Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

spa masajı

betulyildirimkh1s6

Well-known member
Geçenlerde akşam üzeri güneş batmaya yakın gölün kıyısında tatlı tatlı ice americano yudumlarken arkadaşım "Hadi abi kalk spa masajına gidelim" dedi. Takribi 30 dakika içinde yaptırmadigim bilemiyorum. Masaj türü. Gittik ücretleri öderken hangi masaj türü olduğunu sordular. Ben "Götüm, başım ağrıyor ya medical masaj olsun" dedim ve bir odaya götürdüler beni. Odayı inceliyorum, tavana bakıyorum falan derken bir kadın geldi "Hazırlansana, neyi bekliyorsun?" dedi. Üzerimdekileri çıkarıp pestameli sardım ve yine oturarak beklemeye başladım. Sonra ağzında sakız lakayt hareketlerle bir hanım kızımız girdi içeri. "Yüzüstü uzan, rahatla" dedi ve anında üzerindeki siyah bıyı çıkarıp sutyenle kaldı! "Burası da çok sıcak ya" diye ekledi. Zaten hareketlerinden şüphelenmiştim ama böylelikle iş açığa kavuştu. Ben kafamı bir yarıktan içeri uzatıp kurbanlık koyun gibi beklerken çat arkadan pestameli açtı. Açtığı gibi panikleyip eline vurmamla hanım kızımız da şok olup "Napiyorsun yaaa!" diye bağırdı. Sabırlı abinin "Ne geliyorsun ya öyle aklımız gitti" repliğini yaptım ama kızın elleri falan titremeye başladı. "Orayı açmadan yapalım masaji" dedim. Bu başladı beni yoğurmaya, bir yandan muhabbet ediyo ama ev arkadaşıma yaptığı masajdan daha kötüydü yaptığı şey. Hani iş yerinde otururken münasebetsiz bir teki gelir arkadan omuzlara masaj yapmaya başlar da 5 saniye yapıp siktirilip gider de senin hevesin kursağında kalır ya, o masaj bile daha kaliteli bunun yanında. Hanım abla 1-2 kere daha pestamelin arasına elini sokmaya çalıştı ama izin vermedim. En son "Tamam ya, ne iffetli adamsın kardeşim kendini rahat bırak Hz. Yusuf musun?" dediği zaman kahkaha attım. Açık konusacam bak, biz burada el ile rahatlama yapıyoruz, bahşişle çalışıyoruz istiyor musun istemiyor musun dedi. Beni yoğurmaktan helak oldu, avellan kan ter içinde kaldı. :) "Ben istemiyorum ya, masaja devam et sen" dedim. Masaj bitti dedi, elime bir tane hobby şampuan verip hamam kısmına gönderdi. Bizim arkadaş kendini koyvermiş o ara. Kızı bahşişe boğmuş namussuz. Tanımadığınız bilmediğiniz yere gitmeyin derim ben. Hakkını vererek yapan bir yer varsa da önerilere açığım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri