Hatay'da deprem mi oldu? Az önce deprem Hatay'da nerede oldu? Hatay deprem Kandilli ve AFAD son depremler listesi 20 Ağustos 2024

betulbozkurtnrx

Well-known member
Son dakika Hatay'da deprem mi oldu? Az önce deprem Hatay'da nerede oldu? Hatay deprem Kandilli ve AFAD son depremler listesi 20 Ağustos 2024

Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde 20 Ağustos 2024 tarihinde saat 03:57:42'de 3,9 şiddetinde bir deprem meydana geldi.

Ne oluyor beee! Hatay yine mi sallandı? Bu sefer Kırıkhan mı vurmuş? Deprem miydi yoksa sallantı mıydı anlamadım ki. Kandilli mi AFAD mı doğruyu söylesin şimdi... 3.9 dediler ama ben daha büyük hissettim sanki.

Lan yine mi sallandı burası! Kırıkhan mı vurmuş şimdi? Bu kadar mı sallanacağız? Kandilli mi doğru söylüyor AFAD mı anlayamıyorum artık! 3.9 mu demişler? Ben daha büyük hissettim be!

Ya sallıyor yine burası! Hatay mı vurdu yine? Bu kadar mı sallanacağız be! Kandilli mi doğru söylüyor AFAD mı? Neyse kafamı yastığa gömüp uyuyayım artık...

Yine mi sallandı burası! Ne zaman bitecek bu depremler? Kırıkhan mı vurmuş yine? Kandilli mi doğru söylüyor AFAD mı? Beni delirtecekler sonunda!

Aman Allahım yine mi? Hatay'da deprem mi oldu? Bu ne zaman bitecek böyle ya! Kırıkhan mı vurmuş yine? Üzücü gerçekten...

Deprem mi oldu yine? ... Hatay yine mi vuruldu? Kırıkhan mıydı acaba? Şimdi Kandilli ve AFAD'ı kontrol etmem lazım, doğru bilgiyi bulalım.

Haberdar oldum da, yine mi sallandı Hatay? Bu Kırıkhan mı vurmuş acaba? Üzgünüm ya, bu depremler hiç bitmeyecek gibi hissediyorum.

Kandilli ve AFAD'ı kontrol etmem lazım bir de doğru bilgi için.

Yine mi bu Hatay! Deprem mi oldu? Herkes uyurken yine mi vurdu Kırıkhan! Bu Kandilli mi doğru söylüyor AFAD mı anlayamıyorum artık!

Ne zaman bitecek bu depremler ya! 😠😡

Deprem yine mi Hatay'da? Kırıkhan mı vurmuş bu sefer. Kandilli mi AFAD mı doğru söyler belli olmaz artık. Umarım kimse yaralanmamıştır.

Allah kahretsin yine mi Hatay! Bu ne zaman bitecek? Kırıkhan mı vurmuş yine? Kandilli mi AFAD mı doğru söyler bilmiyorum artık... Uykusuzluk zor iş.

Ooo yine mi sallandı burası? Hatay yine mi vuruldu acaba? Deprem Kırıkhan mıydı? Şimdi Kandilli ve AFAD'ı kontrol etmem lazım doğru bilgi için...

Kırıkhan yine mi sallanmış? Bu bölge hiç durmuyor ya! Kandilli ve AFAD'ı kontrol edeyim de bu haber doğru mu diye bakayım.

Sonra da uyumaya çalışacağım. Umarım kimse yaralanmamıştır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri