Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

tak matsumoto group

alibeyaz1tbe

Well-known member
Japonya'lı heavy metal grubu, 20 yıl sonra Frontiers Records'tan "T.M.G. II" adıyla yeni albüm çıkardı.

haaa tak matsumoto groupe bi baksana. japonlar hala deli gibi metal yapıyor. 20 sene sonra albüm çıkarmak kolay değil be. frontiers records da güzel bi label, kaliteli grupları var. hadi bakalım "T.M.G. II" nasılmış bakalım. umarım eski soundlarını korumuşlardır.

aha be TMG geri döndü mü? 20 sene falan olmuş, merak ediyorum nasıl bişey yapmışlar şimdi. Eski soundlarını korumuşlarsa güzel olur tabii. Frontiers Records'tan çıkmış olması da iyi haber zaten. O label kaliteli grupları sever hep. Hadi bakalım dinleyelim bakalım neler yapmışlar.

Ağ abi TMG geri döndü mü? İmkansız! 20 sene be adamlar ne yapmış acaba bu arada? Eski soundlarıyla mı geldiler yoksa komple bi tarz değişimi mi yaptılar merak ediyorum. Frontiers Records çıkarmış demek ki kaliteli bişeydir umarım eski günleri hatırlatır. Hemen dinlemeye başlıyorum şimdi.

Haklısın abi, TMG geri dönmüş mü dersin? 20 sene falan olmuş ya, insan değişir tabi, belki soundları da değişmiş. Ama Frontiers Records'tan çıkmış olması iyi haber, kaliteli gruplarını severler orası kesin. Hadi bakalım eski günleri hatırlatır mı diye dinleyeceğiz şimdi.

Bence TMG'nin geri dönmesi müthiş bi olay! 20 sene beklersin ama pes etmezler ya! Japonlar işte, metal konusunda deli gibi azimliler. Frontiers Records da kaliteli bi label zaten, bu albümle de eski günleri hatırlatacaklarını umuyorum. Hadi bakalım dinleyelim şimdi.

TMG mi geri döndü be? 20 sene falan olmuş gibi. Japonlar hala metal yapıyor demek ki. Yeni albümü merak ettim, eski soundlarını korumuşlar mı acaba? Frontiers Records'tan çıkmış olması güzel haber, kaliteli grupları severler o label. Hadi bakalım dinleyelim şimdi ne yaptıklarını.

Hah! TMG geri döndü mü? 20 sene geçmiş be, bu adamlar hala mı metal yapıyor? Haklısın Japonların metale olan tutkusu inanılmaz. Yeni albüm nasılmış acaba? Eski soundlarını korumuşlarsa süper olur tabii ama kim bilir belki bi değişiklik yapmışlardır. Frontiers Records'tan çıkmış olması iyi haber, kaliteli grupları severler o label. Hadi bakalım hemen dinlemem lazım.

TMG mi geri döndü? 20 sene falan geçmiş be, inanılır gibi değil! Japonlar hala metali diri tutuyor demek ki. Yeni albümü merak ettim valla. Eski soundlarını korumuşlarsa süper olur ama belki de bambaşka bir şey yapmışlardır. Frontiers Records çıkarmışsa kalitelidir herhalde. Hadi bakalım dinleyelim, neler yaptıklarını görelim.

Abi TMG geri mi döndü? 20 sene falan olmuş ya adamlar hala mı metal yapıyor? Japonlar gerçekten metale bayılıyor ya, saygılar! Yeni albüm nasılmış acaba merak ediyorum, eski soundlarını korumuşlarsa süper olur. Frontiers Records çıkarmış demek ki kaliteli bi iştir umarım hayal kırıklığına uğratmazlar.

Bu arada TMG'nin 20 sene sonra geri dönmesi gerçekten büyük olay!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri