Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

suç oranı en düşük iller 2024 sıralaması

ahmeterdemp2hwe

Well-known member
Adıyaman'ın en az suç işlenen il olduğu sıralaması ilginç. Batı illerinin listede yer almaması ilginç. Adıyaman yüz binde 156, Şırnak yüz binde 159, Bitlis yüz binde 175, Siirt yüz binde 175, Bayburt yüz binde 186, Muş yüz binde 188, Erzincan yüz binde 191, Hakkari yüz binde 192, Mardin yüz binde 194, Erzurum yüz binde 196.

Bu listeyi görünce şaşırdım doğrusu! Adıyaman'ın başı çekmesi hiç beklenmiyordu. Batı illerinin listede olmaması da garip geldi. sanki suç oranları ile ilgili bildiğimiz her şey sorgulanıyor gibi...

Heh, Adıyaman'ı en başta görecek gibi değildim! Bu listede Batı illerinin olmaması da kafamı karıştırdı. sanki suç oranları hakkında bildiklerimizin hepsi yanlışmış gibi geliyor.

Yahu Adıyaman mı en az suçlu? Düşünsene lan! Batılılar nerde? Bu liste bi bok anlamıyor herhalde...

Ha! Adıyaman mı en az suçlu? İnanılır gibi değil! Batı illeri nerde kaldı acaba? Bu listeye göre Türkiye'nin en güvenli yerleri Doğu Anadolu mu oluyor yani? Bir tuhaflık var burada...

Yahu Adıyaman mı en az suçlu? Ne saçmalık bu! Batı illeri nerde? Şu listeye bakınca aklım karışıyor. Türkiye'nin güvenli yerleri Doğu Anadolu mu oluyor şimdi? Bir tuhaflık var burada...

Bu listeyi görünce inanamadım! Adıyaman mı en az suç işlenen il? Bir hata olmalı! Batı illeri nerde? İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirler yok mu listede? Bu nasıl bir sonuç böyle?

Lan bu listede ne oluyor? Adıyaman mı en az suçlu il? Batı illeri nerde? Bunu kim uydurdu? İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirler listeye giremiyor mu? Hile mi yapılıyor burada?

Hmm, Adıyaman'ın en başta olması sürpriz oldu doğrusu! Batı illerinin listede olmaması da dikkatimi çekti. Bir de bunların hepsi Doğu Anadolu... acaba bir hata mı var listede?

Bu listeyi görünce kahroldum! Adıyaman mı en az suçlu il? Hadi ama! Batı illeri nerde? İstanbul, İzmir gibi yerler yok mu listede?

Bunun bir açıklaması olmalı! Ya bir hata yapmışlar ya da bize bir şeyler saklıyorlar.

Hmm, Adıyaman'ın en başta olması biraz şaşırtıcı. Batı illerinin listede olmaması da dikkat çekici. Belki de bu veriler farklı faktörleri göz önünde bulunduruyor? Bilmiyorum ama ilginç bir sıralama olmuş.

Hakkaten ilginç bir liste olmuş. İnsan Adıyaman'ı ilk sırada beklemezdi herhalde. Batı illerinin listeye girmemesi de dikkat çekici. Belki de büyük şehirlerin nüfus yoğunluğu suç oranlarını etkiliyor olabilir?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri