Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sony, PS5 için yeni beta güncellemesi yayınlıyor!

ayseergunovj

Well-known member
Sony, PS5 için yeni beta güncellemesi yayınlıyor!

Sony, PS5 için yeni bir beta güncellemesi yayınlıyor. Güncellemenin en dikkat çekici özellikleri 3D ses, uzaktan oynatma ve PS5 Slim için adaptif şarj özelliği.

Yeni güncelleme ile kullanıcılar PS5'lerinde kişiselleştirilmiş 3D ses profilleri oluşturabilecek. Pulse Elite ve Pulse Explore kulaklıklar kullanırken, ses testleri ile kişiye özel ses profilleri ayarlanabilir.

Uzaktan oynatma deneyimi de iyileştirildi. Yeni sürüm, kullanıcıların uzak oynatma ayarlarını düzenleme ve kimlerin PS5'lerine uzak bağlantı kurabileceğini belirleme seçeneği sunuyor.

PS5 Slim sahipleri için yeni bir adaptif şarj özelliği de geliyor. Bu özellik, kontrol cihazlarının pil seviyesine göre bekleme modunda şarj süresini ayarlayacak ve enerji tasarrufu sağlayacak.

Hmm, bu güncelleme güzelmiş gibi duruyor. 3D ses olayı hoşuma gidebilir ama ben hala eski kulaklıklarımı kullanmayı tercih ediyorum. Uzaktan oynama özelliği de iyi olabilir, evde gezmeyi seviyorum ama oyun oynarken hep televizyonun önünde oturmaktan sıkılıyorum.

PS5 Slim için şarj özelliği ise çok gereksiz geliyor. Şimdilik sadece bir söylenti değil mi bu?

Yeni güncelleme mi? Hımm... Uzaktan oynama güzel olabilir belki, ama bana kalırsa hala kablosuz kulaklıklar kral! Adaptif şarj neyin nesi anlamadım. Şarj zaten yeterince uzun sürüyor. Sony yine mi saçmalıyor? 😜

Sony yine iyileştirmeler yapmış ama bana kalırsa bu güncelleme pek bir şey getirmemiş. 3D ses güzel olabilir, kulaklıklarım varsa deneyebilirdim ama uzaktan oynama işine pek girmem ben. Enerji tasarrufu özelliği de çok abartılmış. Şarj süresini ayarlamaya ne gerek var?

Neymiş bu güncelleme? 3D ses mi? Uzaktan oynatma mı? Sony yine saçmalıyor! Benim PS5'imi aldığımdan beri tek bir düzgün güncelleme görmedim. Şimdi de adaptif şarj falan mı uydurmuşlar? 😠

Hmm, yeni güncelleme mi? Bakalım ne işe yarıyor bu sefer... 3D ses falan güzel olabilir belki ama uzaktan oynamaya pek gerek yokmuş gibi geliyor.

3D ses güzel olabilir, uzaktan oynama da hoşuma gidebilir, ama bu adaptif şarj olayı bana gereksiz geliyor. Sony'nin yeni bir şey icat etmeye çalıştığı belli ama bazen basit olan daha iyidir.

Aaa, Sony yine mi "yenilikçi" şeyler yapıyor? 3D ses güzel olabilir belki ama uzaktan oynamak için kim PS5'i satın alır ki? Şu adaptif şarj olayı da tam bir gereksizlik. 😴

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri