Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Suzan Aksoy

bullvar_katip

Administrator
Suzan Aksoy (d. 19 Aralık 1956, İstanbul), Türk oyuncudur. İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 12 yıl Kenter Tiyatrosunda çalıştı. Uzun yıllardır Ali Poyrazoğlu Tiyatrosunda çalışmaktadır. Burada en son, Tak Tak Takıntı adlı oyunda oynamıştır. Sahip olduğu ödüller 16. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri "Komedi ya da Müzikal Dalında Yılın En İyi Kadın Oyuncusu" Büyük İkramiye - Tiyatrokare - 2011 2. Afife Tiyatro Ödülleri "Yılın En Başarılı Müzikal ya da Komedi Kadın Oyuncusu" Eski Çamlar Bardak Oldu - Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu - 1998 22. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu (Komedi)" Benim Adım Feridun - 2017 Tiyatro oyunları Büyük İkramiye : Jean Marie Chevret - Tiyatrokare - 2011 Çelik Manolyalar : Robert Harling - Tiyatrokare - 2010 Tak Tak Takıntı : Laurent Baffie - Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu - 2007 Kobay : Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu : David Hayes - 2000 Eski Çamlar Bardak Oldu : Bill Naughton - Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu - 1998 Filmografisi Sinema filmleri Kendi Yolumda - 2022 Benim Adım Feridun - 2016 Çınar Ağacı : Handan İpelci - 2010 Aşk Tutulması : Murat Şeker - 2008 - (Makbule) Hayattan Korkma : Berrin Dağçınar - 2007 - (Nermin) 2 Süper Film Birden : Murat Şeker - 2006 (Selami'nin annesi) İade-i Ziyaret : (Kısa Film) - 2006 - Ayten Tersine Dünya : Ersin Pertan - 1993 Diziler Akrep : Gökçen Usta - 2021 - Hünkar Arımlı Geçmiş Olsun : Hasan Doğan - 2019 Bizim Semtin Çocukları : Hakan Gürtop - 2019 Şevkat Yerimdar : Bülent İşbilen, Selin Kılıçaslan - 2017-2018 - Marika Uçar Acil Servis : Fatih Aksoy - 2015 - Leyla Hemşire Ruhumun Aynası : Bülent İşbilen - 2014 - Fikriye Bir Yastıkta : Ömer Uğur - 2013 - Dilruba Eve Düşen Yıldırım : Mehmet Bahadır Er - 2012 - Perihan Hanımeli Sokağı : Murat Saraçoğlu - 2010 - Afidan Kış Masalı : Gül Oğuz - 2009 - Reyhan Baba Ocağı : Semra Dündar - 2008 (Feraye) Ters Yüz : Kaan Erturan - 2007 (Mukaddes) Ezo Gelin : Yasemin Türkmenli - 2006 - (Elçin) Sırça Köşk : Gülçin Gülbahçe - 2006 (Güler Sözeri) Ahh İstanbul : Şerif Gören - 2006 (Fevziye) 29-30 : Ulaş İnaç - 2006 (Selda) Yolculuk : Bahadır İnce - (TV filmi), 2005 Ödünç Hayat : Nihat Durak - 2005 (Melek) Kısmet : Bahadır İnce - 2005 - (Ferdane) Körfez Ateşi : Veli Çelik - 2005 Tombala : Şafak Bal - (2005) Avrupa Yakası - 2004 Canım Benim : Yasemin Türkmenli - 2004 - (Nebahat) Çemberimde Gül Oya : Çağan Irmak - 2004 (Suna) Aşk Olsun : Yasemin Türkmenli - 2003 (Hediye) Yaz Gülü : Temel Gürsu - 2002 - (Gülbahar) Nasıl Evde Kaldım : Mahinur Ergun - 1999 - (Yelda) Aile Bağları : Ali Poyrazoğlu - 1999 - (Sevim) Ayrılsak da Beraberiz : Sibel Kocataş - 1999 (Hurinur) 5 Maymun Çetesi : Yağmur Taylan - 1999 Yangın Ayşe : Oğuz Yalçın - 1997 - (Badem) Şaşıfelek Çıkmazı : Çağan Irmak - 1996-1998, 2001 (Nuran) Muhteşem Zango : Funda Aras - 1995 - Day Day - 1995 Hastane : Zeki Alasya - 1993 Süper Baba : Tunca Yönder - 1993 - (Serap hemşire) Uğurlugiller, (1988) (Nahide hanım) Çalıkuşu : Osman F. Seden - 1986 - (Ferhunde) Kaynakça Dış bağlantılar Suzan Aksoy - IMDb sayfası. Kategori:Türk kadın tiyatro oyuncuları Kategori:Türk kadın sinema oyuncuları Kategori:Türk kadın dizi oyuncuları Kategori:İstanbul doğumlu kadın oyuncular Kategori:1956 doğumlular Kategori:Yaşayan insanlar

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri