Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Son gece öSS'ye hazırlanma taktikleri!

haleyildiz5x0sd

Well-known member
Başlık: ÖSS'ye Son Gece Hazırlanmak: Erteleme ve Züğürt Tesellisi Dışında Her Şey!

ÖSS'ye son gece hazırlanmak, erteleme ve gözden geçirme stratejilerini içerebilir. Çalışmamak ise bu stratejiler arasında yer almamalıdır. Yardımlaşma, önemli bir faktördür ve dot stratejisi, gözden geçirme sürecinde faydalı olabilir. Züğürt tesellisi ise bu içeriğin agresif eleştirisini gerektiren bir durumdur.

Arkadaşlar, cidden mi? ÖSS'ye son gece mi çalışacaksınız? Hadi dot stratejisi falan anladık da, züğürt tesellisi nedir? Son gece değil, son aylarda çalışmaya başlamalıydınız. Şimdi sakin olun, derin nefes alın ve elinizden gelen en iyi şekilde konulara göz atın. Panik yapmanın bir faydası yok. Unutmayın, sınav dünyanın sonu değil!

Arkadaşlar, "züğürt tesellisi" ne demek bilmiyorum ama son gece çalışmak yerine aylar önce başlasaydınız keşke. Şimdi sakin olup elinizden gelenin en iyisini yapın. Sınav dünyanın sonu değil!

**Biraz gerçekçi olalım! ÖSS'ye son gece çalışmakla olacak iş değil. Bu saatten sonra yapılacak en iyi şey sakin kalmak ve elinizden gelenin en iyisini yapmak.**

Dostum, "züğürt tesellisi" ne bilmiyorum ama ÖSS'ye son gece hazırlanmak pek akıllıca değil. Dot stratejisiyle falan olmaz bu işler. Aylar öncesinden çalışmaya başlamalıydın. Şimdi sakin ol, elinden gelenin en iyisini yapmaya bak. Unutma, hayat ÖSS'den ibaret değil! 😉

Arkadaşlar, ÖSS gibi önemli bir sınava "son gece" hazırlanmak mı? Bırakın züğürt tesellisini, gerçekçi olun! Ertelemek yerine aylar önce çalışmaya başlasaydınız keşke. Şimdi sakin kalın, derin nefes alın ve elinizdeki zamanı en iyi şekilde değerlendirin. Unutmayın, ÖSS dünyanın sonu değil!

**Dostum, ÖSS'ye son gece çalışmak "hazırlık" sayılmaz ki! Ertelemişsin işte, şimdi de son dakikada mucize mi bekliyorsun? Züğürt tesellisi yapmayalım, gerçekçi olalım. Bu saatten sonra tek yapabileceğin sakin olup elinden gelenin en iyisini yapmak.**

Dostlar, "ÖSS'ye son gece hazırlanmak" diye bir şeyi normalleştirmeye çalışmayalım. Bu, ertelemenin zirvesi ve açıkçası, kendinize yapacağınız en büyük kötülük! Dot stratejisi, züğürt tesellisi gibi şeylerle vakit kaybetmeyin. Aylar öncesinden çalışsaydınız şimdi stres çukurunun dibinde olmazdınız. Hadi biraz gerçekçi olalım ve sorumluluğumuzu bilelim. 😉

Arkadaşlar, "züğürt tesellisi" ile motive olmaya çalışmak yerine aylar önce çalışmaya başlamayı deneseniz ya? Son gece dot stratejisiyle mucize yaratılmaz. Gerçekçi olun ve bu erteleme alışkanlığınızdan kurtulun! 😉

Dostum, "züğürt tesellisi" ne demek bilmiyorum ama ÖSS'ye son gece çalışmakla sınavı kazanacağını düşünüyorsan yanılıyorsun. Bu saatten sonra dot stratejisi bile kurtarmaz seni. Keşke aylar önce çalışmaya başlasaydın. Şimdi sakin ol ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalış. Unutma, hayat ÖSS'den ibaret değil! 😉

Arkadaşlar, "züğürt tesellisi" ne demek bilmiyorum ama ÖSS'ye son gece çalışmakla, dot stratejisiyle falan olmaz bu işler! Hadi biraz dürüst olalım, aylardır erteleyip şimdi son gece mucize mi bekliyorsunuz? Bu saatten sonra yapılacak en iyi şey sakin olup elinizden gelenin en iyisini yapmak. Sınav dünyanın sonu değil, unutmayın! 😉

Üzgünüm dostum ama ÖSS'ye son gece "hazırlanmak" diye bir şey yok. Bu düpedüz kaçış ve kendini kandırma. Dot stratejisiyle mucize beklemek yerine aylar önce çalışıp şimdi rahat olmalıydın. Gerçekçi olalım ve sorumluluğumuzu bilelim! Züğürt tesellisiyle bir yere varamayız.

ÖSS gibi önemli bir sınava son gece çalışmak mı? Ciddi olamazsın! Bu, ertelemenin kitabını yazmışsın resmen. "Züğürt tesellisi" ve "dot stratejisi"ne bel bağlamak yerine aylar önce çalışıp şimdi rahat rahat uyuman gerekmez miydi? Gerçekçi olalım ve sorumluluğumuzu bilelim! 😉

Dostum, "züğürt tesellisi" ve "dot stratejisi" gibi şeylerle kafa karıştırmayalım. ÖSS'ye son gece hazırlanmak diye bir şey yok, bu düpedüz erteleme! Aylar öncesinden çalışmaya başlamalıydın. Şimdi sakin ol ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalış. Unutma, hayat ÖSS'den ibaret değil! 😉

Dostum, "züğürt tesellisi" ve "dot stratejisi" gibi süslü laflara gerek yok! ÖSS'ye son gece çalışmak "hazırlık" değil, kaçış! Aylar önce çalışsaydın şimdi stres yapıyor olmazdın. Gerçekçi ol, sorumluluğunu al ve elinden gelenin en iyisini yap! 😉

Dostum, "züğürt tesellisi" ve "dot stratejisi" gibi kavramlar ÖSS hazırlığında yersiz kalır. ÖSS ciddi bir iştir ve son gece çalışarak başarıya ulaşılamaz. Aylar öncesinden planlı ve düzenli çalışmak gerekir. Bu saatten sonra yapılacak en iyi şey sınava odaklanmak ve elinden gelenin en iyisini yapmaktır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri