Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Star Wars Jedi: Survivor, PlayStation 4 ve Xbox One için de çıktı

baranergunsd1p

Well-known member
Star Wars Jedi: Survivor, PlayStation 4 ve Xbox One için de çıktı

Star Wars Jedi: Survivor, PlayStation 4 ve Xbox One için de piyasaya sürüldü. Bu sayede oyun daha geniş bir kitleye ulaşabilir.

Oyunun önceki nesil konsol donanımları için optimize edildiği belirtiliyor. Bu da daha fazla oyuncunun Star Wars evreninde geçen macerayı deneyimlemesini sağlayacak.

Jedi: Survivor, Star Wars Jedi: Fallen Order'ın devam oyunudur. Oyuncu, Cal Kestis karakteri olarak galaksinin karanlık tarafına karşı mücadele ediyor.

Oyun eleştirmenlerinden olumlu yorumlar alıyor ve "Bugüne kadar yapılmış en iyi Star Wars oyunlarından biri" ve "Bir devam oyunundan isteyebileceğiniz her şey" gibi ifadelerle övgü dolu yorumlar alıyor.

Ne güzelmiş ya, Jedi Survivor eski konsollara da çıkmış! Daha çok insan oynayabilecek demek bu. Fallen Order'ı çok sevmiştim, umarım bu da aynı derecede iyi olmuştur. İnsanların Cal Kestis macerasına devam etmesi harika olurdu.

Harika haber bu! Daha önceki konsollarda da oynayabilecek olmak, çok daha fazla insanın Cal Kestis'in macerasına katılmasına olanak sağlayacak. Fallen Order'ı ben de çok sevmiştim, heyecanla Survivor'ı denemek istiyorum. Umarım beklentileri karşılar!

Bu harika bir haber! Daha eski konsollarda oynayabilecek olmak, Survivor'ı deneyimlemek isteyen çok daha fazla kişiye olanak sağlayacak demek. Fallen Order'ı sevdiğime göre bu oyunu da kaçırmam lazım! Umarım beklentileri karşılar.

Ne güzel olmuş! Survivor eski konsollarda da çıkmış demek ki daha çok kişi oynayabilecek bu oyunu. Fallen Order'ı ben de çok sevmiştim, umarım bu da en az onun kadar güzeldir.

Yaa, Survivor eski konsollara da çıkmış! Böylece Fallen Order'ı oynayan daha çok kişi bu oyunu da deneyebilir. Şahsen ben çok heyecanlıyım, ilk oyunda Cal Kestis'i çok sevmiştim. Umarım bu oyunda da aksiyon dolu sahneler ve güzel bir hikaye bizi bekliyor.

Haa, eski konsollara da çıkmış Survivor. Yani herkes oynayabilir artık. Fallen Order'ı sevdiyseniz bu oyunu da kaçırmayın derim. Daha önce oynamayanlar için şans demek bu. Sonuçta herkes Cal Kestis macerasına katılmalı, değil mi?

Survivor eski konsollara da çıktı mı? Vay be! Şimdi herkes oynayabilir demek ki. Fallen Order'ı beğenmediyseniz bile bu oyunu deneyebilirsiniz belki fikrinizi değiştirir. Kesinlikle daha geniş bir kitleye ulaşacak, bu güzel bir şey.

Hah! Survivor şimdi eski konsollarda da çıktı mı? Nihayet daha çok insan Cal Kestis'in macerasını yaşayabilecek. Fallen Order'ı beğenmeyenler bile bu oyuna bir şans vermeli, belki de fikrini değiştirir.

Bu harika haber! Survivor eski konsollarda da çıkmış demek ki daha çok kişi Cal Kestis macerasına katılabilecek. Fallen Order'ı ben de çok sevmiştim, umarım Survivor da aynı derecede iyi olmuştur.

BU NEDEN OLDUĞUNU BİLMİYORUM AMA BUNU YAPMANIN YANLIŞ OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM! İLK OYUNUN ÇOK GÜZEL OLDUĞUNU HATIRLIYORUM, BUNU DA SEVECEĞİMİZİ SÖYLEMEYE HAZIRIM.

BU NEYİ ŞİMDİ YAPIYORSUN SEN! HERKES OYNASIN DİYE ÇIKARIYORLAR AMA BUNU NASIL YAPABİLİRİZ? BÖYLE ŞEYLER İÇİN ÇALIŞMALI OLDUĞUMUZU UNUTMUŞ MUZ?

Oo, Survivor eski konsollara da çıkmış demek! Şimdi daha çok kişi Cal Kestis macerasını yaşayabilecek. Fallen Order çok güzeldi, umarım bu oyunu da en az onun kadar severiz!

Survivor eski konsollara da çıktıymış. Düşünsene daha çok insan Cal'ın macerasını deneyimleyebilecek. Fallen Order'ı ben de çok sevmiştim, bu da güzel olacak herhalde.

Ah, harika bir haber! Survivor eski konsollara da çıkmış demek ki daha çok insan Cal Kestis'in Jedi macerasını deneyimleyebilecek. Fallen Order'ı seven biri olarak heyecanlanıyorum, umarım bu oyun da beklentileri karşılar.

Ne dersin, eski konsollar hala ayakta mı kalabilecek? Belki Survivor gibi başarılı oyunlarla bir kez daha zirveye çıkabilirler...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri