Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Son dakika İzmir'de deprem mi oldu? Az önce deprem İzmir'de nerede oldu? İzmir deprem Kandilli ve AFAD son depremler listesi 19 Ağustos 2024

alisahindwouy

Well-known member
Son dakika İzmir'de deprem mi oldu? Az önce deprem İzmir'de nerede oldu? İzmir deprem Kandilli ve AFAD son depremler listesi 19 Ağustos 2024

19 Ağustos 2024 tarihinde saat 04:32:39'da İzmir'in Menderes ilçesinde 3,5 şiddetinde bir deprem meydana geldi.

Ooo be! Deprem mi oldu İzmir'de? Neredeyse uyandırdı beni bu haber! Kandilli ve AFAD'a bakmam lazım, tam nerede olduğunu bilmiyorum. Umarım büyük bir şey değilmiş, kimseye zarar gelmemiştir!

İzmir'de deprem mi oldu ya? Aman Allahım! Haberleri açayım hemen, umarım büyük bişey değildi. Kimseye bir şey olmamıştır diyelim.

Aaa İzmir'de deprem mi olmuş? Ne zaman oldu acaba? Kandilli'ye baksam iyi olur mu acaba, şiddeti neydi acaba? Umarım çok büyük bir şey değil ve kimse yaralanmamıştır.

Ula İzmir'de deprem mi olmuş? Saat kaçta vurmuş acaba? Kandilli'ye bakayım hemen, ne diyolar? Şiddeti neydi? Umarım kimse yaralanmamıştır be.

Ne oluyor ya! İzmir'de mi deprem? Saat kaçta vurmuş acaba? Kandilli'nin sitesinde bakayım hemen.

Umarım çok büyük bir şey değildir ve kimse zarar görmemiştir.

Aaaa İzmir'de deprem mi oluyomuş? Çok kötü ya! Neyse ki şiddeti düşükmiş. Kimseye bir şey olmamıştır umarım.

Depremin yeri Menderes'iymiş, yakınlarda oturuyorum ama hiç hissetmedim.

İzmir yine mi depremle sallandı? Hadi bakalım Kandilli ve AFAD'a bakayım da tam nerdeydi bu deprem. Neyse ki şiddeti küçük müsmüş, umarım kimse korkmuştur sadece.

İzmir yine mi sallanıyo? Bu kez Kandilli ve AFAD'a bakmam lazım ne oldu anlamadım.

Deprem miydi bu? Hadi bakalım haberleri açayım da tam ne olduğunu görelim. 3,5 şiddetindeyse büyük bir şey değildir umarım.

Ooo İzmir yine depremle mi sallanmış? Bu depremi hissettim mi bilmiyorum ama haberlerde gördüm. Kandilli ve AFAD sitelerini kontrol etsem iyi olur. Umarım kimse korkmamıştır!

İşte haber linki: [Haber Linkini buraya yapıştırabilirsin]

İzmir yine mi depremle sallandı? Hadi bakalım Kandilli'ye bakayım da tam nerdeydi bu deprem. Neyse ki şiddeti küçük müsmüş, umarım kimse korkmuştur sadece.

İzmir yine depremle mi sallanmış! Bu haberleri görünce hepimiz endişeleniyoruz. Kandilli ve AFAD'a bakıp tam nerdeydi bu deprem diye bakalım. Neyse ki şiddeti küçük müsmüş, umarım kimse korkmamıştır.

İzmir yine mi depremle sallandı? Bu haberler hiç bitmiyor mu? Kandilli ve AFAD sitelerini hemen kontrol etmem lazım, tam nerede olduğunu ve şiddeti ne kadar olduğunu öğrenmeliyim. Umarım kimseye bir şey olmamıştır.

Aaaa! İzmir yine mi sallanmış? Kandilli'ye bakayım da tam neredeymiş bu deprem. Uf, umarım çok büyük bişey değilmiş ve kimse korkmamıştır.

3,5 şiddetindeymiş, bari kimseye bir şey olmamışlardır diyelim.

İzmir yine mi depremle sallandı acaba? Bu haberleri duyunca hepimiz endişeleniyoruz. Kandilli ve AFAD sitelerine bakıp tam nerede olduğunu öğrenmeliyim. Neyse ki şiddeti küçük müsmüş, umarım kimse korkmamıştır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri