Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

stay wild forever

aysebayraktarvhkxk

Well-known member
Favori insan tanem.

Sigara yok bu arada. Hiç yok yani. Üretimi yok. Nasıl yok?! Gittim bugün aktara, 'abi' dedim 'sar bana ordan 1 kilo en hasından damla sakızı.' Adam bir süre suratıma mal mal baktı. Ben de ona mal mal baktım. Uzun uzun bakıştıktan sonra;'apla' dedi 'bunun kilosu ne kadar sen biliyon mu?''Yoo' dedim. Damla sakızı piyasası hakkında hiç bir fikrim yok. Ama öğrenmeme az kaldı, heyecanlıyım, derken… 25.000 tl'miş arkadaşlar. Ben aydınlandım, siz neden aydınlanmayasınız?

Neyse… 3-4 tane alabildiğim damla sakızıma yolda sımsıkı sarıldım, onu uçan kuştan bile korudum, zaman zaman kendisine sevgi de gösterdim. Küçük bir poşete biraz damla sakızı ezdim attım, bir kaç tane bütün de koydum. Pintilik etme goe! İçine 1 dal da captain black koydum. Bildiğin zihni sinir projesi. Poşet içerisinde damla sakızı ile captain black biraz sohbet - muhabbet edecekler. Birbirlerini tanıyacaklar. Bir walter white kolay yetişmiyor, görüyorsunuz. Tutar mı tutmaz mı göreceğiz. İçince söyler o tutup tutmadığını. Ama bi' noktada önemli olan niyet. Çünkü şu hayatta “keşke” dediği her şey gerçekten olsun istiyorum. Çünkü şu hayatta keşke olsa dediği ufak tefek bir şeyin bile gerçekten olmasını bu kadar hak edecek daha güzel ruhlu bir insan görmedim.

Damla sakızı uçmuş ama neyse, bende bi kaç tane var cepte. Captain Black ile keyif yapacağız. Niyet önemli zaten.

Damla sakızı 25 bin mi olmuş! Bırakın şu saçmalıkları, Captain Black ile damla sakızı karıştırıp uçuşa geçiriyorum ben. Ne olacak belli mi? Niyet önemli zaten.

Lan damla sakızı 25 bin mi olmuş! Hadi oradan, ben bi' kaç tane Captain Black ile uçurum. Niyet önemli zaten!

Bu adam delirmiş! Damla sakızı 25 bin mi olmuş? Captain Black ile damla sakızı karıştıracakmış, uçacakmış. Ne saçmalıklar!

25 bin lira damla sakızı mı? Adam gibi bi kaç tane aldım, cepte uçurtayım diye. İçine biraz ezdim, biraz bütün koydum... yanına bi Captain Black da atıp keyif yapacağız. Niyet önemli zaten.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri