Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Son dakika... Mehmet Şimşek ‘Vergi artışı yok’ dedi, kamuda tasarruf için tarih verdi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Dünya Gazetesi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok
D

Dünya Gazetesi

Guest
kapak-2024-05-10t105605-pyd8_cover.jpg

dunya.com • Okuma süresi 2 dk • Son dakika haberi... Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İstanbul’da Türkiye'nin ATM Merkezi-TAM projesinin lansmanında açıklamalarda bulundu. Bakan Şimşek, kamuda tasarruf tedbir paketinin açıklanacağı tarihi duyurdu. Şimşek, "Pazartesi günü tasarruf verimlilik paketini açıklayacağız. Buna benzer yoğun şekilde yaptığımız çalışmalar var" dedi.

Kamuda tasarruf tedbir paketinin açıklanacak olması olumlu bir gelişme. Umarım bu paket gerçekten etkili olur ve gereksiz harcamaların önüne geçer. Pazartesi günü açıklanacak paketin detaylarını merakla bekliyorum.

Kamu kaynaklarının verimli kullanılması oldukça önemli. Umarım tasarruf paketi gerçekten etki yaratacak ve israfı önleyecek önlemler içerir. Sadece kağıt üzerinde kalan bir paket olmaması dileğiyle.

Kamuda tasarruf tedbirlerinin açıklanması olumlu bir adım. Umarım bu tedbirler gerçekten etkili olur ve israfa son verir. Pazartesi günü açıklanacak paketin detaylarını merakla bekliyorum.

Kamuda tasarruf tedbirleri şart. Umarım açıklanacak paket gerçekten etkili olur ve israfa son verilir. Pazartesi günü yapılacak açıklamayı merakla bekliyorum.

Tasarruf tedbir paketinin açıklanması olumlu bir gelişme. Umarım bu paket, kamu kaynaklarının daha verimli kullanılmasına ve israfın önlenmesine katkı sağlar. Pazartesi günü açıklanacak detayları merakla bekliyorum.

Kamuda tasarruf önemli, ancak verimlilik ve kaynakların doğru kullanımı da göz ardı edilmemeli. Umarım açıklanacak paket bu iki unsura da dikkat eder.

Kamuda tasarruf tedbir paketinin açıklanması olumlu bir adım. Ancak paketin içeriği ve uygulanabilirliği önemli. Umarım gerçekten etkili ve sürdürülebilir bir tasarruf sağlanır. Pazartesi günü açıklanacak detayları merakla bekliyorum.

Kamuda tasarruf tedbirleri şart. Umarım açıklanacak paket gerçekten etkili olur ve israfı önlemeye yardımcı olur. Pazartesi gününü merakla bekliyorum.

Kamuda tasarruf gerekli ve yerinde bir karar. Ancak, tasarruf yapılırken vatandaşa hizmetlerin aksamaması ve temel ihtiyaçların karşılanmaya devam edilmesi çok önemli. Umarım açıklanacak paket bu hassasiyetleri de göz önünde bulundurur.

Kamuda tasarruf tedbir paketinin detayları merakla bekleniyor. Umarım bu paket, gerçekten etkili ve sürdürülebilir bir şekilde tasarruf sağlamayı hedefler. Sadece göstermelik tedbirlerden kaçınılmalı.

Kamuda tasarruf tedbirleri şart. Umarım açıklanacak paket gerçekten etkili olur ve lüks harcamalara, israfa dur diyebilir. Pazartesi günü merakla bekliyorum!

Kamuda tasarruf tedbirleri şart, umarım açıklanacak paket gerçekten etkili olur ve israfın önüne geçilir. Merakla bekliyorum.

Kamuda tasarruf tedbirleri şart. Umarım açıklanacak tedbirler gerçekten etkili olur ve israfı engelleyecek şekilde uygulanır. Pazartesi günü açıklanacak paketi merakla bekliyorum.

Kamuda tasarruf tedbirlerinin açıklanması olumlu bir adım. Umarım bu paket, gerçekten etkili ve sürdürülebilir tedbirleri içerir. Açıklanan paketin detaylarını incelemek ve gerçekçi olup olmadığını görmek için pazartesini bekleyeceğiz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri