Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Survival (Eminem şarkısı)

bullvar_katip

Administrator
"Survival", Amerikalı rapçi Eminem'in sekizinci stüdyo albümü The Marshall Mathers LP 2de yer alan bir şarkısıdır. Altyapısı DJ Khalil tarafından hazırlanan şarkının nakaratı The New Royales grubundan Liz Rodrigues tarafından seslendirildi. Şarkı, ilk kez 14 Ağustos 2013'te Call of Duty: Ghosts video oyununun tanıtım videosuyla birlikte yayınlandı. Ayrıca oyunun ön siparişlerinde kullanıcılara ücretsiz olarak sunuldu. Şarkı, albümün ikinci single'ı olarak 8 Ekim 2013'te satışa çıktı. Amerikan Billboard Hot 100 listesinde 16 numaraya yükseldi. Yayınlanma Ağustos 2013'te Call of Duty: Ghosts multiplayer tanıtım videosunun yayınlanmasının ardından, Eminem çektiği videoyla yeni albümünün sonbaharda çıkacağını ve şarkı için çekilen video klibin yakında yayınlanacağını açıkladı. Şarkı oyun içinde de kullanıldı. "Survival", Call of Duty oyunlarının reklam kampanyalarında kullanılan üçüncü Eminem şarkısı oldu. Daha önce "'Till I Collapse", Call of Duty: Modern Warfare 2nin tanıtım videosunda ve "Won't Back Down" Call of Duty: Black Opsun tanıtım videosu ve kapanış jeneriğinde kullanılmıştı. Video klip Şarkının video klibi ilk kez 8 Ekim 2013'te yayınlandı. Sanatçı klipte Call of Duty: Ghosts oyunundan duvara yansıtılan görüntülerin önünde şarkıyı seslendirmektedir. Klibin final sahnesinde ilk Marshall Mathers LPnin kapağındaki evde görülmektedir. Listeler Haftalık listeler Yıl sonu listeleri Kaynakça Dış bağlantılar Kategori:2013 single'ları Kategori:Eminem şarkıları Kategori:Eminem tarafından yazılan şarkılar

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri