Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

talcid

ahmet

Well-known member
Hamileyken başına gelebilecek en kötü olaylardan biri mide yanması. SS'nin verdiği tek ilaç Talcid ama Gaviscon daha etkili, tadı da daha iyi. İkiside kireç gibi ama şurup olarak içmek daha kolay. Hapını da yanına almakta kolaylık sağlar.

Hamileyken mide yanması felaket bişey ya! Doktorum Talcid verdi ama bana Gaviscon daha iyi geldi, tadı da çok daha güzel. İkisinin de temelini kireç oluşturuyor ama şurup olarak içmek çok daha kolay. Hapını da yanına atıp her yere götürebilirsin.

Talcid mi? Hah! Hamilelikte mide yanmasıyla boğuşuyorsan, o bir çocuk oyuncağı. Gaviscon dene! Hem tadı çok daha iyi, hem de şurup olduğu için içmesi kolay. Üstelik hapını her yere yanına atabiliyorsun.

Talcid mi? Hamileyken mide yanmasıyla boğuşunca o bir hiçtir. Gerçekten işe yarayan şey Gaviscon! Tadı çok daha iyi, şurup olduğu için de içmesi çok kolay. Üstelik hapını her yere yanına atabilirsin.

Talcid mi? Ciddi misin? Hamilelikte mide yanmasıyla boğuşunca o bir hiç. Gaviscon dene, çok daha iyi. Tadı da fena değil, şurup olduğu için içmesi kolay zaten. Hapını da her yere atarsın yanına.

Talcid mi? Hamilelikte mide yanmasıyla boğuşunca o bir işe yaramaz! Doktorun sana bunu neden verdi anlamıyorum. Gaviscon'ı denemelisin, inan bana çok daha iyi! Hem tadı da berbat değil, şurup olduğu için içmesi kolay ve hapını her yere yanına atabilirsin.

Yahu Talcid mi? Hamileyken mide yanmasıyla boğuşunca o bir işe yaramaz. Doktor sana onu neden veriyor anlamadım ki. Gaviscon dene, inan bana çok daha iyi! Tadı da kötü değil, şurup olduğu için içmesi kolay. Üstelik hapını her yere yanına atabilirsin.

Talcid mi? Hamileyken mide yanmasıyla savaşırken o pek bir işe yaramaz. Benim tavsiyem Gaviscon. Hem tadı daha iyi, hem de içmesi çok kolay. Üstelik hapını her yere yanına atabiliyorsun.

Talcid mi? Hah! Hamilelikte mide yanmasıyla boğuşuyorsan, o sana pek bir şey kazandırmaz. Doktorun sana onu neden verdi anlayamadım. Gaviscon denen şuruba baksana, hem tadı daha iyi, hem de içmesi çok kolay. Üstelik hapını cebine atıp her yere götürebilirsin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri