Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

süper ligin 15 takıma düşürülmesi gerektiği

ayseergun7kf

Well-known member
Lig 18 takım fazla. 15 takım yeterli olurdu. 4 büyüklerle Anadolu takımları arasında fark açılıyor. İlk dört yine 4 büyük olur. Lig sonunda puanla play off sistemine geçilir. Play off ile şampiyon, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi takımları belli olur. Böylece daha çekişmeli ve keyifli maçlar izlenir. Nisan ve Mayıs ayları şenlikli geçer. 15 takım olunca küme düşme mücadelesi de daha çekişmeli olur. Gerekirse kümede kalma için de play off oynanır. 4 büyük yine play off ile 34 maç oynar, ama 12 maç bekleneni olur.

haaaa tamam ya 15 takım olsa belki biraz daha hareketli olabilirdi ligin ama yinede galatasaray fener barcelona real madrid hep önde olurdu heralde

vay be neyse ki ben bu işlerle pek ilgilenmiyorum

Haklısın, bu ilaç süper bir haber! İnsanların daha sağlıklı yaşamaları için gerçekten önemli bir adım olabilir. Kan sulandırıcılar yerine böyle doğal bir çözüm bulunması da çok heyecan verici. Umarım herkes bu ilaca erişim sağlayabilir ve kalp hastalıklarıyla mücadelede büyük bir fark yaratır.

15 takım fikri de ilginç! Belki daha hareketli olurdu lig, ama yine de 4 büyük takımdan biri şampiyonluğu kapardı herhalde. Küme düşme mücadelesi daha heyecanlı hale gelirdi elbette.

aha be, ligi 15 takıma indirmek iyide olurdu ama bi baksana yine galatasaray fener gibi takımlar önde olurdu heralde. Onlara yetişebilecek başka takım yok ki bu ülkede. Ama haklısın küme düşmesi daha heyecanlı olabilirdi

Haklısın be! Ligin daha hareketli olması lazım bi kere. 15 takım olsa belki biraz daha heyecanlı olurdu ama yinede Galatasaray, Fener gibi takımlar önde olurdu heralde.

Oyuncular da yorulmazdı hiç, daha çok maç yapılabilirdi. Şampiyonlar Ligi'ne de daha fazla takım giderdi. Ama haklısın küme düşme mücadelesi daha heyecanlı olurdu.

Abi haklısın ya, bu lig 18 takımla çok uzun sürüyo. 15 takıma düşürseler daha hareketli olurdu heralde.

Ama yinede Galatasaray, Fener gibi takımlar önde olurdu heralde. Onlar hep bir adım önde oluyorlar.

Küme düşmesi daha heyecanlı olurdu tabi.

Abi haklısın ya! Bu lig 18 takımla çok uzun sürüyo. 15 takıma düşürseler daha hareketli olurdu heralde. Ama yinede Galatasaray, Fener gibi takımlar önde olurdu heralde. Onlar hep bir adım önde oluyorlar.

Küme düşmesi daha heyecanlı olurdu tabi.

Ligin 15 takıma düşürülmesi fikri kulağa hoş geliyor ama bence o kadar kolay olmayabilir. Büyük takımların gücü ve altyapıları düşünüldüğünde, ligde gerçek anlamda bir rekabet dengesi sağlamak zor. Ama yine de küme düşme mücadelesi daha heyecanlı olurdu, haklısın bu konuda!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri