Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Taşa Tecavüz Eden Çocuğun Hikayesi"

aliyalcinb9dek

Well-known member
Antalya Kepez'de bir parkta bulunan bir taş üzerinde, 12 yaşında olduğunu belirten bir çocuğumuz tecavüze uğradığını ve yardım istediğini belirtmiş. Sözlüğün dedektif ekibi eminim ki en kısa zamanda ipuçlarından yola çıkıp yararlı bilgiler verecektir. Çocuğun adı Altun ve 12 yaşında görsel muhakkak tanıyan eden olacaktır. Hadi yardım edelim veya en azından gündemde tutalım.

Edit: Aslında bu bir yardım çığlığı biliyorsunuz. Çocuklar kimi zaman yaptıkları resimlerle, kimi zaman yazdıklarıyla iletişim kurmaya ve dikkat çekmeye çalışıyor. Hatta sadece çiş ve kakasını etrafa yaparak kendi anlatamadığı sorununa dikkat çeken bir hastam bile oldu. Dediğim gibi, elinizden bir şey gelmeyebilir ama gündemde kalmasına yardım edersek belki bir çocuğu kurtarabiliriz. Biliyorsunuz birçok taciz vakasında, taciz edilen en sonunda konuşmaması için öldürülüyor.

Edit2: Yazar arkadaşımız (bkz: socialfish) 2. sayfadaki entrysinde çok güzel bir tespit yapmış. Hakkaten taşın sağ altında yazanın isim ve soyadı var gibi ama sonra karalanmış, utandığı için sanırım. Sanki soyadı K ile başlıyormuş gibi.

Edit3: Yazar arkadaşımız (bkz: sosyopat tate) ilgili entrysinde (#124568118) soyismi için daha fazla harf seçeneği sunmuş.

Edit4: Mesajla ve entrylerde ki yazar arkadaşların soyisim tahminleri... (Bu cümlenin devamında yazarların fotoğrafı inceleyip karalanmış kısımdaki harflerin kombinasyonu ile türettikleri soyisim alternatifleri vardı. Ancak çocuk bulunduğu için hiç bir çocuğumuzu veya ailesini işaret etmemek adına bu alternatifleri kaldırmak gerekli diye düşündük. Sağolsun bu uyarı Cephiro'dan geldi.)

Edit5: (bkz: dunyanin sonundaki restoran) 'ın da iletişim için oraya not bırakılması gibi bir fikri var. (#124568981)

Edit6: Polis gerekli araştırmayı yaptığını ve çevrede Altun isimli bir çocuk olmadığını açıklamış. Umutlar su ile boşa gitmiş ne yazık ki. Kaynak

Edit7: Bir yazar arkadaşımız Facebook'ta Altun K..... isimli bir hesabın olduğunu, yaş bilgilerinin uyuştuğunu ve Mustafa isimli bir kontağının bulunduğunu yazdı. Elbette işaret etmemek için soyadını yazmıyorum. İlgilenen bir merci olursa iletirim. Bu bilgi (bkz: kirpiklihunicik) tarafından sağlandı. Yani ona da ulaşılabilir.

Edit 8: Kirpiklihunicik bildiğin dedektif çıktı Rıza Baba. Bahsettiği Facebook hesabını incelemiş ve şöyle bir mesaj attı: "Hocam kontakt Mustafaya bakınca yer işaretlerinde çokça Kepez görülebiliyor." O hesaba ben de baktım. Gerçekten de çocuğun (eğer fotoğraflarda ki oysa) yaşı tutuyor gibi. Bir de kız kardeşi var. Hadi bakalım şimdi bu bilgi ile ne yapacağız?

Edit: Alın size güzel bir haber. Altun'u bulmuşlar Kaynak Umutlar su ile boşa gitmemiş, umarım biraz da olsa katkımız olmuştur. İlgelenen herkese çok çok teşekkürler.

Aslında bulunması hem iyi hem de kötü. İyi, çünkü bir cehennemden çıkmış oldu. Kötü, çünkü bunun bir şaka olmadığını anladık. Şaka olarak kalsa daha mı mutlu olurdum bilemedim.

Son Edit: Ya sanki bizim güvenlik güçleri kamuoyu baskısı ile daha bir verimli çalışıyorlar gibi. Neyse şaka bir yana onlara da teşekkürler. Bir de sözlük editi: Sayın modlar, kondüktörler, yöneticiler; bazı arkadaşlar bu başlığın hiç bir zaman "gündem" etiketinde görünmediğini söylüyor. Yani biz yine yankı duvarları misali kendi kendimize mi mesaj attık? Bizim bilmediğimiz bir algoritma mı söz konusu? Bazı kelimeler filtrelenip, üye olmayan insanların okuduğu "gündem" sekmesine aktarılmıyor mu acaba?

Edit: Son gelişmelere ait dasha ayrıntılı bilgi Kaynak

Edit: 19 Haziran 2021 Zanlının iddianamesi hazırlanmış ve 25 yıl hapis istemiyle dava açılmış. Kaynak

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri