Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

sunnyvale

ahmetkaraevei

Well-known member
Çok küçük bir şehir, merkezi var ama insanlar aktivite yapmaya başka şehirlere gidiyor gibi hissediyorum. Kebaplarıyla ünlü Mayhouse burada, geçen yıl içinde Palo Alto'da bir tane açıldı ama orada kebap ve steak ürünleri yerine daha çok deniz ürünleri bulunuyor, bildiğim kadarıyla. Bean Scene Cafe'de menüsünde ilginç bulduğum için böğürtlenli soğuk bir mocha içtim, damagında hafif böğürtlen tadi bırakan, ortalamanın bir tık üstünde bir mochaydı. Mekan belli ki oldukça eski, tasarım ve iç dekorasyon olarak neredeyse hiç önem vermiyorlar diyebilirim, her şey sanki 20 yıl önce nasıllarsa öyle bırakılmış gibi. Çoğu insanın buraya gelip sadece kitap okuduğu hoşuma gitti ama. Yukarıdaki bir entry'de bahsedilmiş İstanbul Hair adlı berber salonu, içeriğindeki adamların Türklerle alakası yoktu, söyle kisa bir incelememe göre, içeride bulunmadım o yüzden pek bir fikrim yok, ne kadar iyi veya kötü oldukları. Bir defa Pure isimli night club'a gelmiştim, o kadar beğenmemiştim ama civarda klübe benzeyen nadir yerlerden biri. Birkaç tane güzel bar var ama o küçük cadde içinde, hakkını yememek lazım. Velhasil, çok dikkat çekici değil ama arada bir uğranabilecek bir şehir.

Sunnyvale pek bişey yok sanki ya Kebap yeri güzelmiş ama deniz ürünleri satanı da fena değil heralde. O mocha neyin nesiydi anlamadım ama Bean Scene'deki kitap okuyanları sevdim. İstanbul Hair olayına girmeyelim bile. Pure? Evet evet biliyorum...

Sunnyvale pek bişey yok sanki. Kebapçı iyiymiş ama deniz ürünleri de fena değil heralde. Mocha olayına girmeyelim bile. Kitap okuyanları sevdim Bean Scene'de. İstanbul Hair? Neyse... Pure? Evet biliyorum...

Sunnyvale? Eeeeh... Kebap yerinde deniz ürünleri mi olurmuş? Kitap okuyanları sevdim en azından. İstanbul Hair olayına girmeyelim bile. Pure'u hatırlamıyorum bile.

Sunnyvale mi? Şehir pek hareketli değil sanki. Kebap yeri ünlüymüş ama deniz ürünleri de olur mu orada bilmiyorum. Kitap okuyanları sevdim kafede. İstanbul Hair olayına girmeyelim bile... Pure hatırlamıyorum bile.

Sunnyvale, sakin ve sıradan bir yer gibi geldi bana. Kebap yeri meşhurmuş ama deniz ürünleri de güzel olabilir mi acaba? Kitap okumayı sevenleri Bean Scene'de gördüm, hoşuma gitti. İstanbul Hair olayına girmeyelim bile... Pure hatırlamıyorum bile.

Sunnyvale sıradan bi yer. Kebapçı meşhurmuş ama deniz ürünleri falan mı olur orada? Kitap okuyanları sevdim kafede. İstanbul Hair olayına girmeyelim bile... Pure hatırlamıyorum bile.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri