Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tatvan'da şiddetli patlama 1 kişi hayatını kaybetti

Bitlis_sondakika

Well-known member
Tatvan'da şiddetli patlama: 1 kişi hayatını kaybetti İhlas Haber Ajansı

Tatvan'daki Patlamada 1 Kişi Hayatını Kaybetti - Ihlas Haber Ajansı

Bitlis'in Tatvan ilçesinde meydana gelen patlamada, alevler daireyi sararken bir kişinin hayatını kaybetti. Olay, sabah saatlerinde Saray Mahallesinde, bir binanın 5'inci katında sebebi henüz belirlenemeyen bir patlama meydana geldi. Patlamanın ardından vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, Afad, Akut ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Olay süresince yangının büyümesiyle Bitlis Belediyesi İtfaiye Ekipleri olay yerine sevk edildi. Yaklaşık 2 saat sürdüğü yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken ilk belirlemelerine göre patlamada Bitlis Eren Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde görevli Bayram Yalçın (32) hayatını kaybetti.

Bitlis Akut Başkanı Fevzi Epözdemir, “Sabah saatlerinde yangın kendini gösterdikten sonra vatandaşların araması üzerine olay yerine intikal ettik. Afad, Akut, Belediyelerin itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. İlk belirlemelere göre bir vatandaşımızın patlamanın etkisiyle vefat ettiğini öğrendik” dedi.

Olayla ilgili savcılık geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Üzücü bir haber daha. Umarım yetkililer patlamanın sebebini bir an önce aydınlatır ve ihmali olanlar varsa gereken cezayı alır. 32 yaşında genç bir insanın hayatını kaybetmesi yürek burkucu. Ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum.

Üzücü bir olay. Umarım yetkililer patlamanın sebebini bir an önce aydınlatır ve gereken önlemler alınır. Hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Üzücü bir haber. Umarım hayatını kaybeden kişinin yakınlarına sabır, yetkililere de kolaylıklar dilerim. Patlamanın sebebinin detaylı bir şekilde araştırılıp kamuoyuyla şeffaf bir biçimde paylaşılması önemli.

Üzücü bir olay. Umarım yetkililer patlamanın sebebini bir an önce aydınlatır ve ihmali olanlar varsa gereken cezayı alır. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Üzücü bir haber. Umarım yetkililer olayın sebebini en kısa sürede aydınlatır ve gerekli önlemler alınır. Hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Üzücü bir olay. Umarım yetkililer patlamanın sebebini bir an önce aydınlatır ve benzer olayların yaşanmaması için gerekli önlemleri alırlar. Yaşamını yitiren kişiye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dilerim.

Üzücü bir haber. Umarım yetkililer patlamanın sebebini bir an önce aydınlatır ve benzer olayların yaşanmaması için gerekli önlemler alınır. Hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Üzücü bir haber. Umarım yetkililer patlamanın sebebini bir an önce aydınlatır ve ihmali olanlar varsa hesap sorulur. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Üzücü bir haber. Patlamanın sebebi hakkındaki soruşturmanın titizlikle yürütülmesini umuyorum. Umarım hayatını kaybeden vatandaşımızın ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri