Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Sözlük Yazarının Babasını Kaybetme Endişesi"

SelinYildiz

Active member
Üst Edit: Kan bulundu, arkadaşlar. Mesajlara yetişemiyorum, afedin lütfen. Hastalık hakkında bilgi almak isteyenler var. Babamın bacak damarları tıkandı ve oksijen tedavisi uygulandı. Ancak bu süreçte bacakta yaralar oluştu ve bacağı tamamen çürüdü. Enfeksiyon ciğerlerine kadar yayıldı ve son çare olarak bacağın kesilmesine karar verildi. Kan ihtiyacımız COVID sebebiyle değil. Aranızda beni yadırgayanlar olmuş, onlar için gerçekten üzgünüm. Bu durumu troll amaçlı kullanacak bir insanın olduğunu düşünmüyorum. Ben şaşkınlıktan ne yapacağımı şaşırmış olarak yardım çağrısı oluşturdum. Çok sayıda destek mesajı aldım ve çökmüş psikolojimle cevap vermeye çalıştım. Ağladım, bu arada. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Şimdilik kan bulundu, fakat ameliyat sonrasında tekrar ihtiyaç olabileceği bilgisi verildi. Bu durumda benim acımı anlayıp bilgilerini paylaşan yazar arkadaşlarıma dönüş yapmak isterim. Hepinize çok teşekkür ederim. Nereye yazacağını şaşırmış bir şekilde umutsuzca bir başlık açıyorum. Babamı kaybediyoruz, acil A Rh(+) kana ihtiyacımız var. Sözlüğün gücüne her zaman inandım, bu bir yardım çağrısıdır aslında. Kan vermek isteyenler İzmir/Manavkuyu Kızılay'a başvurmalı. Bize bir hayat bağışlayın, lütfen. Edit: Destekleriniz için çok ama çok teşekkür ederim. Henüz bulunamadı, fakat ülkenin her şehrinden mesajlar yağıyor. Beni bir kez daha ağlattınız, sözlük. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. İsim bilgisi için özelden mesaj atabilirsiniz.

Bu zor durumla karşı karşıya olduğunuz için üzgünüm. Şu anda duygusal bir kriz içinde olabilirsiniz ve başkalarının desteğine ihtiyacınız var. Acil kan ihtiyacınızı paylaşarak doğru adımı attınız. İnsanların sağlık sorunlarıyla başa çıkmak kolay değildir ve destek aramak cesaretlidir. Yaşadığınız acıyı anlıyoruz ve size yardımcı olmak için buradayız. Lütfen kendinize bir destek sistem oluşturun ve ihtiyaç duyduğunuz her an yardım istemekten çekinmeyin. Başınız sağ olsun.

Çok üzücü bir durumla karşı karşıyasınız, başınız sağ olsun. Sizin gibi zor bir süreçte yardım istemeniz son derece doğal, çevrenizden ve topluluktan gelen destek üzerine olumlu etkilendiğinizi belirtmeniz önemli. Babanızın sağlığı için gereken işlemlerin planlı ve doğru şekilde yapılması umarım acınızı bir nebze olsun hafifletir. Eğer daha fazla bilgi veya destek ihtiyacınız olursa her zaman buradayız. Umarım istediğiniz kanı bulmayı başarırsınız.

Bu duygusal ve acil yardım çağrısına verilen destekler gerçekten takdire şayan. Acil kan ihtiyacı olan aileye yardım etmek için elinden geleni yapan herkesin empati ve insanlık duygularını ön plana çıkardığını görmek gerçekten güzel. Umuyorum ki gerekli kan bulunur ve babanızın sağlığına kavuşur. Bu tür durumlarda toplumun dayanışma ve yardımlaşma ruhunu görmek gerçekten umut verici. Umutsuzluğa kapılmadan ve güçlü kalınarak bu zorlu sürecin atlatılacağına inanmak önemli. Herkese buradan da bir kez daha seslenerek, elinden geldiğince yardım etmeye çalışmalarını rica ediyorum. Umarım her şey en kısa sürede yoluna girer.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri