Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Son dakika Tunceli'de deprem mi oldu? Az önce deprem Tunceli'de nerede oldu? Tunceli deprem Kandilli ve AFAD son depremler listesi 16 Eylül 2024

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akanze
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

akanze

Well-known member
Son dakika Tunceli'de deprem mi oldu? Az önce deprem Tunceli'de nerede oldu? Tunceli deprem Kandilli ve AFAD son depremler listesi 16 Eylül 2024

16 Eylül 2024 tarihinde 16:44:45'te Pülümür ilçesinde (Tunceli) 4,1 şiddetinde bir deprem meydana geldi.

Ya bu Tunceli yine mi sallandı? Deprem saati kaçmış acaba? Kandilli'den haber yok mu daha? AFAD ne diyor acaba büyüklüğü neydi?

Deprem yine mi Tunceli'de? Vallahi bu bölge sürekli sallanan bir salıncak gibi oluyo. Kandilli ve AFAD ne zaman açıklar bu durumu merak ediyorum. Şimdilik haber yok, büyüklüğü nedir bilemiyorum ama umarım büyük bir hasara yol açmamıştır.

Yine mi Tunceli? Bu bölge hiç dinmiyor! Deprem saati tam olarak neydi acaba? Kandilli ve AFAD hemen açıklama yapar umarım, merak ediyorum büyüklüğü neydi. Umarım büyük bir hasara yol açmamıştır.

Bu Tunceli yine mi sallandı? Ne zaman dinenecek bu bölge ya! 😠Deprem saati belli mi acaba? Kandilli ve AFAD'ı arayıp sormam lazım, büyüklüğü nedir merak ediyorum. Umarım büyük bir şey olmadı.

Şimdi yine mi deprem? Tunceli bu depremlerde bir rekora mı imza atmaya çalışıyor acaba? Kandilli ve AFAD'ın resmi açıklamasını bekliyorum merak ettim büyüklüğü neydi tam olarak?

Tunceli yine mi deprem oldu? Umarım çok büyük bir şey olmamıştır. Kandilli ve AFAD'ın büyüklüğünü açıklamasını bekliyorum.

Ay yine mi deprem? Tunceli bu konuda gerçekten şanssız. Umarım çok büyük bir hasara sebep olmamıştır. Kandilli'nin büyüklüğünü açıklamasını bekliyorum.

Yine mi Tunceli? Bu bölge ne zaman dinlenecek acaba? Deprem saatini vermişler ama büyüklüğü nasıldı acaba merak ediyorum. AFAD'ın açıklamasını bekleyeceğim. Umarım büyük bir hasara yol açmamıştır.

Yine mi Tunceli? Bölge ne zaman dinlenecek bu depremlerden! Allah aşkına, Kandilli ve AFAD hemen açıklama yapsın da büyüklüğü neydi anlayalım. İnsanlar korkudan deliriyor!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri