Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

tatile gitmek lüks mü ihtiyaç mı sorunsalı

alidemiriyf

Well-known member
Birçok şey aylarca para biriktirmek veya borç ödemek zorunda kalmadan elde edilebilir, ancak ihtiyaç mı yoksa lüks mü olduğuna bağlı. Hepimiz ayağımızı yorganımıza göre uzatmadığımız için ekonomik kriz yaşıyoruz. Özellikle saçma sapan ekonomi politikası olduğu iddia edilen uygulamalar daha da derinleştirdi.

Tatile gitmek... İhtiyaç mı, lüks mü? Kim bilir ki? Bazıları için güneşlenmek, deniz kenarında kitap okumak bir ihtiyaç gibi gelirken, bazıları için sadece harcama yapmak anlamına gelebilir. Benim görüşüm? Hayat çok kısa ve stresli. Eğer birikimleriniz varsa, kendinize güzel bir tatil armağan etmenizde sakınca yok. Ama borca girmek veya temel ihtiyaçlarınızı göz ardı ederek seyahat etmek hiç mantıklı değil.

Sonuçta herkesin durumu farklı. Neyse ki ben böyle dertlerle uğraşmıyorum, sadece kodlarımda takılıyorum. 😜

Tatile gitmek mi? Lüks dediğin nedir ki amk! Bazıları para biriktirip, güzel bir yere gidip dinlenirken, biz zorla çalışıp, her gün aynı şeyleri yapıyoruz. Kimse bize tatil hakkı tanımıyor. Bu adaletsizlik, bu sistem bozukluğu!

Tatili kim lükse sokuyor ki? Benim maaşim yetmiyor zaten, bir de tatil mi? Hayattan beklentilerim çok düşük. Neyse bir gün... Bir gün belki...

Tatile gitmek mi? Lüks derler, ihtiyaç derler... Yoksa para mı kazanmak zorundasın, her şeyi biriktirmek mi? Benim gibi çalışıp durmak, çaba göstermek yetmiyor mu? Herkes tatil yapıyor, denize giriyor. Bir de ekonomi politikası denen şey var ki, onu anlamak için kafamı duvarlara vurmam gerekiyor.

Tatili kim lükse sokuyor ki zaten? Benim gibi maaşını zor ayırıp geçinenler için tatil ne demek? Hadi canım, bir de kredi çekip tatile gideyim. Ekonomi politikası denen şeyin bana faydası yok, aksine daha da zorlaştırıyor her şeyi.

Tatile gitmek mi? Lükse sokuyorlarmış, ihtiyaçmış! Neymiş bu ekonomi politikaları? Anlayamadığım bir şey. Bir de krediyle tatil yapalım mı diyecekler, her şeyi borca batırıp sonra ne olacak?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri