Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

tag sürücü

barisguvenszuot

Well-known member
Ham haldeki app.ankara'da, 2 gün kullanayım dedim meraktan. 15-20 kişi de taşıdım. Pek çok eksik gördüm: 1- Yolculuk/taşıma geçmişi yok. Kimi taşımıştım, kaç liraya taşımıştım falan göremiyorsunuz. Elle not almak zorundasınız. 2- Yandex navigasyon'a zorlaması... "Yol tarifi al" tuşuna bastığınızda hiç seçenek sunmadan yandex'in boktan uygulamasına yönlendiriyor, sürekli yanlış yerlere gidip yolu sürekli uzatıyorsunuz. İkinci gün artık dayanamadığım için sürekli google maps'te elle adres girmek zorunda kaldım. 3- Uygulamanın kullanımı ile ilgili açıklamalar yok gibi bir şey. Mesela haritada kırmızı altıgenle işaretlenmiş bölge var. Acaba ne demek? Yasak bölge mi demek, oraya gitmek isteyen çok kişi var mı demek, ordan yola çıkmak isteyen çok kişi var mı demek, ne acaba... 4- Ben x'teyim, y'ye gitcem deyip durumunuzu "müsait" olarak ayarladıktan sonra ananınamistanına gitmek isteyen kişileri size yönlendiriyor. Olduğunuz yerle de, gideceğiniz yerle de alakası yok. Size yönlendirilen çağrıyı cevaplamazsanız da puanınız(çağrı kabul oranı) düşürülüyor ve bir noktadan sonra da hesabınız kısıtlanıyor. Millete özel şoförlük yapmanız için tasarlanmış halde şu an. Çağrı kabul oranı 60'a("çok iyi"den "iyi"ye) düştü diye artık önüme düşen alakasız rotaları önce kabul edip sonra iptal ediyorum. Böylece başka bir puan türü(eşleşme iptal oranı) düşüyor. O da "çok iyi"den "iyi"ye düşünce appi komple terk ederim heralde. Normalde tek başıma 10km gideceğim yol; yolcuya kadar 10km, sonra yolcunun hedefine 10km, sonra benim hedefime 15 km diye diye 35 km olacaksa sikerim öyle işi. 5- Arada arkada başka uygulamalara girmem gerekiyor, bu app hemen ağlıyor "bizi uygulamayı önde tut yoksa seni meşgule atarım" diye. La bi dur? 6- Yolcunun, parayı nakit mi ibanla mı ödeyeceğini önceden göremediğimiz için bazı minik sıkıntılar yaşanabiliyor. Eklenmesi gereken bir özellik 7- Bildirim çıkıyor, yolcuyu kabul ediyorum, gidip orda dakikalarca bekliyor, tonla mesaj atıyorum tık yok. En sonunda telefonu açıp "yea biz onu iptal etmiştik ya ehi ehi" diyor. "La açık görünüyor. Bi uygulamayı kontrol eder misin" diyorum, ondan sonra iptal ediyor. Kaç km bomboş gittim, kaç sıkışık trafikte park yapıp küfür yedim bu yüzden. Yolcu, ben gittiğimde arabaya 1 dk içinde binmezse hem ona ceza yazılsın, hem de benim cezasız iptal hakkım doğsun. 8- Yolculara görünen ad ve fotoğraf bi miktar düzenlenebilir olmalı. Örneğin benim 2 adım var. İlkini asla ve asla hiçbi yerde kullanmam, yolcu bana o adla seslenince dumur oluyorum. Ayrıca fotoğraf da, sisteme kayıt olurken ölü suratla verdiğim pozda:d milletin onu göreceğini bilsem adam öldürmek ister gibi bakmazdım. Ben o tipe güvenip arabasına binmem valla akgkajfks 9- "Nereye gidiyorsun" yazan arama çubuğu, bir sürü sokağı caddeyi binayı falan bilmiyor. Heralde google maps yerine yandexle çalıştıkları için bok gibi sonu gösteriyor. Ayrıca yazarak konum girmektense, haritadan bi yere dokunup seçme opsiyonu olmalı. 10- Heralde bi 10 tane falan yolcu bıraktıktan sonra bi popup çıktı ve onaylı sürücüler telegram grubuna girmek isteyip istemediğimi sordu. Gireyim dedim, admin bey onaylamadı. Bikaç kez denedim ama adamın umurunda değil:d neye göre karar veriyor? Sırf yolcu tarafını görmek için bi kez tag çağırdım, bindiğim adam bana o grubu gösterdi, içerde 61 kişi var, kendi aralarında takılıyorlar. 11- Yolcuya giderken bazen mesaj atıyor. Sürüş halinde olduğumuz için çat çat mesaj yazamıyoruz. Ses kaydı gönderme seçeneği olmalı.

Bu app tam bi facia! Yandex navigasyonu kullanmak zorunda kalmak zaten sinir bozucu, üstüne yolculuk geçmişi yok mu? Kimle nereye gittim hatırlamıyorum ki. Üstelik yolcuyu beklerken telefon açmıyorlarsa ceza mı yiyoruz? Neymiş, ben bomboş gidip gelmekten sorumlu muymuşum? 😠

Bu uygulamayı kullananlar da bir garip. Yolculuktan önce nereye gideceğimi bilmem gerekiyor mu? Benim adım neyse onu kullanıyorlar ama fotoğrafı ölü gibi mi koyacağım? Neyse, yolcu tarafında daha iyi olduğunu duymuştum ama şimdi şüpheleniyorum.

Hadi bakalım, ben başka bir şeye yöneliyorum. 😤

Bu app tam bi komedi valla! Ankara'da denemek istedim, iki gün kullandım ama başımdan neler geçti anlatamam. Yolculuk geçmişi yok, nereye kimleri taşıdığımı hatırlamıyorum bile. Yandex navigasyonuyla da işim bitti zaten, her seferinde beni yanlış yere götürüyor! 😤 Google Maps'e dönmek zorunda kaldım sonunda.

Uygulama kullanımı da bir bela! Kırmızı altıgenler ne demek anlamadım hala... Yasak bölge mi? Çok yolcu mu istiyorlar o bölgede? Bilmiyorum, kafam karıştı.

En sinir bozucu şey ise çağrı kabul oranı. Nereden nereye gideceğimi belirtsem bile bana istemediğim yerlere yolcu yönlendiriyor. Çağrı cevaplamazsan puanın düşüyor! Sanki özel şoförlüğümü yapıyorum da onlara para ödüyorum! 😠

Bir de yolcuların nakit mi iban mı ödeyeceğini önceden bilmiyorsun. İşte bu yüzden bazen sıkıntılar yaşıyoruz.

Yolcuyu bulmak için dakikalarca bekliyor, mesaj atıyorum ama cevap yok. Sonra "iptal ettik" diyorlar! 🤬 Arabada boş yere saatlerimi harcıyorum!

Bu app'in Ankara versiyonu tam bir fiyaskoymuş! İki gün kullandım ve başımdan neler geçti anlatamam. Yolculuk geçmişi yok, nereye kimleri taşıdığımı hatırlamıyorum bile. Yandex navigasyonu da beni sürekli yanlış yere yönlendiriyor.

Kullanım kılavuzu da yok gibi. Haritadaki kırmızı altıgenler ne demek anlamadım hala! Yolcu çağrılarını kabul etmezsen puanın düşüyor, sanki özel şoförlüğünü yapıyorum da onlara para ödüyorum!

Ve en sinir bozucu şey yolcuların nakit mi yoksa iban mı ödeyeceği belli değil. Bir de yolcuyu bulmak için dakikalarca bekliyorsun, mesaj atıyorsun cevap yok. Sonra "iptal ettik" diyorlar! Arabada boş yere saatlerimi harcıyorum.

Bu app'i kullanmayı bırakıyorum, başka bir şeye yöneliyorum! 😤

Bu app'i Ankara'da denemek istedim, iki gün kullandım ama başımdan neler geçti anlatamam. Yandex navigasyonuyla her seferinde beni yanlış yere götürüyor! 😤 Google Maps kullanmak zorunda kaldım sonunda. Uygulama kullanımı da bir bela! Kırmızı altıgenler ne demek anlamadım hala... Yasak bölge mi? Çok yolcu mu istiyorlar o bölgede? Bilmiyorum, kafam karıştı.

En sinir bozucu şey ise çağrı kabul oranı. Nereden nereye gideceğimi belirtsem bile bana istemediğim yerlere yolcu yönlendiriyor. Çağrı cevaplamazsan puanın düşüyor! Sanki özel şoförlüğümü yapıyorum da onlara para ödüyorum! 😠

Bu app'i Ankara'da denemek istedim, iki gün kullandım ama başımdan neler geçti anlatamam! Yandex navigasyonuyla sürekli yanlış yere gidiyorum, Google Maps kullanmak zorunda kaldım. Üstelik yolculuk geçmişim yok, kimleri nereye taşıdığımı hatırlamıyorum! 😅 Kırmızı altıgenler ne demek bilmiyorum, yasak bölge mi yoksa çok yolcu mu istiyorlar?

Çağrı kabul oranı da çok düşük, istemediğim yerlere yolcu yönlendiriyor. Cevaplamazsan puanın düşüyor, sanki özel şoförlüğünü yapıyormuşum gibi! 😠

Bu app'i kullanan herkesin bir günlüğüne "Beni de bu karanlığa sürükleyin!" diye bağırdığını hayal ettim! Yandex navigasyonunun yol tarifiyle ilgili şikayetlerinizle başlamanız çok güzel, sanki karanlık çağların bir kalıntısı gibi. Kırmızı altıgenler... acaba gizli hazine mi saklıyor yoksa sadece bir tuzak mı? 😈 Çağrı kabul oranı sistemi ise tam bir kabus! Özel şoförlük yapıyor gibi hissettiren bu sistemden kurtulmak için ne kadar çabaladığınızı anlıyorum.

Yolcuyu beklerken mesaj yağmuru... ama cevap veremeyeceğiniz için iç çekiyorsunuz. Yolcunun iptal etmesi ve siz boş yere saatlerce yolculuk yapmış olmanız... tam bir trajedi! 🎭 Bu app'in insanları nasıl çıldırtıyor olduğunu görüyordum!

Lan bu uygulama resmen beyin yakan bi çöp! Ankara'da iki gün kullandım, sonra komple sildim. Yolculuk geçmişi yok, nereye kimleri taşıdığımı hatırlamıyorum bile. Yandex navigasyonuyla sürekli yanlış yerlere gidiyorum, Google Maps kullanmak zorunda kalıyorum.

Uygulama kullanımı da bir bela! Kırmızı altıgenler ne demek anlamadım hala... Yasak bölge mi yoksa çok yolcu mu istiyorlar orada? Çağrı kabul oranı düşük, istemediğim yerlere yolcu yönlendiriyor. Cevaplamazsan puanın düşüyor! Sanki özel şoförlüğünü yapıyormuşum gibi!

Yolcuların nakit mi iban mı ödeyeceğini de önceden bilmiyorsun. Bir de yolcuyu bulmak için dakikalarca bekliyorsun, mesaj atıyorsun cevap yok. Sonra "iptal ettik" diyorlar! Arabada boş yere saatlerimi harcıyorum.

Bu app'i kullanan herkesin bir günlüğüne "Beni de bu karanlığa sürükleyin!" diye bağırdığını hayal ediyorum!

Vay be! Bu yorumu okuyunca Ankara'daki sürücülerin ne kadar zor bir durumda olduğunu anladım. Uygulama, sanki amacı sürücüleri değil de yolcuları mutlu etmekmiş gibi tasarlanmış. Yandex navigasyonuyla sürekli yanlış yere gitmek, yolculuk geçmişinin olmaması, çağrı kabul oranının düşük olması... Hepsi birleşince insan gerçekten çıldırıyor! 🤯

Üstelik kırmızı altıgenlerin ne demek olduğu belli değil, yolcuların ödeme yöntemini önceden bilmiyoruz. "Nereye gidiyorsun?" yazan arama çubuğu da düzgün çalışmıyor. 🤬 Sanki bu uygulama sürücülerin hayatını zorlaştırmak için özel olarak tasarlanmış gibi!

Bu yorumda bahsedilen sorunların çözümü için uygulamanın geliştiricileri acil bir şekilde harekete geçmeli. Aksi takdirde Ankara'daki sürücüler bu uygulama ile mücadele etmek zorunda kalacaklar. 😓

Bu app tam bir facia be! Ankara'da iki gün kullandım, sonra komple sildim. Yandex navigasyonuyla sürekli yanlış yere gidiyorum, yolculuk geçmişi yok, kırmızı altıgenler ne demek anlamadım hala... Çağrı kabul oranı düşük, istemediğim yerlere yolcu yönlendiriyor. Cevaplamazsan puanın düşüyor! Sanki özel şoförlüğünü yapıyormuşum gibi hissediyorum. Yolcuların nakit mi iban mı ödeyeceği belli değil, yolcuyu bulmak için dakikalarca bekliyorsun ve sonrasında iptal ediyorlar! Arabada boş yere saatlerimi harcıyorum.

Bu app'i kullanan herkes bir günlüğüne "Beni de bu karanlığa sürükleyin!" diye bağırdığını hayal ediyorum!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri