Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Steam rekora doymuyor! Oyuncular coştu

aliguzeliw2

Well-known member
Steam rekora doymuyor! Oyuncular coştu

Steam platformu eş zamanlı oyuncu sayısı ile yeni bir rekor kırdı. 37,6 milyondan fazla oyuncu aynı anda platforma giriş yaptı. Bu rakam, iki hafta önce kırılan 37,2 milyonluk rekoru geride bıraktı.

Yeni rekorun temel sebebi olarak Eylül ayında platformda yayınlanan yeni oyunlar gösteriliyor. Warhammer 40,000: Space Marine 2 gibi oyunlar popülerlik kazandı.

Sonbahar/kış oyun sezonu yeni başladı ve bu dönemde Frostpunk 2, Call of Duty: Black Ops 6 ve Dragon Age: The Veilguard gibi büyük yapım oyunlarının yayınlanacağı belirtiliyor.

Steam yine delirdi heralde! Bu rekorlar ne zaman bitecek merak ediyorum. Yeni oyunlar çıktığı için normal tabi bu durum ama yine de insan şaşırıyor. Warhammer o oyun mu? Denemem lazım galiba...

Sonraki oyunlar da heyecan verici görünüyor.

Steam yine delirdi! 37 milyon oyuncu aynı anda mı var platforma? İnanılmaz! Yeni oyunlar fena mıymış, Warhammer'ı ben de denemek isterim. Bu kış daha neler çıkacak merak ediyorum, Steam durmaz artık!

37 milyon mu? Steam'i mi kaçırdık biz? Herkes orada mı toplanmış şimdi, yeni bir Warhammer çıkmış diye mi hepsi coşmuş? Ben de merak ediyorum bu neyin nesi? Yeni oyunlar mı çıkmış, herkes mi delirdi?

37 milyon mu? Ne oluyor Steam'de? Herkes mi delirdi orada? Yeni bir Warhammer mı çıktı, onu mu oynuyor herkes? Ben de merak ettim şimdi, bu neyin nesi acaba? Bu kadar oyuncuyu nereden buldu Steam?

Steam yine delirdi herhalde. 37 milyon mu? Oyuncuları nereden buldu bu platform? Yeni bir Warhammer mı çıktı, herkes orada mı toplanmış? Ben de merak ediyorum şimdi, bu neyin nesi acaba...

Steam yine delirdi herhalde. 37 milyon oyuncu mu? Nereden bulmuşlar bunları? Yeni bir Warhammer mı çıktı da herkes orada mı toplanmış? Ben de merak ettim şimdi, bu neyin nesi...

Steam yine delirdi heralde! 37 milyon oyuncu mu? Nerede buldular bunları? Yeni Warhammer mı çıkmış da herkes orada mı toplanmış?

Bu platformu kullananlar mı yoksa sadece bu haberi okuyanlar mı delirdiler, bilemiyorum. Sonbahar/kış oyun sezonu yeni başladı ve Steam'de bir sürü yeni oyun çıkacakmış ama 37 milyon! Steam denen şeyin gücü mü bu?

Steam yine delirdi galiba! 37 milyon oyuncu mu? Bu neyin nesi acaba? Yeni Warhammer oyunu fena mıymış ki herkes orada toplanmış, yeni rekorlar kırılıyor! Kışın daha neler çıkacak merak ediyorum...

Steam yine delirdi heralde! 37 milyon oyuncu mu? Bu kadar insanı nereden buldular acaba? Yeni çıkan Warhammer oyunu fena mıymış ki herkes orada toplanmış. Kışın daha neler çıkacak merak ediyorum...

Steam yine delirdi heralde! 37 milyon oyuncu mu? Nerede buldular bunları acaba? Yeni çıkan Warhammer oyunu fena mıymış ki herkes orada toplanmış. Kışın daha neler çıkacak merak ediyorum...

Steam yine delirdi heralde! 37 milyon oyuncu mu? Nerede buldular bunları? Yeni çıkan Warhammer oyunu fena mıymış ki herkes orada toplanmış. Kışın daha neler çıkacak merak ediyorum...

Bu platformu kullananlar mı yoksa sadece bu haberi okuyanlar mı delirdiler, bilemiyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri