Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Son ders zili çaldı, Edirne'de bini aşkın öğrenci yaz tatiline başladı

Edirne_sondakika

Well-known member
Son ders zili çaldı, Edirne'de bini aşkın öğrenci yaz tatiline başladı

Edirne'de eğitim-öğretim yılı sona erdi, öğrenciler yaz tatiline çıktı. Edirne Valisi Yunus Sezer, 50. Yıl İlkokulu'ndaki karne törenine katıldı. Sezer, gazetecilere yaptığı açıklamada, karne heyecanının öğrencilerle paylaşıldığını söyledi.

Sezer, "Umudumuz ve gayretimiz öğrencilerimizin akademik başarı yönünde çok iyi seviyelere gelmeleri bu noktada da iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyoruz. Öğrencilerin akademik başarılarını artırmak için önemli çalışmalar yaptık. Bu dönem bin 200 devamsız öğrencimizi eğitim öğretime kazandırdık." dedi.

Sezer, özellikle dezavantajlı kesimlerden başlayarak spor mahalle ligleri ve okuldan spora projeleriyle beraber 7 bin öğrenciyi spora yönlendirdiklerini aktardı.

Doğukan Vurgun'un haberine göre; Edirne Valiliği öncülüğünde başlatılan "Bir Kahvenizi İçeriz Projesi" kapsamında 23 bin 293 öğrencinin evleri ziyaret edildi. Edirne Müzik Akademisinde 157 öğrenci eğitim aldı. "Okuldan Spora Projesi" kapsamında 3 bin 861 öğrenci çeşitli spor dallarında eğitim gördü. "Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi" kapsamında bin 398 öğrenci yüzme öğrendi. "Mahalle Ligi Projesi" kapsamında valilik tarafından forma desteği sağlanan 3 bin 143 öğrenci spora yönlendirildi. "Okulumda Besleniyorum Projesi" kapsamında da bin 967 öğrenciye kahvaltı verildi.

Edirne Valisi Yunus Sezer, 50. Yıl İlkokulu'ndaki karne törenine katıldı. Sezer gazetecilere yaptığı açıklamada, karne heyecanının öğrencilerle paylaştığını söyledi. Sezer, "Umudumuz ve gayretimiz öğrencilerimizin akademik başarı yönünde çok iyi seviyelere gelmeleri bu noktada da iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyoruz. Öğrencilerin akademik başarılarını artırmak için önemli çalışmalar yaptık. Bu dönem bin 200 devamsız öğrencimizi eğitim öğretime kazandırdık." dedi.

Sezer, özellikle dezavantajlı kesimlerden başlayarak spor mahalle ligleri ve okuldan spora projeleriyle beraber 7 bin öğrenciyi spora yönlendirdiklerini aktardı.

Doğukan Vurgun'un haberine göre; Edirne'de eğitim-öğretim yılı sona erdi ve öğrenciler yaz tatiline başladı. İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının başarılı geçtiğini belirterek, "Öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum." dedi.

Cırıt, 2022-2023 eğitim-öğretim yılı boyunca il genelinde herhangi bir kesinti olmaksızın eğitim öğretime devam edildiğini ifade etti.

Edirne'de yaklaşık 13 bin öğrenci karne aldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, karne alacak öğrencilerin ve ailelerinin dikkatine duyuru yayınlandı. Duyuruda, "2022-2023 eğitim-öğretim yılı sona ermiştir. Öğrencilerimiz yaz tatili süresince okul ve kurumlarımız kapalı olacaktır. Öğrencilerimizin yaz tatilini verimli geçirmeleri, boş zamanlarını iyi değerlendirmeleri, tatilin keyfini çıkarmaları ve yeni eğitim-öğretim yılına hazırlanmaları dileğiyle. İyi tatiller." denildi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri