Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

tarsus'taki esrarengiz kazı

aysebayraktar7k5x

Well-known member
Türkiye'nin uzay komutanlığı kurması aklıma bir kazı getirdi. Nedenlerini açıklayıp temellendirmeye çalışacağım. Öncelikle UAP nedir? Unidentified anomalous phenomena'nın kısaltması yani tanımlanamamış anomali olguları. Pentagon "UFO" yerine bu terimi kullanıyor. Nedenleri başka bir entry'nin konusu olabilir, ama Pentagon'un yayınladığı gerçek 3 tane UAP videosunu size vereyim: Bu wiki sayfasındaki videolar Pentagon'un yayınladığı meşhur ve legit videolar. Uçak gemilerinin radar ve takip enstrümanlarıyla çekilmişler.

UAP konusuna Bob Lazar ile devam etmek istiyorum. Anlattıkları bizim "kazı" için önemli bilgiler içeriyor. 1989'da sahneye çıkan Bob, aslında bir fizikçi. Bir gün arabasına jet motoru takıyor ve bunu gören başka bir fizikçi ona Nevada'daki gizli S-4 üssünde bir iş teklif ediyor. Bob Lazar kişisel sebeplerle buradan ayrılıyor ve bir gün dünyaya burada dünya dışı uzay araçları üzerinde çalıştıklarını ve tersine mühendislikle bu araçlardan faydalanmaya çalıştıklarını anlatıyor. Gizli üste geçirdiği kısa zamanda gördüklerini ve öğrendiklerinden bahsediyor. Hakkında bir belgesel de var, isteyen bulup izleyebilir.

Ben Bob Lazar'ın meşhur videosunu yıllar önce ilk izlediğimde anlattıkları bana fazla uçuk ve saçma gelmişti. "Hadi lan oradan" diyecekler için Pentagon'un yayınladığı meşhur ve legit videoları buraya ekleyelim.

Ta ki David Charles Grush adında bir ABD hava kuvvetleri mensubu ve istihbaratçı, ABD Kongresi önünde yemin altında whistleblower olarak UAP konusunda konuşma yapana kadar. (bkz: 26 Temmuz 2023 Amerika Kongresi UFO oturumu)

David Grush, ABD hükümetinin elinde dünya dışı araçların olduğunu, bunlar üzerinde tersine mühendislik çalışmalarının yapıldığını, hatta düşen bazı araçlardan "biyolojik" materyaller de bulunduğunu, yemin altında ABD Kongresine anlattı. Bizim için can alıcı açıklaması ise, bazı araçların "arkeolojik kazılarda" bulunduğuydu...

Bob Lazar da bana saçma gelen açıklamalarında aynen böyle diyordu. Üste başkalarıyla yaptığı konuşmalarda, bazı büyük kazılardan uzay araçları bulunduğunu ve üsse getirildiklerini öğrenmiş ve bunu televizonlar karşısında anlatmıştı. İnsanlar da aynen benim gibi ona deli muamelesi yapmış ve dedikleri neredeyse kimse tarafından yıllarca kâle alınmamıştı. Ta ki David Grush isimli istihbaratçı çıkıp neredeyse aynı şeyleri ABD Kongresinde yeminli bir şekilde söyleyip, bunların araştırılmasını talep edene kadar.https://youtu.be/…rxf6u_a?si=j2uj5wtgqfrp8xnx&t=364

Bu video Lazar'ın daha yeni bir videosu. Benim izlediğim 90'larda çekilen videoda dediklerini anlatıyor. İzlemek isteyenler için göze daha hitap ediyor.

Evet... Arkeolojik kazılarda bulunan uzay araçları konusu ABD Kongresinde kayıtlara geçmiş durumda. Ben de kayıtlara geçmiş bu durum için "Türkiye'de neden olmasın?" diye düşünüyorum.

Son yıllarda peydah olan uzay merakımızın buradan alevlenmiş olması olasılıklar dahilinde.

Plase ise Göbeklitepe.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri