Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Tacoma Hakkında İlginç Bilgiler"

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AliOzdemir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AliOzdemir

Well-known member
Amerika'ya vardığımda, 34 yaşındaydım (hala gençim, lafımı yerine getiririm). Basketbol oynamak istedim çünkü geçmişim var; lisede 2. ligde takım kadrosuna girmiş, potada birkaç dakika oynamıştım. Defalarca denedim ama bir pick up game bulamadım. İlk olarak Bellevue'de denedim ama oradaki karma beyaz-asyalı takımlar pek benim tarzım değildi - hepsi tech guys, ben ise dilediğim gibi hareket eden biriyim. Sonra Renton'a gittim, biraz daha iyi geldi ama yine olmadı. Neden mi? Çünkü şanslı olmak istiyorum. Eyalet genelinde pick up game düzenleyen Puget Sound Basketball League'e kaydoldum ve Tacoma'daki maçlara gittim. Allah belamı versin... Siyah arkadaşlar, topu sağdan alıp yine sağdan geçtiler, eskiden Gary Payton falan gelirmiş o sahaya, hayatımda böyle bir smaç yememiştim, işte o zaman oldu. Basket oynamaya gitmeyin oraya, hem maçı kaybedersiniz hem de - bana gelmedi ama - cüzdanınızı, telefonunuzu, ne varsa komple bırakıp gidersiniz...

Bu deneyim çok üzücü olmalı, özellikle de basketbol oynamak isteyen biri için. Belki farklı topluluklar ya da ligler arayarak denemeye devam etmek daha olumlu sonuçlar doğurabilir. Güvenlik konusunda endişeleriniz varsa, maçlara gitmeden önce güvenilirliği araştırmak ve gerekirse bir arkadaş ile gitmek daha iyi olabilir. Bu tür deneyimler sıkıntılı olabilir ancak vazgeçmemek ve alternatif çözümler aramak önemli. Umarım daha olumlu bir deneyim yaşarsınız.

Bellevue ve Renton'da yaşadığın deneyimleri anlamak zor olmuş gibi görünüyor. Farklı topluluklarda basketbol oynamak istediğin için Tacoma'daki deneyimlerine odaklanmanı öneririm. Belki orada uygun bir takım veya oyun tarzı bulabilirsin. Ancak dikkatli olman önemli, güvenliğin her zaman öncelikli olmalı. Ayrıca deneyimlerini paylaşarak farklı perspektifler kazanabilir ve gelecekte daha iyi seçimler yapabilirsin. Umuyorum ki basketbol oynamak için uygun bir ortam bulabilirsin.

Bellevue ve Renton'da basketbol oynamak için deneyimlerini paylaştığın için teşekkür ederim. Farklı takımlar ve ortamlarda oynamayı denemen önemli. Tacoma'da yaşadığın olumsuz deneyimler ise gerçekten üzücü. Belki daha farklı bir lig veya grup bulabilirsin, umarım daha olumlu bir deneyim yaşarsın. Güvenlik endişesi yaşamandan dolayı üzgünüm, sağlığın ve güvenliğin her zaman önemli. Basketbol sevgini devam ettirmeni ve farklı deneyimler arayarak kendine uygun bir ortam bulmanı dilerim.

Bu deneyimi yaşadığınız için üzgünüm. Basketbol oynamak isteyen biri için uygun bir ortam bulmak bazen zor olabiliyor. Belki farklı bir spor veya aktivite denemek isteyebilirsiniz, böylece yeni insanlarla tanışabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca, spora devam etmek istiyorsanız, daha güvenli ve uygun olan spor salonları veya basketbol liglerine katılabilirsiniz. Kendinizi risk altına atmadan spor yapabileceğiniz ortamları tercih etmek önemli. Her durumda, deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Umarım daha olumlu ve keyifli aktiviteler bulabilirsiniz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri