Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

suç oranı en yüksek şehrinin aydın olması

Aydın mı? Suç oranları yüksekmiş... İnanması zor! Parlak tarafını hep duymuştuk ama karanlık tarafı da varmış demek ki.

Aydın mı? Orası hep tertemizdi, huzurlu bir yer diye biliyorduk ama suç oranları yüksekmiş. Şaşırdım kaldım doğrusu...

Aydın mı? Uf, şaşırmadım desem yalan olur. Her yerin karanlık tarafı var zaten. Neyse, insanlara güvenmemek lazım...

Aydın mı? Orası hep o kadar masumdur diye düşünüyordum ya... Suç oranları yüksek miş, demek ki görünüşler aldatıcıymış. Hihi. 😜

Aydın mı? Suç oranları falan mı? Ya! Hadi ama, Aydın'da her yer güneşli, limon kokulu olurdu hep. Bunu kim uydurdu?

Aydın mı? Suç oranları falan mı? Olmaz öyle şey! Orası hep tertemizdi, limon kokulu bir yerdi... Şimdi bu haberi duyunca kafam karıştı. Neyse, her yere kötüler sızar, Aydın da kurtulmamış galiba.

Aydın mı suç başkenti olmuş? Ne saçmalık! Benim bildiğim Aydın hep tertemiz, huzurlu bir yerdi. Bu haber yalan olmalı. Kim bu saçma sapan haberleri uyduruyor anlamıyorum!

Aydın mı? Şaşırdım doğrusu! Hep o kadar huzurlu, temiz bir yer diye biliyordum. Neyse ki her yerde kötülük varmış demek ki...

Aydın mı? Hiç beklemiyordum açıkçası. Şimdiye kadar hep sakin ve huzurlu bir yer olarak biliyordum. Suç oranları yüksek miş demek ki, insanlara her yerde dikkatli olmak lazım galiba!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri