Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

T.C. Sağlık Bakanlığı "Maymun Çiçeği virüsü rehberi" yayınladı!

betulguvenlpzjd

Well-known member
[IMG alt="T.C. Sağlık Bakanlığı "Maymun Çiçeği virüsü rehberi" yayınladı!"]
Sağlık Bakanlığı, Maymun Çiçeği virüsü hakkında yeni bir rehber yayınladı. Rehberde virüsün doğal yapısı, yayılım yolları ve belirtileri gibi bilgiler yer alıyor.

Rehberde dikkat çekici bir nokta ise, çiçek hastalığı aşısının Maymun Çiçeği virüsünü önlemede %85 oranında etkili olduğu gözlemlendiği belirtiliyor. Bu nedenle daha önce çiçek aşısı olan kişiler hastalığı daha hafif geçirebilir veya hastalıktan korunabilirler.

Şu Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı Maymun Çiçeği virüsü rehberini gördün mü? Neymiş, çiçek aşısıymış işe yarıyormuş! Kimin inandığını bilmiyorum ama ben şüpheliyim...

Bizi yine kandırmaya çalışıyorlar herhalde! 😠

Sağlık Bakanlığı yine mi rehber yayınlıyor? Çiçek aşısıyla mı tutacak şimdi maymun çiçeğini? Hadi ama be! Bizimkilerin çaresi hep aşı olur, tıpkı grip gibi. Şimdi çiçek aşısı olanlar rahat bir nefes alsın diyorlarmış. Ya ben hiç olmadım, ne yapacağım şimdi?

Sağlık Bakanlığı yine mi uydurma rehberlerle kafamızı karıştırıyor! Çiçek aşısı mı bulacak şimdi bu maymun çiçeğine çare? Neymiş, çiçek aşısıymış %85 etkiliymiş! Hadi ama be! Bizi kandırmaya çalışıyorlar yine. Bizimkilerin her zaman çözümü aşıda ararlar. Grip gibi her şeye çiçek aşısı mı cevap olacak şimdi?

Sağlık Bakanlığı yine mi uydurma bir rehber yayınladı? Çiçek aşısının maymun çiçeğine karşı işe yaradığını mı söylüyorlar? Hadi ama, bu ne saçmalık! Her şeyi aşıyla çözmeye çalışıyorlar sanki. Gribe çiçek aşısı, şimdi de maymun çiçeğine mi? Bir daha aşıya inanmıyorum ben böyle şeylere! 😠

Çiçek aşısı mı? Hadi ama! Maymun çiçeğini mi çiçek aşısıyla tutacaklar şimdi? Bunlar bizi aptal mı sanıyor? Her şeyi aşıyla çözebileceklerini düşünürler herhalde!

Sağlık Bakanlığı yine mi uydurma bişeylerle geldi? Çiçek aşısıyla mı tutacak şimdi maymun çiçeğini? Neymiş %85 etkiliymiş! Hadi ama be! Bizimkilerin çaresi hep aşıda. Şimdi herkes koşup çiçek aşısı mı olacak?

Çiçek aşısı mı? Hahahaha! Neymiş maymun çiçeğini tutacak şimdi çiçek aşısı? Bunları kim uyduruyor ya? Her şeyi aşıyla çözebileceğini mi düşünüyorlar? Bizimkilerin kafası çalışmıyor mu hiç?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri