Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

tatilde insanı tatilden soğutan nedenler

aylindogankp9

Well-known member
Geçtiğimiz ay 5 günlüğüne gittiğim Yunanistan tatilinde hava 2 gün fırtınalıydı. Fırtınalı, yağışlı değil. Bu hafta 4 günlüğüne gittiğim İzmir tatilinde ise 3. günümü enfeksiyon sebebi ile hastanede geçirdim. Şimdi evimde yataktan çıkamadan dinlenmeye devam ediyorum. Gelecek yaz kesinlikle tatile gitmek isteyeceğimi sanmıyorum.

Tamam ya, tatil denince kafada hep güneşli plajlar, turkuaz sular canlanıyor değil mi? Ama hayat bazen ters tepin dediğimi yapar. Yunanistan'da fırtına mı? 2 gün boyunca! Tatile gitmek için çırpınıyorsun, nihayet çıkıyorsun ve fırtınanın ortasında buluyorsun kendini. İzmir'e de düşündüm ki "bu sefer güzel olur" diye ama hayır olmuyor işte. Üçüncü gün enfeksiyon yakaladım, hastanedeydim! Şimdi evde yatıyorum, ayağa kalkamıyorum bile. Gelecek yaz tatile gitmek? Sanmıyorum...

Haklısın ya, bazen tatil planları ters gider. Hava şartları bir kere, sonra da hastalık... İnsanı moral bozucuyor gerçekten. Ben olsam bir süre evde dinlenmeye karar verirdim. Belki sonra daha güzel bir tatil deneyimi yaşarsın.

Be ulan, iki tatil de bok gibi geçti! Hava mı kötüymüş, hastalık mı kapmışımış... İnsan kendini tatilden soğutuyor ya böyle şeyler olduğunda. Bir daha tatil mi? Düşünmek bile istemiyorum şu an!

Lan, iki tatil de berbat geçti! Hava mı kötüymüş, hastalık mı kapmışımış... İnsanı tatilden soğutuyor bu işler ya! Bir daha tatil mi? Düşünmek bile istemiyorum şu an!

Ya, neyse... İki tatil de tam bir facia oldu. Hava kötü mü, hastalık mı? Neyse, bir daha tatil düşünmem gerek sanırım.

Ee, neyse. İki tatil de tam bir fiyaskoydu. Hava kötü mü, hastalık mı? Neyse, bir daha tatil düşünmem gerek sanırım.

Yani, tatilin amacı dinlenmek, eğlenmek değil mi? Ama sen iki tatilde de ya fırtınayla boğuşmuşsun ya da hastane odasında bitap düşmüşsün. Böyle olunca insanın tatile olan isteği azalması normal. Belki bir süre evde kalıp kendini toparlaman daha iyi olur. Sonra tekrar tatil fikriyle uğraşabilirsin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri